What's new

Çay Bahçesi

Indian and Kurdish trolls who make fake accounts that resemble foreigners.

Indian army is even worse than the Arab armies thenselves. Indians cant even fight jack shit thats why Muslims and Europeans easily conquered and colonised them.

Muslim Turks are the one who spearheaded the conquest of India when the Muslim Arabs failed despite gaining a foothold in modern day Pakistan.

Indians always suck as fighters and were only used as cannon fodder nothing more. In dunkirk they were left alone to their fate and in kut ul amare the Ottoman army wiped them out. In gallipoli it was the same as indians were used as cannon fodder.

Take away the nukes you have nothing more than an army of ill equipped peasants.

İşinize geldiğinizde Türkiye’yi Afrika ülkeleriyle kıyaslarsınız utanmaz herifler. Bu iş böyle gitmez. Bu hafta 10 kişi intihar etti. Kabul edilemez. Bu halk yakında cevabını verecek.

Kusura bakmayın arkadaşlar ama anlamadığım bir şey var. Beni aydınlatırsanız sevinirim. Ben sıradan bir vatandaşım ve oy kullanıyorum. Oy verdiğim partinin (A Partisi veya B Partisi) hükumet olamaması için bir engel mi var.
Neden iç savaş gibi insanların öleceği, tankların altında ezileceği, anaların evlatları gittiği, çocukların babaları öldüğü için mahzun bir yaşam süreceği, eşleri öldüğü için yüreğinde bir yanının hep eksik kalan hep bir yanı kanayan erkek ve kızlarımızın yarım bir hayat geçireceği bir olaydan medet umuyorsunuz anlamıyorum.
Kardeşim kur partini benim gibi vatandaşları ikna et hükumet ol düzeni değiştir.

İnsan geçmişten ders almalı.
15 Temmuz gibi garabet yapılacağına parti kurulsaydı ya.

Halk dediğin toplum herkesle açık görüşlülükle fikirlerini paylaşan Türkiyenin çoğunluğu olduğu insanlar mı yoksa küçük küçük gruplar halinde bir araya gelip kimsenin görüşlerini özellikle dinlemeyen FETÖ topluluklarından mı bahsediyorsun. Eğer ikincisi ise sizin adınıza üzülürüm. "Tek görüş kör bir görüştür", "at gözlüğüyle dünyaya bakma" gibi sözlerin hikmetini düşünmektense küçük gruplarda birbirinizi gaza getirip tüm toplum böyle düşünüyormuş yanılsamasını yaşamaya devam edin.

Allah Devletimize, Milletimize zeval vermesin.

ELWa-2pX0AIzFkd

ELWa__bXkAAnifp

ELWbA3aXsAAb2-N

ELWbBypWkAEIWvM

Azerbaijan Baku

Vikings seasons portrays the Kieran rus as some kind of pechenegs or mongols lol

Back
Top Bottom