What's new

Iranian Chill Thread

Erdogan kissing hand of kuwait's emir son:

IMG_5668.JPG

:crazy:

Why personal insult ??

I don't give a damn about terrorist erdogan. I just found it interesting and put it here.

I would be more direct if I wanted to insult your sensibilities.

I found it interesting that you thought that it was interesting, when infact, it wasn't that interesting at all. Creating conspiracies is easy, everything can twisted.. I like to untwist.

I would be more direct if I wanted to insult your sensibilities.

I found it interesting that you thought that it was interesting, when infact, it wasn't that interesting at all. Creating conspiracies is easy, everything can twisted.. I like to untwist.
Whatever. Don't talk about erdogan rat to me.

Last edited:
ول کن بابا اینا چیه گوش میدی نگاه میکنی؟
این کارتون سیمپسون ها که انگار گفتن بعداز این تصویر درس شده. درسته؟

-------
اقا یه کانال گروه تلگرام درس کنم خوبه؟ نظرتون چیه؟

سلام.

کسی اطلاعی درباره این رشته ها داره ؟؟؟

به غیر از علمی، کاربدری، دانشگاه دیگه ای هم این رشته ها رو داره ؟؟؟

هزینش چه قدر درمیاد ؟

کد رشته: 15015 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 11 تهران --- کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

کد رشته: 15028 --- استان تهران --- شهر تهران --- فرهنگی هنری شهرداری تهران --- کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

کد رشته: 15160 --- استان تهران --- شهر تهران --- خبرگزاری فارس --- کاردانی حرفه ای خبرنگاری

کد رشته: 15172 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 07 تهران --- کاردانی حرفه ای ، مترجمی زبان انگلیسی ، آثار دیداری و شنیداری

کد رشته: 15188 --- استان تهران --- شهر تهران --- خبرگزاری فارس --- کاردانی حرفه ای، مترجمی زبان انگلیسی ، آثار مکتوب و متون رسمی

کد رشته: 15214 --- استان تهران --- شهر تهران --- صنایع دستی استان تهران --- کاردانی حرفه ای صنایع دستی ، سفال و کاشی سنتی

کد رشته: 15235 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 38 تهران --- کاردانی حرفه ای خوشنویسی

کد رشته: 15380 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 23 تهران --- واحد 23 تهران --- کاردانی حرفه ای هنر های تجسمی، نقاشی ایرانی

کد رشته: 15463 --- استان تهران --- شهر تهران --- صنعت جهانگردی --- کاردانی حرفه ای گردشگری

کد رشته: 15488 --- استان تهران --- شهر تهران --- صنعت جهانگردی --- کاردانی حرفه ای هتلداری

کد رشته: 15558 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 11 تهران --- کاردانی حرفه ای موسیقی --- آواز ایرانی

کد رشته: 15565 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 04 تهران --- کاردانی حرفه ای موسیقی --- نوازندگی ساز ایرانی
سلام مشکلی تو کنکور داری بپرس حلش کنم برات

ول کن بابا اینا چیه گوش میدی نگاه میکنی؟
این کارتون سیمپسون ها که انگار گفتن بعداز این تصویر درس شده. درسته؟

-------

سلام مشکلی تو کنکور داری بپرس حلش کنم برات
نه هیچکدوم از این کارتون ها از قبل ساخته نشده. از اون کارتون سیمپسونی که واسه سال ۱۹۹۷ هست (که ۱۵ سال بعد رو پیش بینی میکنه) تا اونی که واسه ۲۰۰۱ هست و ...

واسه شناختن حرومزاده های یهود ماسون که میلیون ها نفرو مستقیم و غیر مستقیم به خاک و خون کشیدن و کشورهاشون رو نابود کردن مطلع بودن از این مطالب لازمه.

نه هیچکدوم از این کارتون ها از قبل ساخته نشده. از اون کارتون سیمپسونی که واسه سال ۱۹۹۷ هست (که ۱۵ سال بعد رو پیش بینی میکنه) تا اونی که واسه ۲۰۰۱ هست و ...
مردونه راس میگی؟
من شنیدم بعدش درس شده

Latest posts

Back
Top Bottom