What's new

Çay Bahçesi

Guys, as you might saw, there is this thing going with Chinese trolls on the various sections of the forum.

From my previous experiences, these trolls have Chinese troll mod too in the Chinese and the Far east section of the forum.

They will post threads, quote, mention you there and use Chinese mod to ban you. Don't fall in their trap, and don't post in the Chinese and Far East section.

Continue to report their posts, mods in ME section will be forced to do something eventually.
:)

______
Pakistanli modlar yavsak olmasa boyle olmazdi, bu foruma uzun zamandir ugramiyorum.

@MMM-Æ
Birçok iletinde c@nlilere hakaret edip durmadasaydın uyarı verdiklerimin dışında basit ihlal dahi olsa şimdi ceza almış olacaklardı. Adamlara saldırganlık adına haklı gerekçe veriyorsun kullandığın dilden ötürü benim de elimi kolumu bağlıyorsun.

Bana sorarsanız Çinlilerle bu tartışmaların hiç gereği yoktu. Boşu boşuna havanda su dövdük. Bende Battal Gazi gibi atladım.

Bana sorarsanız Çinlilerle bu tartışmaların hiç gereği yoktu. Boşu boşuna havanda su dövdük. Bende Battal Gazi gibi atladım.

Şahsiyet göstermek gerekiyor artık.

Gözümüzün önünde inanç ve kimlik kıyımı yapılıyor; ahlaki aşağılama, sürgünler oluyor.

Üzerine bir de dalga geçiliyor. Şahsiyet...

Şahsiyet göstermek gerekiyor artık.

Gözümüzün önünde inanç ve kimlik kıyımı yapılıyor; ahlaki aşağılama, sürgünler oluyor.
Yahu sanki bu işler ilk defa bugün başladı veya sadece Çinliler yapıyorlar. Çin Halk Cumhuriyeti'nin kuruluşundan beri var bu durum bugünlerde alevlendirmenin hikmeti nedir? Diyelim ki Kızıl Çin yerle bir oldu orada Uygurların pozisyonu değişir mi? Zavallı Pakistan'a sahip çıkan bir ülke , bırakalım da ABD bütün Asyayı yerle bir mi etsin.?

Yahu sanki bu işler ilk defa bugün başladı veya sadece Çinliler yapıyorlar. Çin Halk Cumhuriyeti'nin kuruluşundan beri var bu durum bugünlerde alevlendirmenin hikmeti nedir? Diyelim ki Kızıl Çin yerle bir oldu orada Uygurların pozisyonu değişir mi? Zavallı Pakistan'a sahip çıkan bir ülke , bırakalım da ABD bütün Asyayı yerle bir mi etsin.?

Bugün var olan millet ve kültürlerin selameti şahsiyetlerinden dolayıdır; yoksa dili Fransız, teni siyah bir ''Afrikalı'' olursunuz.

İnanç, Kültür ve Soy Kıyımlarını meşru görmek sağlıklı bir zihine işaret değil.

As you know Pakistani mods, locked several threads in Turkish section.

This thread Collective Reporting System against Turk Haters has nothing to do with the current developments, yet Pakistani mods choose to lock it.

They are doing for a reason, Pakistani mods ban Turkish, Iranian and Indian users to their hearths content but do not act against Chinese posters even though they are the most trolling and swearing community in PDF.

Pakistani mods just erase Chinese members posts but gave no warning or ban....so, they can continue their insults against Turkish posters of this forum.

I understand Pakistanis master-servant relationship with Chinese, but Pakistani mods should take their hand off from our section. Don't think that, because we have a section in Pakistani forum we will bow to you.

---------------------------

Son threadimide kilitleyip GHQ'ya aldılar kimse görmesin diye, şahsiyetsiz, şerefsiz yavşaklar.

Bugün var olan millet ve kültürlerin selameti şahsiyetlerinden dolayıdır; yoksa dili Fransız, teni siyah bir ''Afrikalı'' olursunuz.

İnanç, Kültür ve Soy Kıyımlarını meşru görmek sağlıklı bir zihine işaret değil.
Peki senin zihnin sağlıklı olsun benimkisiyse hasta. Çok saldırgan bir tarzın var. Özlü sözler söylediğini sanıyorsun ama hiçbir anlamı ve tutarlılığı yok söylediklerinin.

Back
Top Bottom