What's new

Iranian Chill Thread

هدف قرار گرفتن یک کشتی ائتلاف عربستان در آب‌های یمن
یک منبع آگاه در نیروی دریایی ارتش یمن اعلام کرد با سلاحی پیشرفته یکی از کشتی‌های ائتلاف عربی به رهبری عربستان را در سواحل «المخا» واقع در جنوب غرب «تعز» هدف قرار داده‌اند.
بر اساس گزارش «المسیره»، این منبع آگاه در ادامه اعلام کرد کشتی مذکور دست به اقدامات خصمانه در داخل آب‌های منطقه‌ای یمن می‌زده است. کشتی هدف قرار گرفته شده دهمین کشتی و ناوی است که ارتش و کمیته‌های مردمی آن را هدف قرار می‌دهند؛ علاوه بر این بیش از 10 قایق جنگی نیز تا کنون هدف قرار گرفته‌اند.
انتظار می‌رود نیروی دریایی یمن به زودی بیانیه‌ای در این خصوص صادر کند.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960324000196
Yemen resistance Ansarullah target and hit Pakistan Gen Raheel Sharif lcd Islamic NATO alliance warship with missile in Red Sea 14/6/2017

Yemeni naval forces have reportedly targeted a Saudi military vessel in a missile attack off the coast of Yemen’s southwestern province of Ta'izz. A military source, speaking on condition of anonymity, told Arabic-language al-Masirah television network that the warship was targeted with a sophisticated guided-missile in waters near the port city of Mukha, situated 346 kilometers south of the capital Sana'a. The source added that the vessel had been carrying out acts of aggression within the territorial waters of Yemen.
http://tn.ai/1436231

سلام.

کسی اطلاعی درباره این رشته ها داره ؟؟؟

به غیر از علمی، کاربدری، دانشگاه دیگه ای هم این رشته ها رو داره ؟؟؟

هزینش چه قدر درمیاد ؟

کد رشته: 15015 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 11 تهران --- کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

کد رشته: 15028 --- استان تهران --- شهر تهران --- فرهنگی هنری شهرداری تهران --- کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

کد رشته: 15160 --- استان تهران --- شهر تهران --- خبرگزاری فارس --- کاردانی حرفه ای خبرنگاری

کد رشته: 15172 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 07 تهران --- کاردانی حرفه ای ، مترجمی زبان انگلیسی ، آثار دیداری و شنیداری

کد رشته: 15188 --- استان تهران --- شهر تهران --- خبرگزاری فارس --- کاردانی حرفه ای، مترجمی زبان انگلیسی ، آثار مکتوب و متون رسمی

کد رشته: 15214 --- استان تهران --- شهر تهران --- صنایع دستی استان تهران --- کاردانی حرفه ای صنایع دستی ، سفال و کاشی سنتی

کد رشته: 15235 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 38 تهران --- کاردانی حرفه ای خوشنویسی

کد رشته: 15380 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 23 تهران --- واحد 23 تهران --- کاردانی حرفه ای هنر های تجسمی، نقاشی ایرانی

کد رشته: 15463 --- استان تهران --- شهر تهران --- صنعت جهانگردی --- کاردانی حرفه ای گردشگری

کد رشته: 15488 --- استان تهران --- شهر تهران --- صنعت جهانگردی --- کاردانی حرفه ای هتلداری

کد رشته: 15558 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 11 تهران --- کاردانی حرفه ای موسیقی --- آواز ایرانی

کد رشته: 15565 --- استان تهران --- شهر تهران --- واحد 04 تهران --- کاردانی حرفه ای موسیقی --- نوازندگی ساز ایرانی

یواش یواش داره نشون میده که اصلا شیعه نیست. البته از کسی که میگه ما از کربلا درس مذاکره و سازش میگیریم این اراجیف و خزعبلات هم بر میاد!
--------------------

آیا روزۀ روز چهارشنبه(مورّخ 24خردادماه) رییس جمهور باطل شده است؟/ خطبه 92 نهج‌البلاغه در احوالات متشنّج بعد از مرگ خلیفۀ سوم ایراد شده است/ «ابن ابی الحدید» شارح سنّی نهج البلاغه مخاطبان را از این که مسألۀ جانشینی پیامبر امری دلبخواهی است نهی کرده است
واضح است که خطبۀ 92 به دنبال تحذیر بیعت کنندگان از اندیشه و عادتی است که حکومت و استانداردهای آن در اسلام را امری انتخابی و دلبخواهی می داند و می پندارد که چون نیروی ایشان علی(ع) را بر سرکارآورده پس او مطابق رسم خلفای پیشین متأثّر از سبک مورد پسند ایشان حکم خواهد کرد. حتّی «ابن ابی الحدید» شارح سنّی و بزرگ نهج البلاغه در توضیح این خطبه توجّه کاملی به زمینۀ ایراد آن داشته و مخاطبان خود را از این برداشت غلط که مسألۀولایت و جانشینی پیامبر امری انتخابی و دلبخواهی است به صراحت بازداشته است؛
علی جعفری-رجانیوز: مسألۀ 1596-اگر روزه دار به گفتن یا نوشتن یا به اشاره و مانند اینها به خدا و پیغمبر و جانشینان آن حضرت عمدا نسبت دروغ دهد اگرچه فورا بگوید دروغ گفتم یا توبه کند روزۀ او باطل است

حسن روحانی روز چهارشنبه در ضیافت افطار اساتید دانشگاه ابراز داشت که: «امیرالمؤمنین مبانی حکومت و مبنای ولایت را نظر مردم و انتخاب مردم می داند». او در ادامه با قرائت بخش کوتاهی از خطبۀ 92 نهج البلاغه که «لِمَن وَلَّیتُموا اَمرَکُم» ادامه داد: «[علی (ع)] گفت: هرکسی که شماها بروید و برگزینید او را به عنوان ولی خودتان و به عنوان رهبر جامعه من هم اطاعت می کنم، من هم می شنوم و [حکم او را] اجرا می کنم...»

طبیعی است که هر شیعۀ 12 امامی که نصب علی علیه السّلام به مقام ولایت و امامت امّت را از طرف خداوند و پیامبر می داند از شنیدن این سخنان تعجّب کند -خصوصا اینکه گوینده عبارتی از خود امیرالمؤمنین را به عنوان مؤیّد آورده است- و سؤالاتی از این دست برایش طرح شود که : «چگونه می شود امام علی(ع) به این راحتی اعلام کند شما هرکس را به دلخواهتان به ولایت برگزینید من هم با شما همراهی می کنم؟ اساسا اگر قرار بود امر ولایت بر جامعه انتخابی باشد پس ماجرای غدیر خم برای چه بود؟ وقتی امام علی اینقدر آسان با ماجرا کنار آمده، حضرت زهرا(س) چرا آنچنان مقاومتی کرد که به قیمت جانش تمام شد؟ پس اینهمه روایت که بر انتصابی بودن مقام امامت و نیز غصب آن دلالت دارند چه می شود؟»

برای هرکس که اندکی با عقاید کلامی و اساسی شیعه در باب ولایت آشنا باشد فساد نظر حسن روحانی کاملا آشکار است.تا اینجا و به اجمال معلوم است که این خطبه از بیانات «متشابه» امیرالمؤمنین است که مثل هر بیان متشابه دیگری از جمله آیات متشابه قرآن قابلیّت برداشت دوگانه یا چندگانه دارد. مطابق دستور قرآن و روایات برای فهم درست متشابهات باید به محکمات قرآن و روایت مراجعه کرد که فقط یک دلالت دارد. اما داستان این خطبه از چه قرار است؟

خطبه 92 در احوالات متشنّج بعد از مرگ خلیفۀ سوم ایراد شده است؛ هنگامیکه بسیاری از نخبگان سیاسی و مذهبی جامعه و آحاد مردم از فرط ناچاری و نگرانی از اوضاع نابسامان حکومت و افول همه مدّعیان، ظاهرا چاره را فقط در حکمرانی علی (ع) می دیدند؛ از این جهت حضرت را تحت فشار گذارده بودند تا جانشینی جناب عثمان را بپذیرد. امام می دانستند که این اصرارهای پی درپی، نه از باب پشیمانی از پایمال شدن حق ولایت ایشان، بلکه از سرناچاری است و آگاه بودند که این جماعت، استانداردهای حکومت علوی را تاب نخواهند آورد زیرا ذهنیّتشان از "حکومت نُرمال" مطابق حکمرانی ناب محمّدی نیست. لذا خطبه ای ایراد کردند تا نشان دهند که از مبدأ اصرار این جماعت و مزاج حکومتیشان مطّلعند و اتمام حجّت کنند که حتّی اگر سماجت آنها در تأسیس حکومت علوی مؤثّر باشد امّا حکومت آتی نه تنها بر مدار سبک و سلیقۀ ایشان نخواهد بود چه بسا تعارضاتی جدّی را هم به دنبال داشته باشد:

«مرا رها كنيد و به سراغ ديگری برويد كه ما به كاری روی آورده ايم كه دارای رنگ های گوناگون است. دلها بر آن قرار نمی گيرد... به راستی كه همه جا را ابر فتنه پر كرده و راه راست ناشناخته مانده است. بدانيد اگر من درخواست شما را پذيرا باشم با شما آن گونه كه خود مي دانم رفتار خواهم كرد و به حرف ملامت گرها و اين و آن گوش نمی دهم. و اگر دست از من برداريد من همانند يكی از شما خواهم بود. و در ميان كسانی كه ولايت امور را بدو می سپاريد من شنواتر و فرمانبردارتر می باشم. من اگر وزير شما باشم بهتر است از آنكه امير شما باشم.»

واضح است که خطبۀ 92 به دنبال تحذیر بیعت کنندگان از اندیشه و عادتی است که حکومت و استانداردهای آن در اسلام را امری انتخابی و دلبخواهی می داند و می پندارد که چون نیروی ایشان علی(ع) را بر سرکارآورده پس او مطابق رسم خلفای پیشین متأثّر از سبک مورد پسند ایشان حکم خواهد کرد. حتّی «ابن ابی الحدید» شارح سنّی و بزرگ نهج البلاغه در توضیح این خطبه توجّه کاملی به زمینۀ ایراد آن داشته و مخاطبان خود را از این برداشت غلط که مسألۀولایت و جانشینی پیامبر امری انتخابی و دلبخواهی است به صراحت بازداشته است؛ اشتباهی که متأسّفانه شیخ حسن روحانی دچارش شده تا با زبان روزه نسبت دروغی را به امیرالمؤمنین(ع) بدهد

شوربختانه باید گفت که جهالت و شاید هم «جسارت»، کار رییس جمهوری را که مطابق قانون اساسی باید پاسدار «مذهب رسمی »کشور باشد به جایی رسانده که صحّت روزه اش به دلیل شبهۀ افترا به امام اوّل شیعیان محلّ تردید واقع شود.

U.S Trump in his Cuba policy speech at Miami: those days are over and now we hold cards ترامپ کارت

امریکا ترامپ در سخنرانی سیاست کوبا خود در میامی: آن روزها گدشته و در حال حاضر ما کارت برنده در دست داریدم و پاسخ سید حسین نقوی حسینی سخنگوی امنیت ملی مجلس

نقض شدن همزمان روح و جسم برجام
بعد از تصویب تحریم‌های جدید در مجلس سنای آمریکا، حال بهارستان درصدد تهیه طرحی دو فوریتی برای مقابله با اقدامات این کشور است، طرحی که در آن «اقدامات مناسبی در برابر بدعهدی‌ها و نقض عهدهای آمریکایی‌ها» پیش بینی شده است.
نقوی حسینی: طرح دو فوریتی مقابله با تحریم‌های آمریکا در مجلس تهیه شد
آقای سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در گفت وگو با روزنامه صبح نو درباره لایحه جدید آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران گفت: به دلیل برجام آمریکا نمی‌توانست مستقیم وارد عمل شود به همین دلیل به تحریم‌های غیر هسته‌ای پناه برد و آن را تا حدی تشدید کرد که تحریم‌ها به چارچوب قبل از برجام بازگردد. لایحه «مقابله با اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران» موسوم به S.۷۲۲ یک طرح مادر محسوب می‌شود و تحریم‌های پی در پی را به دنبال دارد و این طرح نقض روح و مفاد برجام است.
http://www.taraznews.com/content/179491

ولایتی: وضع مجدد تحریم ها بر خلاف برجام است
http://fa.alalam.ir/News/1983626

U.S Trump after new round of Senate sanction "S722" in (16/6/2017) on Iran in violation JCPOA in his Cuba policy speech at Miami 17/6/2017 : those days are over and now we hold cards, we now hold cards and Iran's parliament national security speaker Hossein Naghavi response

Senate passes measure to expand sanctions on Iran and Russia
http://www.cbsnews.com/news/senate-eyes-irans-ballistic-missile-program-with-new-sanctions/

Senate approves new sanctions on Russia, Iran
http://www.washingtonexaminer.com/s...sia-iran-in-overwhelming-vote/article/2626082

Hey, dear my friend. I do really miss you too and you can't possibly imagine how happy i'm hearing once again from you. How's life going on? hope everything alright with you.
How astonishingly fast are the day's of life breathing away!
Anyway, really sad day for Tehran, hope peace and justice prevail.
به سلام
حقیقتش من بیشتر خوشحال شدم که یه سری زدی گفتم شاید با زن و یه دوجین بچه نتونی بیای اینجا ولی مجرم همیشه به محل جرم برمیگرده انگار :enjoy:
امیدوارم همه رفقای قدیمی اینجا و مخصوصا شما که ناگهانی پرکشیدی از جمع ما مجردها خوب و خوش باشند .
نیو جان (آکا اسلامشلبیدوینر) فروم دیگه ای هم هستی این روزا ؟ نمیخواد یوزر بدی خودم با همین اسم میسازم بهم پیام بده اونجا .اگرم نیستی که هیچی فقط هر وقت به ماه نگاه کردی یاد من بیافت :smokin:

hi
some news told me irgc missile attack deer al zoor(isis base) .

after Iran backed forces met at the Iraq-Syria border:

former U.S ambassador to Syria: we made a mistake, game is over, Shiah crescent can't be defeated in eastern Syria.

WASHINGTON (Reuters) - Former US President Barack Obama left little choice for President Donald Trump to change the rules of the game to reduce Iran's influence in Syria, the last US ambassador to Syria, Robert Ford, said in an interview with Asharq Al-Awsat in London. "The Iranians will push the Americans to withdraw From eastern Syria the same way we made to withdrew from Beirut in 1983 and Iraq as well (in 2011).
...

use google translate:
https://aawsat.com/home/article/955...الأكراد سيدفعون ثمن ثقتهم بالأميركيين

Persian translation:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960329000706

به سلام
حقیقتش من بیشتر خوشحال شدم که یه سری زدی گفتم شاید با زن و یه دوجین بچه نتونی بیای اینجا ولی مجرم همیشه به محل جرم برمیگرده انگار :enjoy:
امیدوارم همه رفقای قدیمی اینجا و مخصوصا شما که ناگهانی پرکشیدی از جمع ما مجردها خوب و خوش باشند .
نیو جان (آکا اسلامشلبیدوینر) فروم دیگه ای هم هستی این روزا ؟ نمیخواد یوزر بدی خودم با همین اسم میسازم بهم پیام بده اونجا .اگرم نیستی که هیچی فقط هر وقت به ماه نگاه کردی یاد من بیافت :smokin:
سلام عزیزم
خوبی شما؟
نه متاسفانه جای خاصی نیستم
اینجا رو یادم رفته بود برا همین از توی ساجستشن بروزرم رفته بود الان دیگه سعی می کنم بیشتر بیام اینجا
مخصوصن هم که قربان منطقه بروم هر روز یه خبری توش هست
این سقف لعتنی کمتر مجال می ده ماهو ببینم ولی چشم هر وقت دیدمش به یادت خواهم بود عزیزم
تو هم هر وقت ماهو دیدی به یاد آر که قلبی آکنده از عشق و احساس به یاد تو می تپد

ext

Back
Top Bottom