What's new

Çay Bahçesi

Ben Turkiye'de bilinmeyen bazi konulardan bahsedince Turan'a ve Islam Birligi'ne inanan arkadaslardan cok buyuk tepki almistim. Rus Carligi ve Osmanli Imparatorlugu'nun savastigi yuz yil boyunca Rus Cari'nin yaninda Osmanli'ya karsi hangi muslumanlar savasmis bunlari aydinlatmak lazim.
Rusya'da mafya isleri, KGB'nin masaligini yapmak sartiyla, Cecenler'e birakilmistir. Bunlar bircok Turk isadamindan harac aldilar, hatta oldurduler. Mafyaciligin, haracciligin, hirsizliktan bir farki yoktur.
Avrupadaki catlak sesleri susturmak gerek. Fransa ve Almanya, Rusya'yi poh pohluyor. ISIS mucadelesini takdis ediyorlar. Turkiye icin savasmayiz diyorlar. Obama'da Ruslar'a" Ben Turklerden soz aldim bi daha yapmayacaklar""Sozumden cikamazlar" gibi sozler vermis .
Turkiye Avrupa'ya yeni Suriye'li gocmen akinlarini organize etmeli ki , sesleri kesilsin. En buyuk korkulari bu.

Why dont Israelis satisfied? We stopped Russians in Syria. In Syria chaos will be continuing. ISIS continuning kill the Muslims. Exactly for your interest.

S-400 müş gemiymiş bunlar hikaye. Hava kuvvetlerimize, EH yeteneklerimize antrenman olurlar sadece.
Benim uçağımı Doğu Akdenizden vuracak gemi veya burnumuzun ucundaki batarya 30 dakika daha tek parça kalamaz ama mesele o değil zaten. Kaşınıyor bu ayılar. O füzeyi atacak adam savaşı göze almış demektir zaten.

Tek sorun sultanımızın kirli işleri, IŞİD imajımız. Ve korkarım bu daha tehlikeli..

Yoldaslarin boyle olursa nasil yola cikacaksin? Bunlar mi NATO?

Alman Bild dergisinin eline gecen "gizli' savunma bakanligi raporuna gore , SU-24 Suriye havasahasinda vurulmus.
Ruslar'a sirin gozukmek ve tepki almamak icin saklabanliklar yapmaya basladilar bile.

Rus gumrukleri Turk mallarini kabul'u birakmis.
Kirim -Turkiye arasi yuk gemisi seferleri iptal.

Ben Turkiye'de bilinmeyen bazi konulardan bahsedince Turan'a ve Islam Birligi'ne inanan arkadaslardan cok buyuk tepki almistim. Rus Carligi ve Osmanli Imparatorlugu'nun savastigi yuz yil boyunca Rus Cari'nin yaninda Osmanli'ya karsi hangi muslumanlar savasmis bunlari aydinlatmak lazim.
Rusya'da mafya isleri, KGB'nin masaligini yapmak sartiyla, Cecenler'e birakilmistir. Bunlar bircok Turk isadamindan harac aldilar, hatta oldurduler. Mafyaciligin, haracciligin, hirsizliktan bir farki yoktur.
Avrupadaki catlak sesleri susturmak gerek. Fransa ve Almanya, Rusya'yi poh pohluyor. ISIS mucadelesini takdis ediyorlar. Turkiye icin savasmayiz diyorlar. Obama'da Ruslar'a" Ben Turklerden soz aldim bi daha yapmayacaklar""Sozumden cikamazlar" gibi sozler vermis .
Turkiye Avrupa'ya yeni Suriye'li gocmen akinlarini organize etmeli ki , sesleri kesilsin. En buyuk korkulari bu.

Why dont Israelis satisfied? We stopped Russians in Syria. In Syria chaos will be continuing. ISIS continuning kill the Muslims. Exactly for your interest.

@UkroTurk
Sonunda benim bazi yazdiklarima geldik. Acin kardesim sinirlari dedim, sikiysa Bulgar ve Yunanlar katliam yapsinlar o garibanlara. Fransa tarafindan cok "False Flag" yapildi. Almanya ise zurnanin son deligi.

Cecen Mafyasi PKK ile de isbirligi icinde. Bizzat biliyorum. Cecen Mafyasinin bir mensubu PKK ile isbirligi yapan kardesini "öttü" diye infaz ettirdi. Cocuk eski Rus Milli Judocusu idi.
Tatar Hanligi Osmanliya kalleslik yapmistir.

BTW senin bahsettigin isadamani iyi taniyorum, hatta merhabam da var; ama karanlik.Girdi cikti,

Su anda Türk Ordusu tam alarm durumunda, Suriye sinirina Sabra 'lar yigildi. Zaten Leo'lar Kilis'te konumlu.
Bu serefsiz Ruslar, nükleer ve biolojik savas ile tehdit ediyorlar.

Merak etme, Devlet Güvenligini tehlikeye sokmadan sunu söyleyecegim.
Sarhos Ruslar, nükleer bir delilik yaparsa Türkiye tarafindan aynen aninda karsilik verilecegini iyi bilmeli.

Gerekirse Akdeniz donanmalarini 12 saat de yok ederiz.

Hava savunmamiz pek fena sayilmaz.
Ispanyol Patriotlari icin pazarlik yürüyor. Vermezlerse baska altenatifler var.
Simdilik bu kadar

We did what we did. And stop nuclear threatening. Go on with it in Middle East Section thread. There are many trolls propagating nukes, biological and chemical warfare. Russian have no chanche if they attack Turkey. They will be knocked out.

Yes it is full of chinese and indian trolls. The russian users seem to be very quiet.

I just want to say don't poke the russian bear.

You will be in full scale war in no time. Putin needs enemies. Now he try to figure out if Turks acted on their own or got NATO orders.

I realy did my best to ease the situation with my balanced comments, but please stop playing russian roulete now!

LMAO

Yes it is full of chinese and indian trolls. The russian users seem to be very quiet.

I just want to say don't poke the russian bear.

You will be in full scale war in no time. Putin needs enemies. Now he try to figure out if Turks acted on their own or got NATO orders.

I realy did my best to ease the situation with my balanced comments, but please stop playing russian roulete now!

LMAO

Ich respektiere Deine Meinung und habe volle Sympathie mit dem israelischen Nuklear-Arsenal für Abschreckung.
Nebenbei gesagt, die Türkei verfügt auch darüber. Wir haben unsere Pakistanischen Brüder aufgerüstet !

@NUCLEAR_WINTER

@UkroTurk

Turkish Armed Forces Multimedia | Page 127

Erdoğanın enerji bakanı yaptığı damadının IŞID petrollerini yönettiği doğrumu?

Doğrumu ama o iddialar? ya doğruysa?

Erdo one minute derken oğlunun gemileri israile jet yakıtı taşıyordu bunlar bu kadar iki yüzlü insanlar.

Syria oil map: the journey of a barrel of Isis oil

o büyük ihtimalle kerkük ve pkk'nın suriye'de çıkarıp yine kerkük civarındaki rafinerilere sattığı petrolü israil'e satmakla yükümlü.

bu ulkeye olan inancimi bu mallar sayesinde yitirdim ..ulkesine bile sahip cikmayacak kadar adilesmisler..ulan sen ulkenin arkasindan durmazsan kim duracak.. boyle korkak bir millet nasil boyle bir tarih yazmis ilginc..kafayi erdoganla bozan mallar var elin rusu gelmis suriyede senin sinirda turkmenleri katlediyor adamlar halen yavsaklik pesinde

Kardesim, sahsi düsmanligi bir kenara birakalim.

Konu CB degil. Konu Türkiye.

Bence, Berat'in Bakan yapilmasi yanlistir !
Ama bugün eski Alman sansölyesi ve Disisleri bakani ( eski terör zanlisi) GAZPROM bas danismanidir.

Bu tür dedikodular var, Karadenizde cecenlere uluslararasi sularda dizel kacakciligi v.s. cok var

@UkroTurk

amraam.jpg

Image is not visible

bu ulkeye olan inancimi bu mallar sayesinde yitirdim ..ulkesine bile sahip cikmayacak kadar adilesmisler..ulan sen ulkenin arkasindan durmazsan kim duracak.. boyle korkak bir millet nasil boyle bir tarih yazmis ilginc..kafayi erdoganla bozan mallar var elin rusu gelmis suriyede senin sinirda turkmenleri katlediyor adamlar halen yavsaklik pesinde

Bu ülke Dünya'da en cok vatan hainini bagrindan cikarmis ülkedir.

@Serpentine

I see you tagged me in a thread in Iranian section. However a few days ago, i requested section-ban from Webby. I can no longer look up to any thread in Iranian section. And i'm pretty happy with the situation. :)

Country Latest Posts

Back
Top Bottom