What's new

Iranian Chill Thread

nonsense , first build infrastructure for more people then talk about increasing population .
we must have free education till university , but if all the people in private school next year want to enroll in governmental school what you think will happen
do you knew how many job we can produce each year ? what's the unemployment rate ?
Do you knew how much of our food is imported ?
Do you ever heard of water crisis ? are you aware in central and eastern Iran water is as low as 200-250 meter under ground while several years ago it was 10-20m ?
Do you knew how our health system is under pressure and is stretched out ?
wonder what is that you guys fear ? you are fearing old population ? whats so fearful about them you fear lack of workforce then don't retire people at the age of 40-45. the current population is enough for us we must stabilize our population here .
our population increased from 30 million in 70s to over 80m now, and some people want 150m! we cannot feed half of our current people and geniuses want to double our population again!

بچه ها مرسی چشم زدید کارمو. بالای ۲۵۰۰ دلار تا الان ضرر کردم
ممنونم از همتون :wub::wub::wub::wub:

20190118_144131.jpg

41E7215B-AAFE-4512-A89C-658350C7C70D.jpeg

بچه ها از من به شما نصیحت . اگه یه موقع رفتین سایت خارجیا کار کنین هیچموقع با آی پی ایران وارد نشین. چون شما رو تروریست میدونن و بلاک میشین

They know Iranirans terrorist !

خواهش میکنم ما همیشه برای خدمت گذاری حاضر هستیم
اینم یک مقدار انرژی مثبت از خود برای حل مشکل شما در وکنیم
https://hw3.cdn.asset.aparat.com/ap...f92754fb620675df0c8de13072742-480p__54706.mp4

ممنون یه کمی خندیدم. ولی همه چیم به گا رفت.
من دیگه سرمایه خودمم زنده نمیشه چه برسه به پولایی که داوردم

مثل اینکه یکی با یه سیگار تمام سرمایمو اتیش زد.

ولی مهم نیست زندگی همچنان ادامه دارد مام به جای اینکه بریم پول از خارجیا بچاپیم از حالا میریم از ایرانی ها بچاپیم

من به عنوان یه وطن دوست تو این شرایط اقتصادی بد دوست داشتم از خارجیا بچاپم ارز داخل ایران کنم وگرنه کارای اقتصادی تو ایران زیاد میشه انجام داد. ۱۰۰۱ راه هست ولی من نمیخواستم از جیب ایرانی بگیرم وارد یه جیب دیگه بکنم

بای

Last edited:
ممنون یه کمی خندیدم. ولی همه چیم به گا رفت . بای
من دیگه سرمایه خودمم زنده نمیشه چه برسه به پولایی که داوردم
نمیتونی یکی که خوب انگلیس صحبت میکنه را بگذاری با هاشان تماس بگیره و خودش را جای شما معرفی بکنه و بگه بخاطر سفر تفریحی یا زیارتی که رفته بودی ایران اون
آی پی های ایران افتاده و تو اصلا اهل عراق یا امارات یا همین کشورهای همسایه هستی ؟

نمیتونی یکی که خوب انگلیس صحبت میکنه را بگذاری با هاشان تماس بگیره و خودش را جای شما معرفی بکنه و بگه بخاطر سفر تفریحی یا زیارتی که رفته بودی ایران اون
آی پی های ایران افتاده و تو اصلا اهل عراق یا امارات یا همین کشورهای همسایه هستی ؟
بهشون گفتم برم ترکیه یا امارت برام باز میکنین یا نه. ببینم چی میگن

کسی که کار تجاری میکنه توی این شرایطبهترین کار اینه که یک "وی پی اس" توی اروپا یا آمریکا تهیه کنه و از اونها استفاده کنه. قیمتهایشان هم معقول هستند چون شما به یک سرور خیلی قوی احتیاج نداری.
اینها چند نمونه قیمت هستند
vps-price.jpg

به نظر من حتی اون ضعیفترین سرورها هم برای کسی که در حد شما کار داره کافی هستش همون
VPS1 & VPS2

کسی که کار تجاری میکنه توی این شرایطبهترین کار اینه که یک "وی پی اس" توی اروپا یا آمریکا تهیه کنه و از اونها استفاده کنه. قیمتهایشان هم معقول هستند چون شما به یک سرور خیلی قوی احتیاج نداری.
vps-price.jpg

به نظر من حتی اون ضعیفترین سرورها هم برای کسی که در حد شما کار داره کافی هستش همون
VPS1 & VPS2

vps-price.jpg

VPS1 & VPS2

vps-price.jpg

VPS1 & VPS2
من خودم همیشه از وی پی اس آی پی ثابت استفاده میکردم ولی اشتباها با آی پی ایران وارد شدم و این مشکل روی داد

الان اینا میدونن من کلا ایران هستم و امریکا نبودم. ولی قضیه رو برای اینکه یه جوری ماست مالی کنم بهشون گفتم برم ترکیه ادامه کارمو انجام بدم.
اگه قبول کردن میرم ترکیه ادامه کارمو انجام میدم وقتی آب از اسیاب افتاد برمیگردم ایران با آی پی امریکا بقیه کارمو انجام میدم.

ولی بعید میدونم قبول کنن چون کلا بلاک و بنم کردن

جوری بلاکم کردن انگار مثلا ابوبکر البغدادیو گرفتن.

من خودم همیشه از وی پی اس آی پی ثابت استفاده میکردم ولی اشتباها با آی پی ایران وارد شدم و این مشکل روی داد

الان اینا میدونن من کلا ایران هستم و امریکا نبودم. ولی قضیه رو برای اینکه یه جوری ماست مالی کنم بهشون گفتم برم ترکیه ادامه کارمو انجام بدم.
اگه قبول کردن میرم ترکیه ادامه کارمو انجام میدم وقتی آب از اسیاب افتاد برمیگردم ایران با آی پی امریکا بقیه کارمو انجام میدم.

ولی بعید میدونم قبول کنن چون کلا بلاک و بنم کردن

جوری بلاکم کردن انگار مثلا ابوبکر البغدادیو گرفتن.
Listen to the song, Chill down, Try to relax.

Back
Top Bottom