What's new

Çay Bahçesi

Bin tanesi 70milyon. Tanesi 70bin dolar. Arti onu atacak ucagin yakit+ucus+bakim masrafi, bi artida 100milyon dolarlik ucagin vurulma riski +degerinin sermaye maliyeti, o kadar paraya ne kadar faiz verirdi acaba?
Yerden gps gudumlu topcu roketleri daha ekonomik. Her durum icin uygulanamiyot,Menzilleri yetmiyor herhalde.
KGK ve HGK yalanmi oldu simdi?

gudumsuzJDAM uretemedigizi simdi ogrenmis oldum. Bana basit birsey gibi geliyordu.
Belkide olasi yakin zamandaki bir savasa karsi silah stoklamaya basladik.

It's aimed for simple minds.
Fox news would do a better job in stating the facts. Nuff said
>100 GBU-54 Laser JDAM kits (for the Mk82)

This one drew my attention, reminds me of the Roketsan Teber mock-up we saw this year. Completely normal to order it while domestic one is still only a concept.
So it's a matter of versatility, These kits can be used in both fire and forget (GPS-INS) and fire and update (laser) modes
gudumsuzJDAM uretemedigizi simdi ogrenmis oldum. Bana basit birsey gibi geliyordu.
These things have two guidance systems on them for two different firing modes.

HGK and KGK has GPS/INS guidance system and LGK has laser guidance... these things have both

Last edited:
Son,you are the ones who came from Mongolia but you bark at the natives all day the strangers should have some respect for the natives of the middle east

Why because I said the truth that you can't stand??!:lol:
.

If they can't handle the truth then let them stop fabricating and falsifying history
You cannot change the history by editing Wikipedia LOL. We came here 1000 years ago and we won't ask Iran to stay here.

Iran even cant move from their land but you can find our marks at Tuareg of Morocco, Mayas of America, Tatars of Finland, every part of Europe, whole of Asia, Whole of Arab country, India etc.

i think @SALMAN AL-FARSI shut your mouth before you learn something about our history.

ekim ayına ait haberi niye tekrar ısıtıyorsunuz anlayabilmiş değilim. bunun başlığı bile var amk. hiçbir başlığı okumadan çat diye başlık açan mal pakistanlılar gibi hareket etmeyin.

Last edited:
Karşında olsa ağzını burnunu kıra kıra Edepli konuşmasını öğreteceksin.
Küfür edenin yanına kar kalıyor.
Hadi bakalım.

Pakistanlılar a bir mal mı dedi?İşte bunlar hep nefret suçu.

Last edited:
sayfa sayfa azerbaycan türklerine hakaret eden eziğin ahlak konusunda ders vermeye çalışması çok şirin. rus cemcüğüne abanmaktan beyni sulanmış MAL.

Keske özel mesaj filan olsa. Böyle saçmalıkları kimse okumasa.
Şimdi eğer sen Azeri olsan ve bana bunları yazıyor olsan başka olurdu.Adım gibi eminim ki sen daha kendi akvaryumundan başka yerleri görmemiş liseli bir Türk ergenisin.
Bak oğlum Buranın Muhtarlığı sana kalmadı. Sen önce Pakistanlılardan iki kere özür dile. O zamanda Pakistanlılara hakaret ediliyordu şimdide.Konuşmasını edebi öğreneceksiniz, Başkalarıyla birlikte bulunmayı öğreneceksin,sen hayvan değilsin, insansın.

hayvanlığı senden öğrendim, itiraf ediyorum :) adam olsan (ya da daha amiyane bir ifadeyle bir tarafın kaşınmasa), azerbaycan türklerine hakaret etmesen seni skime bile takmazdım. sen de kendi çapında absürd paint denemeleri yapar giderdin :D daha önce de söylediğim gibi, politik olmak zorunda değilim. bizim köyde göte göt derler. foruma bakmadan başlık açıyorsa maldır. senin gibi sayfalarca hakaret edenlere de mal demek hakkımdır. kime ne diyeceğimi de sana soracak değilim. hadi şimdi şuraya bi paint denemesi at da, gülelim biraz :rofl:

Last edited:
Back
Top Bottom