What's new

Çay Bahçesi

Troll? I don't think you are in a place to tell me whether I'm trolling or not.
Giving as an example;
I tried to make a point in that post....but you put the words in my mouth, thanks.

Actually criticizing Mods in open forums instead of GHQ or with others mods is against the rules and can lead to infractions. It seems the fact that everytime you whine/bash me and I answer here in full (which is not my duty) has given you the wrong indication. If you have noticed, no other mod does it, answering other members about what they should or should not do in the forum publicly. Maybe I am doing the wrong thing.
You can always decide to not reply me...it's on you.

Yes my post was harsh, but it's true and I didn't actually 'change' it in the context you say. I replaced the word arses with behind, if you think that's called changing, it's your decision. Yes I thought maybe another word would be more appropriate. I didn't insult any specific country/member/faith and I still believe that post is 100% truth.
Truth ??? Whose truth ? Serpentine's truth.... if you can't bear different opinions why are you even in this forum ?

And my point is unrelated with "Who is true, who is false" but with the language you used as a mod...as explained in my previous post.

Let me post it again.
Mods out there won't use such words which will eventually lead into flame war.... It's not just about giving infractions and deleting posts.

You could have made your point with out saying inappropriate words.....and you can't tell me "who are you to criticize me, you use more inappropriate words then me ! ", since i'm not bearing any mod responsibility.

Türkiye ve Türklere çok hakaret etti.

Sadece ben değil T-123456 ve Hakan da durumun farkında.

aranızdaki muhabbeti bilmiyorum ama azerbaycan başlığında Türk kullanıcılar çok üstüne gitmişti elemanın. bayağı içerlemişti o zaman. sonra xenon ile hakan o adını unuttuğum başlıkta trollediler. sonrasını bilmiyorum, pdf'ye girmeye ara verdim o zaman diliminde. geri dönünce de aranızın kanlı-bıçaklı olduğunu fark ettim.

aranızdaki muhabbeti bilmiyorum ama azerbaycan başlığında Türk kullanıcılar çok üstüne gitmişti elemanın. bayağı içerlemişti o zaman. sonra xenon ile hakan o adını unuttuğum başlıkta trollediler. sonrasını bilmiyorum, pdf'ye girmeye ara verdim o zaman diliminde. geri dönünce de aranızın kanlı-bıçaklı olduğunu fark ettim.
Yok yaw...öyle olmadı. :(

Arkadasim herkes sizinle ayni fikirde olmak zorundami, tartismada fikir ayrigi vardi, sonra basladi bana anti semit, islamist, terörist demeye. Eger bir ufak tartismanin bile altindan kalkamayacaksa ozaman hic girmersin o konulara, ben küsmesin diye illa onunla hemfikir olmak zorundamiyim?

Birde gelmis Azerilere küfür etti diye yalan atiyor etrafta, o baslikta iki üc Azeri benimle hemfikirdi, sonra tekrar ayni yalani baska yerledede sacarken onu yalanlayan gene bir Azeriydi, ama bukadarda olmazki yahu...

Küfürü yiyen benim, hakkimda yalan dolan dedikodu yapilan benim, en agir hakaretler yapilan benim ülkem/milletim ama genede ben troll oluyorum, oh valla ne ala memleket...

Arkadasim herkes sizinle ayni fikirde olmak zorundami, tartismada fikir ayrigi vardi, sonra basladi bana anti semit, islamist, terörist demeye. Eger bir ufak tartismanin bile altindan kalkamayacaksa ozaman hic girmersin o konulara, ben küsmesin diye illa onunla hemfikir olmak zorundamiyim?

Birde gelmis Azerilere küfür etti diye yalan atiyor etrafta, o baslikta iki üc Azeri benimle hemfikirdi, sonra tekrar ayni yalani baska yerledede sacarken onu yalanlayan gene bir Azeriydi, ama bukadarda olmazki yahu...

Küfürü yiyen benim, hakkimda yalan dolan dedikodu yapilan benim, en agir hakaretler yapilan benim ülkem/milletim ama genede ben troll oluyorum, oh valla ne ala memleket...

birader celallenme sakin ol. araba ve farsa gösterdiğin hoşgörünün birazını da bana göster. benim fikrimle bir olmak zorundasın diye bir şey söylediğimi hatırlamıyorum. benim fikrim beni bağlar, ancak eğer o kadar alınganlık yapacaksan da git kendi forumunu aç, kendin yaz kendin oku :) yukarıdaki mesajımda benim okuduğum şeyler doğrultusunda bildiğimi yazdım. türk bölümündeki azerbaycan ordusu başlığında Türkiyeli kullanıcılardan biri "umarım bu israil'den aldıklarınızı da ermenilere kaptırmazsınız :rofl: "şeklinde mesaj atmıştı. şimdi ben olsam böyle mesaj atan dingile ana-avrat küfrederim. o senin dahil olduğun başlıkta da hakan ipe-sapa gelmez kırım linkini attı. hiçbiriniz babamın oğlu değilsiniz, kimsenin tarafını tutmak zorunda da değilim. ki zaten bu forumda ortadoğu'nun neden bok çukuru olduğunu daha da iyi anladım, o bir gerçek. rmi5'in sana islamist ve türkiye'ye de terör destekçisi demesinin sebebini de biliyorsundur herhalde (bkz. kesab saldırısı, akp'nin suriye'deki nusra'ya silah temini ve işid'e katılanların elini kolunu sallayarak türkiye üzerinden suriye'ye geçmesi). rmi5'in söylediği her şey doğrudur demek zaten saçma olur ama o kasparov başlığında söylediği şeylerin çoğu, özellikle ırak türkmenleri ve israil lobisi ile ilgili kısım doğruydu. türkiye kaç senedir ambargo yüzünden azerbaycan'a fırtınaları satamıyor, elin israil'i ve güney afrika'sı çatır çatır abd ve alman altsistemlerine sahip malları satıyor. ama yine de, daha birkaç ay önce birbirinize kardeş diye hitap ettiğiniz kimseyle bu kadar ayrı düşmenize şaşırdım.

P.S. sana troll dememin tek sebebi de hakan'ın trolleme gayreti olan o kırım haberini "thank"lemiş olman LOL

edit:
Yok yaw...öyle olmadı. :(

kardeş zaten bilmediğimi mesajımda belirttim. hatalıysam da 0532 727 0101 turkcell'i arayabilirsin :D

P.S. sana troll dememin tek sebebi de hakan'ın trolleme gayreti olan o kırım haberini "thank"lemiş olman LOL
Mesajinin gerisini alinti yapmiyorum cünkü fikir ayrimi olabilir ona dedigim birsey yok, zaten yazdiklarimin hepsi 100% dogrudur diye bir iddiamada yok, Türkiye belki pis islerin icinde olmustur onu zaten bilemem, benim derdim sevmedigim bir hükümeti savunmak degil ama iftiraya göz yümmam.

Sorun su, ben orada tüm hakaretlere ragmen saygili davranmaya gayret ettim, baktim olmadi konuyu kapattim, ama o zat aradan aylar gecmesine ragmen bana kin tuttu, küfüründen iftirasina yapmadigini birakmadi, ama sen bütün bunlara ragmen gelip bana trollük yaptin diyorsun, hadi tüm gercegi birlmiyor olabilirsin ama ozaman taraf tutupta ben sucluymusum gibi muamele yapma bari.

Hakan o baslikta link attiginda fark ettiysen ben onu uyarmistim onun yaptigini yapma diye, eger buna trollük diyorsan ama o kisinin biz Türkler hakkinda yazdiklarina birsey demiyorsan konu benim icin zaten kapanmistir.

PS: evet biraz sinirlendim cünki saygidan kusur etmemeye gayret etmeme ragmen bana troll dersen kusura bakma ama sinirlenmek normaldir. Ben kin tutmayan bir insanim eger mesajim sert geldiyse özür dilerim ama benimle ayni fikirde olmasan bile konuya biraz objektif bakamaya gayret et.

PPS: savundugun kisi tipki aynisini bir yil oncede yapti ama simdi tükürdügünü yaliyor, demek istedigim adamin dogasinda var yalancilik ama beni ilgilendirmez hakkimda konusmasin yeter.

Mesajinin gerisini alinti yapmiyorum cünkü fikir ayrimi olabilir ona dedigim birsey yok, zaten yazdiklarimin hepsi 100% dogrudur diye bir iddiamada yok, Türkiye belki pis islerin icinde olmustur onu zaten bilemem, benim derdim sevmedigim bir hükümeti savunmak degil ama iftiraya göz yümmam.

Sorun su, ben orada tüm hakaretlere ragmen saygili davranmaya gayret ettim, baktim olmadi konuyu kapattim, ama o zat aradan aylar gecmesine ragmen bana kin tuttu, küfüründen iftirasina yapmadigini birakmadi, ama sen bütün bunlara ragmen gelip bana trollük yaptin diyorsun, hadi tüm gercegi bilmiyor olabilirsin ama o zaman taraf tutupta ben sucluymusum gibi muamele yapma bari.

Hakan o baslikta link attiginda fark ettiysen ben onu uyarmistim onun yaptigini yapma diye, eger buna trollük diyorsan ama o kisinin biz Türkler hakkinda yazdiklarina birsey demiyorsan konu benim icin zaten kapanmistir.

PS: evet biraz sinirlendim cünki saygidan kusur etmemeye gayret etmeme ragmen bana troll dersen kusura bakma ama sinirlenmek normaldir. Ben kin tutmayan bir insanim eger mesajim sert geldiyse özür dilerim ama benimle ayni fikirde olmasan bile konuya biraz objektif bakmaya gayret et.

PPS: savundugun kisi tipki aynisini bir yil oncede yapti ama simdi tükürdügünü yaliyor, demek istedigim adamin dogasinda var yalancilik ama beni ilgilendirmez hakkimda konusmasin yeter.

kardeş şöyle bir durum var. ben bu foruma türk bölümünü ziyaret etmek için geliyorum. sizin kadar vakit geçirmiyorum burada, attığım mesajların neredeyse tamamı da türk bölümüyle sınırlı. çok nadiren diğer bölümlere bakarım. iran bölümüne ilk mesajımı daha 10 gün önce attım. ortadoğu bölümüne hiç girmiyordum, zira orada teröristlerin yaptığı hayvanlığı savunan yaratıklar var. benim rmi5 ve senin kavgan ile ilgili bütün bilgim o kasparov başlığından ibaret. son bir haftadır falan suriye ve yemen'deki olaylar için diğer bölümleri daha sık ziyaret etmeye başladım ve o zaman rmi5 ile basbayağı düşman olduğunuzu fark ettim. ve ortadoğu bölümüne ilk mesajımı da daha bugün attım. sana troll dememin sebebini yukarıda belirttim zaten ve o da tamamen o başlıktaki hakan'ın anlamsız paylaşımını thank'lemiş olmanla sınırlı bir olay. ve taraf tutmam da söz konusu değil, zira söylediğim tek şey rmi5'in o başlıkta yazdığı çoğu şeyin bence doğru olduğudur. oturup bunları tartışabiliriz ama kalkıp da onun bu forumda söylediği herşey doğrudur dersem o zaman taraf tutmuş olurum ve objektifliğimi kaybederim. ki onun mesajlarına bakılırsa sen ve sinanla uğraşmayı kişiselleştirmiş.

eğer üzdüysem de kusurumuz affola.

Üyeliğim olabilir benzer nickle ama paylaşımda bulundum mu daha önce hatırlamıyorum.

Bu isimle mesaj yazan birisi var da siz zannetmiş yetkili arkadaş en üst rütbeye atamışta o yüzden sordum.

@cabatli_53 Savunmaturk'teki o eleman siz olduğunuzu iddia ediyor. Cabatli_53 benim diyor. Olmadığınızı söylerseniz banlayacağız sizin adını ve kişiliğinizi kullanıyor büyük ihtimal.

Back
Top Bottom