What's new

Iranian Chill Thread

rule is: not mentioning these members here or not mention them at all?

Not in this forum. We don't care about other websites.
we're all gonna ignore them all together bro.

Tarjihan shoma ham hamin karo anjam bede , age nakhasti ham , chon kheyli dooset darim , har kari doost dari anjam bede
:smitten:

@Ostad aziz hadeaghal shireshoon nakon dige .
Hich loop hole i vojoud nadaareh, ya'ni ageh khod e man ham in rule ra break kardam, man ra ignore konid. Man New ra ham, ke doustam va ham reshteh im hast, be khaater e shirin zabaani ye bijaa, 1 hafth ignore mikonam.
 
Not in this forum. We don't care about other websites.

Hich loop hole i vojoud nadaareh, ya'ni ageh khod e man ham in rule ra break kardam, man ra ignore konid. Man New ra ham, ke doustam va ham reshteh im hast, be khaater e shirin zabaani ye bijaa, 1 hafth ignore mikonam.
mifahman, man mitunam to section iran in aza ro mention nakonam, vali niazi be ignore kardaneshoun nemibinam.
 
i think that includes my username too. @Ostad
Ostad jan, with due all respect, you will be added to my ignore list as soon as you violate the rule.

Dadashe man shoma sakene tabriz hasti va in ke shoma az ma hemayat nemikoni monjar be sue bardasht mishe.balaqeiratan daste rad be sinamun nazanid.dar zemn niaz nabud be englisi un posto bezarid


@dustan
Har kasi moredi mabni bar takhati az qanun tavasote karbaraye irani ro did, be ma khabar bede.
 
pas tou ignore list e man ta abad moundani shod. ;)
mifahman, man mitunam to section iran in aza ro mention nakonam, vali niazi be ignore kardaneshoun nemibinam.
Bebin Ostad jan, in yek tasmim e jam'i hast va hame ham baayad behesh ehteraam bezaarim. Baraadar e man, ageh be tasmim e jam' ehteraam gozashti, ke che khoub, va gar na, shoma(ya aslan khod e man) ra ham ba inke kheyli doustet daarim, kheyli jeddi va raahat miferestim tou ignore list. be ghol e ma'rouf, in non-negotiable hast. ;)
 
Ostad jan, with due all respect, you will be added to my ignore list as soon as you violate the rule.

Dadashe man shoma sakene tabriz hasti va in ke shoma az ma hemayat nemikoni monjar be sue bardasht mishe.balaqeiratan daste rad be sinamun nazanid.dar zemn niaz nabud be englisi un posto bezarid


@dustan
Har kasi moredi mabni bar takhati az qanun tavasote karbaraye irani ro did, be ma khabar bede.
@kollang ba ehteram: man hata ye post,reply,thank, to post ona to 3 mahe gozashte nadashtam.mituni bebini. baad chan vagt miam forum va mibinam shoma chanta name gozashti ke ignore konam ke bazi az ona man hata ye bar ham barkhord nadashtam. ...
 
از الان از هر ملیتی تو اینجا یا هر جای دیگه ترول کردن سریع اطلاع بدید که ایگنور کنیم
 
Back
Top Bottom