What's new

Iranian Chill Thread

f76e56cfd5396a0c095068f79aaa1d04-425

به تاریخ ترکیه نگاه بیاندازید! آن گاه که از آن سوی خراسان در ماورالنهر از ترس یورش مغولان فرار کردند و به آن سوی سرزمین ما گریختند؛ اجداد ما 3 قرن تمام مقاومت کردند.
و اکنون پان ترک ها خواهان قسمتی از خاک مقدس کشور ما هستند.
man faghat naghl kardam doostan turk beheshoon bar nakhore iek vaght

به تاریخ ترکیه نگاه بیاندازید! آن گاه که از آن سوی خراسان در ماورالنهر از ترس یورش مغولان فرار کردند و به آن سوی سرزمین ما گریختند؛ اجداد ما 3 قرن تمام مقاومت کردند.
nagle khobi naboud.

شتر در خواب بیند پنبه دانه.ترکه که سهله مریحی ها هم نمیتونن قسمتی از کشور ما رو جدا کنن

nagle khobi naboud.
چرا؟ همیشه ما باید سرمون تو برف باشه و هر کاری خواستن به سرمون بیارن ؟ حقایق رو بگیم میشن علیهمون که تروریستیم و فلان و فلان حقایق رو نگیم باز بیشتر پررو میشن تقاضا هاشون رو میبرن بالاتر. در حالی که اذربایجان مدام داره اذربایجان ما رو بخش جنوبی کشور خودش خطاب میکنه اگه از این پست ها بذاریم بده ؟ حتما اگه هم حمله کردن باید در فضای سایبری فقط بگیم دوستان ترکمون ناراحت نشن یکوقتی بهمون حمله کردن.

Na haji, man sa'y daaram offline bemounam :laughcry::laughcry::laughcry:
خوبه.هامان را گفتم نیستش لابد داره سعی میکنه با تنظیمات پروفایلش آنلاین شه:laugh:
من یه فامیل دارم آمریکاس آریزونا شما کجایی؟

چرا؟ همیشه ما باید سرمون تو برف باشه و هر کاری خواستن به سرمون بیارن ؟ حقایق رو بگیم میشن علیهمون که تروریستیم و فلان و فلان حقایق رو نگیم باز بیشتر پررو میشن تقاضا هاشون رو میبرن بالاتر. در حالی که اذربایجان مدام داره اذربایجان ما رو بخش جنوبی کشور خودش خطاب میکنه اگه از این پست ها بذاریم بده ؟ حتما اگه هم حمله کردن باید در فضای سایبری فقط بگیم دوستان ترکمون ناراحت نشن یکوقتی بهمون حمله کردن.
من خودم رگ ترک دارم بزار دوست باشیم

Back
Top Bottom