What's new

Iranian Chill Thread

@SOHEIL
@yavar
@Shahryar Hedayati
@mohsen
@MOHSENAM
@kollang
One of the high ranking officials of the Iranian system you guys are supporting,
With more than 100 hours of weekly media tribune.
----------------------------------------------------------------------
آیت‌الله سیداحمد خاتمی شب گذشته در جلسه تفسیر سوره یونس در مدرسه فیضیه قم به موضوع کم‌آبی کشور اشاره و اظهار کرد: متاسفانه کم‌آبی یکی از معضلات امروز جامعه ما شده و سدهای بسیاری در حال خشک‌شدن است و امروز چاه‌های زیادی را در تهران حفر کرده‌اند تا بتوانند آب را در این شهر تامین کنند. امام جمعه موقت تهران، اقامه نماز باران را یکی از ضروریات دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه نماز باران را فراموش کرده‌ایم و کسی به این حرکت الهی نزدیک نمی‌شود و یادی از آن نمی‌کند. این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه «برای نماز باران مقدماتی باید فراهم شود» تصریح کرد: روزه‌گرفتن و تضرع در برابر خداوند متعال از مقدمات نماز باران بوده که باید انجام داد و این نماز را اقامه کرد. این استاد تفسیر قرآن با اشاره به فضای امروز جامعه، بیان کرد: امروز قم پاک‌ترین شهر کشور است؛ چرا که اگر از این شهر بیرون برویم، متوجه خواهیم شد که چه فضای گناه‌آلودی در برخی از شهرها حاکم است و بدحجابی غوغا می‌کند و انسان در دل گناه قرار می‌گیرد؛ البته در خود قم نیز معضلاتی وجود دارد که باید با آن مقابله شود. خاتمی ادامه داد: اگر نماز باران هم خوانده شود، این موانع نمی‌گذارد، دعا مستجاب شود و باید از این مسایل صحبت کرد و به فکر پیشگیری آن بود. وی با بیان اینکه «بنده در شش خطبه به مساله حجاب اشاره کردم» اظهار کرد: براساس بازخوردگیری که بعد از این خطبه‌ها انجام پذیرفت، مسوولان امر به ما اعلام کردند که 10درصد بدحجابی سامان پیدا کرد. وی تاکید کرد: بنده معتقدم اگر تمام خطبای جمعه کشور بسیج شوند و به این معضل پرداخته و مفهوم و برکات حجاب را برای مردم تبیین کنند، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.​

@SOHEIL
@yavar
@Shahryar Hedayati
@mohsen
@MOHSENAM
@kollang
One of the high ranking officials of the Iranian system you guys are supporting,
With more than 100 hours of weekly media tribune.
----------------------------------------------------------------------
آیت‌الله سیداحمد خاتمی شب گذشته در جلسه تفسیر سوره یونس در مدرسه فیضیه قم به موضوع کم‌آبی کشور اشاره و اظهار کرد: متاسفانه کم‌آبی یکی از معضلات امروز جامعه ما شده و سدهای بسیاری در حال خشک‌شدن است و امروز چاه‌های زیادی را در تهران حفر کرده‌اند تا بتوانند آب را در این شهر تامین کنند. امام جمعه موقت تهران، اقامه نماز باران را یکی از ضروریات دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه نماز باران را فراموش کرده‌ایم و کسی به این حرکت الهی نزدیک نمی‌شود و یادی از آن نمی‌کند. این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه «برای نماز باران مقدماتی باید فراهم شود» تصریح کرد: روزه‌گرفتن و تضرع در برابر خداوند متعال از مقدمات نماز باران بوده که باید انجام داد و این نماز را اقامه کرد. این استاد تفسیر قرآن با اشاره به فضای امروز جامعه، بیان کرد: امروز قم پاک‌ترین شهر کشور است؛ چرا که اگر از این شهر بیرون برویم، متوجه خواهیم شد که چه فضای گناه‌آلودی در برخی از شهرها حاکم است و بدحجابی غوغا می‌کند و انسان در دل گناه قرار می‌گیرد؛ البته در خود قم نیز معضلاتی وجود دارد که باید با آن مقابله شود. خاتمی ادامه داد: اگر نماز باران هم خوانده شود، این موانع نمی‌گذارد، دعا مستجاب شود و باید از این مسایل صحبت کرد و به فکر پیشگیری آن بود. وی با بیان اینکه «بنده در شش خطبه به مساله حجاب اشاره کردم» اظهار کرد: براساس بازخوردگیری که بعد از این خطبه‌ها انجام پذیرفت، مسوولان امر به ما اعلام کردند که 10درصد بدحجابی سامان پیدا کرد. وی تاکید کرد: بنده معتقدم اگر تمام خطبای جمعه کشور بسیج شوند و به این معضل پرداخته و مفهوم و برکات حجاب را برای مردم تبیین کنند، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.​

Wasn't there anyone to tell him to go fu ck himself like the rest of traitors in this country that have been using religion to betray people and more than 233000 martyrs ?

What people wear is not the problem but using religion by governors to cover their shitty and evil actions is the problem .

The history is repeating again . During Reza Khan women were forced to take off their Islamic dress but it didn't work and now mullahs are doing the opposite which will not work for sure and here we are after 30 and so years of golden revolution with a fucked up society in which you can't understand the difference between a 15 year old girl and a mother and worse than that .

Wasn't there anyone to tell him to go fu ck himself like the rest of traitors in this country that have been using religion to betray people and more than 233000 martyrs ?

What people wear is not the problem but using religion by governors to cover their shitty and evil actions is the problem .

The history is repeating again . During Reza Khan women were forced to take off their Islamic dress but it didn't work and now mullahs are doing the opposite which will not work for sure and here we are after 30 and so years of golden revolution with a fucked up society in which you can't understand the difference between a 15 year old girl and a mother and worse than that .

I agree. Iranian society is terrible. Even our jahil Mullahs are better than yours, and that's really saying something.

حضرت علی همیشه تاکیدش بر این بود قبل از این که به عمل و کردار مردم گیر بدید ... بهتره از درست بودن خودتون مطمئن باشید
ما خودمون کم مشکل نداریم و کم تو زندگی سوتی ندادیم .... شما کارتو درست انجام بده ....سپس خود مردم ناخود اگاه شما رو الگو قرار می دهند

دقیقا ، صد در صد با این حرف موافقم و همیشه سعی کردم توی زندگیم پیادش کنم اگر چه همیشه موفق نبودم . .

این حرف رو باید با طلا رو دیوارهای این مملکت بنویسن .

دوستان برن خودشون رو درست کنن ، به مردم کاری نداشته باشن .

به جای گیردادن به حجاب مردم برن جلوی بخور بخور های دوستانشون در نظام رو بگیرن تا هزار میلیاردی مال بیت المال رو به چپاول نبرن ، اونم وقتی که نون رو از سفره ی مردم دزدیدن و از حق و حقوق اون دانش آموز بیچاره ی شهرستانی با تعطیل کردن مدارس شبانه روزی زدن .

مملکتی که روی نفت و گاز خوابیده رو به جایی رسوندن که مردمش به گدایی افتادن و به نام اسلام و ایستادن جلوی نظام های به اصطلاح دیکتاتوری و سرمایه داری غربی جیب مردم رو زدند ، در حالی که وضع این جامعه به وضوح نشون میده که سمبل نظام سرمایه داری ایرانه .

دوست عزیز لطفا از علی مایه نذار و با این قوم الظالمین مقایسش نکن ، تاریخ علی رو با عدالت و درستکاریش می شناسه در حالی که این حکومت به ظاهر اسلامی و به اصطلاح شیعی هیچ بویی از علی نبرده و همون سیاست تشیع سیاه صفوی رو به ارث برده و ادامه میده .

.

northern Tehran
1393
cca3b713d5163dcfb6a82edd3de30f73.png

368ff4be963a905a00532810a79c1394.png

26bcd2275659cfaae799f9f127feeade.png

b6da92584d4ea9bf08dd1c4a727f3fce.png

2357f9773a1e69074ca26b9015b80492.png

Last edited:
سیاست همینه دیگه ..... یک دفعه یه نظام ظالم میشه و مردم مخالفش میشن و یکی دیگه رو می یارند
فردا همون نظام ظالم میشه و این داستان ادامه دارد
این داستان سیاست همیشه ادامه داره .....
ولی اگر ما هم مثل بعضی ها بین این بازی های سیاسی امیدمون رو از دست بدهیم .... می شیم همون نسلی که بهش میگویند سوخته

دوستان بهتره امیدتونو از دست ندید ... یا امید یک نفر دیگه ای رو نگیرید
بزرگی گفت امید هیچ کس رو از اون نگیر ...شاید این اخرین داشته او باشد
بهتره ملت خودشون دست به کار بشوند و کشور رو بسازند و منتظر کمک های مالی این بانک های شیطانی نباشند
یا دستشونو به سمت یارانه تحقیر امیز دولت دراز نکنند
بالاخره هر طوری هست امیدتونو از دست ندید و گلیمتونو از اب بکشید بیرون

موفق باشید

ما خیلی وقته که نسل سوخته ایم .

آدم خوبه که واقع بین باشه و بعد امیدوار .

امید واهی هیچ دردی از آدم دوا نمی کنه و مثل حباب می مونه و تنها واقع بین بودنه که می تونه به ادم کمک کنه تا درک درستی از شرایط خودش داشته باشه .

ما خیلی وقته که نسل سوخته ایم .

آدم خوبه که واقع بین باشه و بعد امیدوار .

امید واهی هیچ دردی از آدم دوا نمی کنه و مثل حباب می مونه و تنها واقع بین بودنه که می تونه به ادم کمک کنه تا درک درستی از شرایط خودش داشته باشه .

من ازهمین تریبون سوختن خودم روبه شدت تکذیب می کنم:partay:
بنده هم اکنون هیچ مشکلی ندارم و بسیار خوب هستم:azn:

منظور من از امید بی عقلی نبود و امیدوارم منظورت از منطق نامیدی نباشد
حالا من نمی دونم شما چه نسلی هستی ولی من 70 هستم
البته اگه بخواهی به قدرت خدا نگاه بکنی خیلی امید راسخ و نتیجه بخشی است
من که با همین امید واهی خیلی مشکل رو رد کردم و تونستم رو پای خودم بایستم .....
امید مثل بنزین می مونه ..... باک خودتو پر از امید کن
حل میشه:cheers:

Last edited:
Source: Iranian Chill Thread | Page 1146

he is not president or minister of energy ...

(One of the high ranking officials of the Iranian system you guys are supporting, )
دوست عزیز به نظرم خیلی دید سیاه و سفید خوفناکی داریا . ملت یا باید طرفدار و بسیجی باشند یا اپوزوسیون و تبعیدی!!!
a system is gathering of many people and every people has problem of his own

in field of religious and hijab and culture he is right ...that's my view

but he is a religious man and he knows (unfortunately)very little about water management .....like many Iranian ...

my problem is't what he said about water management .
my question is what the hell the moderate/bright mind/expert guys in ministry of energy doing?

البته خدارو شکر همین العان اینجا کم کم داره سیل میاد:yahoo:

that not a matter of force by shah or revolution
that matter of time and what people see in medias....... good or bad that's Future....
and nobody cant hold the people in medieval .....
even by reading some religious prophesy you can see this....
حضرت علی همیشه تاکیدش بر این بود قبل از این که به عمل و کردار مردم گیر بدید ... بهتره از درست بودن خودتون مطمئن باشید
ما خودمون کم مشکل نداریم و کم تو زندگی سوتی ندادیم .... شما کارتو درست انجام بده ....سپس خود مردم ناخود اگاه شما رو الگو قرار می دهند
Sorry dude for me being frank, but your post is not worth replying.
Avvalan mardom ha va system ha ghabel tafkik nistan, yani masale dar zat dobare bar migarde be moshkele marouf, morgh va tokhm morgh.
Sanyan, man dar oon post rooye sohbatam ba system bood na fard khasi.

Dear @Serpentine ,
Dude what's happening here, everyone I knew is banned?

And to the banned people,
Guys what is this? where has that brilliance gone? if there were even a law here, for banning every one who types a single post, I would rather walk on the margins in such a way that no one would ever dare, get me banned.

Dear @Serpentine ,
Dude what's happening here, everyone I knew is banned?

And to the banned people,
Guys what is this? where has that brilliance gone? if there were even a law here, for banning every one who types a single post, I would rather walk on the margins in such a way that no one would ever dare, get me banned.

I haven't banned anyone recently. But most of those who are banned were also involved in a heavy trolling contest, it's not only because of one post to be fair.

Back
Top Bottom