What's new

Çay Bahçesi

Katar Iran tehdidi altinda ondan. Hollanda 3-5 tane Dominion icin koskoca bir Filoyu operasyonel tutuyor. Tek bir operasyonel tanklari bile yok !

Aha. sözde DELILLER

Kauft die Türkei Öl vom IS?: Russland legt angebliche Beweise gegen Erdogan vor - Ausland - FOCUS Online - Nachrichten

Ne güzel derleme, Ceyhan'dan Japonya'ya ihrac ediliyormus - Japonlari da potaya attilar ( Cinle basi dert de Japonlarin),

hani Israile gidiyordu ?

Fantaziye bak. Irak üzerinden gelen ise BATMAN rafinerisinde isleniyormus !

Government. :) ı would try if i had known Russian.

As far as i see, they showed no evidence of ISIS oil trucks passing from Syria to Turkey.

Only showed some compounds and trucks. It can be very well a truck depot of a logistics company, or trucks of PO, OPET, etc...

basically they pictured border crossings (in comments to the pics and videos russkis say these are oil tankers, but you can see they're clearly trucks), POAŞ's İskenderun depots and Tüpraş's Batman refinery LOL btw, their satellite pics' quality is on par with google earth pics :D what a shame.

Katar'ın desteğinin sağlamak, Körfeze açılmak, İrana mesaj vermek vs vs.
kara birliğiyle ne körfeze açılması yahu? katarın desteğine ne ihtiyacımız var? İran ı Katar üzerinden vuracak da değiliz, katarı korumak ta bizim görevimiz değil, petrollerini alan ABD korusun.

çok saçma ve yersiz buldum bu hamleyi
Peki kktc de varmi Askeri ussumuz?
evet :lol::lol:
basically they pictured border crossings (in comments to the pics and videos russkis say these are oil tankers, but you can see they're clearly trucks), POAŞ's İskenderun depots and Tüpraş's Batman refinery LOL btw, their satellite pics' quality is on par with google earth pics :D what a shame.
it seemed to me that they tracked those vehicles along that route.

Ne güzel derleme, Ceyhan'dan Japonya'ya ihrac ediliyormus - Japonlari da potaya attilar ( Cinle basi dert de Japonlarin),
hani Israile gidiyordu ?
Fantaziye bak. Irak üzerinden gelen ise BATMAN rafinerisinde isleniyormus !

:-)

kara birliğiyle ne körfeze açılması yahu? katarın desteğine ne ihtiyacımız var? İran ı Katar üzerinden vuracak da değiliz, katarı korumak ta bizim görevimiz değil, petrollerini alan ABD korusun.

Adamlarda para var en basitinden, dar düşünmeyelim. Denizciler vs gideceğide söyleniyor. Deniz üssü olursa daha etkili olur kanımca.

Adamlarda para var en basitinden, dar düşünmeyelim. Denizciler vs gideceğide söyleniyor. Deniz üssü olursa daha etkili olur kanımca.
Deniz üssü mantıklı olabilirdi, sırf filo ikmali için olsa bile

Bence BiZim icin cok avantajli olur ileriye dogru dusunursek egitim verdigimiz butun yerli uretimleri satariz adamlara.. Ve baska musluman ve Turk ulkerlerini de ilgi gosterebilir...

Bence BiZim icin cok avantajli olur ileriye dogru dusunursek egitim verdigimiz butun yerli uretimleri satariz adamlara.. Ve baska musluman ve Turk ulkerlerini de ilgi gosterebilir...
bunun için tugay büyüklüğünde birlik yollanmaz ki... fuarlar düzenleniyor bu işler için

Latest posts

Back
Top Bottom