What's new

Çay Bahçesi

bu ulkeye olan inancimi bu mallar sayesinde yitirdim ..ulkesine bile sahip cikmayacak kadar adilesmisler..ulan sen ulkenin arkasindan durmazsan kim duracak.. boyle korkak bir millet nasil boyle bir tarih yazmis ilginc..kafayi erdoganla bozan mallar var elin rusu gelmis suriyede senin sinirda turkmenleri katlediyor adamlar halen yavsaklik pesinde
biz gerçekleri tartışıyoruz burada... git sahte vatanseverliğini başka yerde yap

kaldı ki sen vatansever olsan ülkenin adının terör devletine çıkmasından korkarsın önce
Syria oil map: the journey of a barrel of Isis oil

o büyük ihtimalle kerkük ve pkk'nın suriye'de çıkarıp yine kerkük civarındaki rafinerilere sattığı petrolü israil'e satmakla yükümlü.
Ruslar bunları uluslararası kamuyouna kanıtladıkları zaman casus belli gösterebilirlermi?

@Serpentine

I see you tagged me in a thread in Iranian section. However a few days ago, i requested section-ban from Webby. I can no longer look up to any thread in Iranian section. And i'm pretty happy with the situation. :)

Oops, sorry, I didn't know that. It was about new indigenous attack helicopter project which was revealed today for first time in an aerial exhibition.

There is a signed ball by Mustafa Kemal Ataturk in Fallout 4. The day Fallout 4 came out was 10 November, anniversary of his death. - 9GAG

aepwLMm_700b.jpg

Didnt know Atatürk was playing Baseball. :D

biz gerçekleri tartışıyoruz burada... git sahte vatanseverliğini başka yerde yap

kaldı ki sen vatansever olsan ülkenin adının terör devletine çıkmasından korkarsın önce

Ruslar bunları uluslararası kamuyouna kanıtladıkları zaman casus belli gösterebilirlermi?
hangi teror devleti turkiye isis den gelecek uc bes kamyon petrolemi ihtiyaci var bu ucuz propagandaya inanacak kadar saf misiniz.suriyede rusyain amerikanin herkezin dronesi var ozaman yayinlasinlar bir tane videode gorelim nasil isis petrolu satiyormus turkiyeye.
herkez istedigini isis adi altinda bombaliyor dun rusyanin yaptigi bu ..

Konu Erdoğan değil ama şu an insanlara PKK' nın bile terör örgütü olduğunu kabul ettiremez noktaya geldik, biz terörist olduk. Bizi hiç sevmediler ama hiç bu kadar kötü durumda değildik.
Müslüman-seküler rol modeli bir ülke iken radikal islamcı terörist destekçisi ülke olduk çıktık.
Burada kimse masal okumasın hepimiz yabancılara karşı savunuyoruz ama Erdoğan' ın ne halt yediğini, o meşhur projenin başkanı olduğunu ve KUKLA bir lider olduğunu herkes bilsin.

Yok ekonomi, GDP falan kimse saçmalamasın. Cumhuriyet ortalaması neyse 13 yılın ortalaması da o. Bizim nüfus yapımızda, ucuz iş gücüyle bizle aynı ülkeler hep bizden hızlı büyüdü. Kaldı ki bizim büyüdüğümüz bile çarçur edildi. Neyse.

Yazık düştüğümüz hale bak. Şu imajımızı toparlamamız 50 yıl sürecek. :(

hangi teror devleti turkiye isis den gelecek uc bes kamyon petrolemi ihtiyaci var bu ucuz propagandaya inanacak kadar saf misiniz.suriyede rusyain amerikanin herkezin dronesi var ozaman yayinlasinlar bir tane videode gorelim nasil isis petrolu satiyormus turkiyeye.
herkez istedigini isis adi altinda bombaliyor dun rusyanin yaptigi bu ..
Türkiye'nin İrandan gelecek kaçak altınlara da ihtiyacı yoktu ama Rıza Zarrabı kahraman yaptılar. Ben gerçeğe ulaşmaya çalışıyorum, vericek bilgin yoksa sus.

şu noktada casus belli rusların işine yaramaz. ama türkiye'nin zaten yerlerde sürünen prestijini toptan paramparça ederler ve viyana görüşmelerinden (ve böylece suriye'de ortaya çıkacak yeni oluşumda oynayacağı herhangi bir rolden) men edebilir/ettirebilirler.

Türkiye'nin İrandan gelecek kaçak altınlara da ihtiyacı yoktu ama Rıza Zarrabı kahraman yaptılar. Ben gerçeğe ulaşmaya çalışıyorum, vericek bilgin yoksa sus.

Sen konspirasyon teorisyenisi misin ?
Benim öyle oldugumu düsün. Ben farzedelim paranoyak ve sizofrenim.
Pekala neden sen de o trene atladin ?

Elinde bilgi, bulgu ve belge var mi ?

Yoksa lütfen sen sus.

Bende var.

şu noktada casus belli rusların işine yaramaz. ama türkiye'nin zaten yerlerde sürünen prestijini toptan paramparça ederler ve viyana görüşmelerinden (ve böylece suriye'de ortaya çıkacak yeni oluşumda oynayacağı herhangi bir rolden) men edebilir/ettirebilirler.

Viyana görüsmeleri masal, sadece Rusya'ya zaman kazandirmak icin

ayni seyleri papagan

Yoksa PAGAN mi :agree:

kafa 1970 de kalmis tipik yobaz solcu kafasi.ne desem bos sana...ayni seyleri papagan gibi bir omur tekrar ederler
ben solcu bile değilim... dediğim gibi tek istediğim gerçeğe ulaşmak... ama yarım akıllılar engel oluyor ne yazıkki.
Ne olup bittiğini o zaman anlayacağız öyleyse

Terore yardim etmeyen hicbir devlet yok. Zamaninda, SSCB Moskova'nin yakinlarindaki koylerde PKK militanlarini egitti. Orada askerlik yapanlardan direkt duydum. Bence bu da kimsenin reddetmeyecgi gayet normal bir durum. Fransa'da, Avrupa'da PKK terorunu destekledi ve bundan gocunmadilar.
Ben suna yuzde yuz eminim ki Turkiye'de ki iktidar bu islerle ugrasamayacak kadar comez. Bu isler onlari asar.
ISIS teroru Turkiye'nin degil ABD'nin marifeti. ISIS ayni zamanda Turkiye'nin aleyhine calisan bir orgut.
ISIS 'i Turkiye destekliyor diyenler, yarin bambaska bir seyde soyleyebilirler. Hic kimsenin elindeki kesin bir bilgi olamaz.

Esas mesele Burada Kirim'i ve Dogu Ukrayna'yi alan, uluslarasi camiyadan cekinmeyen, buralarin patronu benim havasina girip, Turkiye'nin havasahasini kontrol etmeye baslayan bir ulkeye verilmis bir ders var. ISIS falan filan hic onemli degil.
Yarin Tayyip gidip yerine baska parti geldiginde de, 30 yil sonrada , bilinecek ki "Turkiye Cumhuriyeti'nin sagi solu belli olmaz. Gerekirse ucak dusururler. "
Bakin Ukrayna'da bayram havasi var. Ayni sekilde Rusya'dan cekinen butun ulkelerde bir rahatlama olustu.
Uluslarasi politika ve dengeler acisindan degerlendirmek gerekir.
Sizin bahsettiginiz Erdogan yolsuzluklarinin, bin kati Rusya'da da var. Ancak halkta tik yok.

Ayrica solcularin Putin'i destekelemesini anlayamiyorum . Cunku Putin Bolshevikleri'i surekli elestiryor. SSCB yuzunden Rus Carligi topraklarinin yuzde yirmisini kaybetti diyor? Bizim solcular SSCB ile Rus Carligi'ni karistiriyorlar. Bolshevikler sayesinde Dogu Karadeniz Turkiye'de kaldi.
Rusya'daki su andaki poltik gorus milliyetcilik , Bizim solcular milliyetci Putin'i destekliyor.

Last edited:

Country Latest Posts

Back
Top Bottom