What's new

Çay Bahçesi

Gel de cildirma.

Trump dan ögrendik " Fake news suck "!

Bize idare edenlere müttefikler böyle güvenecekse, insallah sonumuz iyi olur.

Iddia bu :

https://www.ahaber.com.tr/gundem/2017/10/16/kuzey-iraka-hava-sahasi-kapatildi

Canli Gercek de bu, su an itibari ile :

2 THY ve 1 Pegasus ucagi Kuzey Irak hava sahasinda

ni-.jpg

sayıya ne bakıyon, adamlar 1-2 asker koysa yine yeter. koca ırak'ı yönetmeye. gelen emire bakıyo hepsi. koca orduyla sınırın 30 km ötesine gidemiyoruz, bu kadar zayıf korkak devlet olmaz. tarihimize leke düşürdü bunlar. bi de ecevit e bok atarlar. adam gozunu karartıp kıbrıs ı dağıttı.

Amerika iki tarafa da yatırım yaptı. gittik bi de pesmergeyi falan eğittik. ağırladık bayraklarını açtık, kurdistan dedik. yav biz adam olmayız. bu ülkeye her sey mubah

Yav, birak bunlar ödlek iste.
2012 de RF4-E mizi Suriye indirdiginde Rusya daha ortada yokken,
Suriye, Rus babasinin gözünde sadece sehvet isigi iken , o firsat ortada idi. Ne oldu ?
Iyikide birsey yapmadik yoksa, darbeyi belki de biz yerdik.
Ne bu ya ? Resmen hendek kaziyoruz. Baska birsey yok.

Yav, birak bunlar ödlek iste.
2012 de RF4-E mizi Suriye indirdiginde Rusya daha ortada yokken,
Suriye, Rus babasinin gözünde sadece sehvet isigi iken , o firsat ortada idi. Ne oldu ?
Iyikide birsey yapmadik yoksa, darbeyi belki de biz yerdik.
Ne bu ya ? Resmen hendek kaziyoruz. Baska birsey yok.

Dinle hacıyla hocayla dış politika yönetmeye kalkarsan böyle kelleni alırlar.

bizi süründürdüler, mahvettiler. ülke savaşa girer koltuğumdan olurum kaygısı. yoksa kimse oradaki askeri falan dusunmez. diri diri askerimizi yaktılar. Kimi vurduk? gece gunduz egitim almıs ozel kuvvetlere mi emir verildi. yoksa mit e mi.

hiciz hic

kılıc kusanın diyolar daha 1 gun kılıcı bizm kusandıgımız gormedim

hacıyla hocayla

+1.000.000 cogunun tipinde hayir yok.
Sekilcilik ve yalakalik olsun yeter.
Sakalsiz adam kalmadi ya. Fenerbahce'nin basinda bile sakalli ak.
Afrin'de 30 Rus askeri Polisi ve 4-6 zirhli arac ve o kadar da bati müttefik özel kuvveti var.
Menbic dersen 50-60 ABD'li ve yanlarinda bir kac batili ile 5-6 Stryker var.
Ne bu ya ? Biz hala Idlib tepesinde hendek kaziyoruz.
Mete Yarar, cok biliyor ya- Afrin cografyasi bir yere benzemezmis. Yürü be .
Osmanli'da düz alan savasindan baska bir sey yapamazdi.
Yok su meydan muhaberesi, yok bu kale savunmasi. Yav, Arap Hanibal filleri Alplerden gecirdi, Romayi feth etti kardesim.
Benim pek ümidim yok. Bunu bir yere yaz. Suriye PKK yi ve Isidi silecek, Irak 'da öyle.
Sonra bu pasif halimizden cesaret alip, bize saldiracaklar. PKK zaten ortada fahise.
Iran'da ebedi rakip. Rusya ne suya ne sabuna karismak istemez. ABD ve Bati bu pasiviteyi görüp tam zamani deyip URRRAA diye üzerimize gelecekler. Bakalim Katar daha ne kadar para verecek.

Ekonomik politikasi tam facia idi. Bugünlerde ise herkesin kafasi cok karisik. Dün hakli olarak Irak Borazani'nin tepesine bindi diye sevindik. Cünkü Borazani tam bir firsatci hirsiz mantigi ile teröristlele isbirligi yaparak Irak, Suriye ve hatta Türk topraklarina göz dikerek ikinci bir Israil kurmaya kalkti. Irak'ta bir yere kadar haddini bildirdi.
Ama gelismeler hayra alamet degil. Yezidi milisleri Sengalde Pesmerge kontrol noktalarini ele geciriyor. Bu adamlarin zaten PKK ya diyet borcu var ve onlara cok büyük sempati ile bakiyorlar. Eskiden 50.000 kisi ile Irak'a
70 -80 km girip eskiya temizliyorduk ( m.s. Celik harekati)., hatta Saddam'in Kuzey Irak'taki Sarayini harekat merkezi olarak kullaniyordu. Bugünlerde ise ne oldu ? Basiretimiz mi baglandi anlamiyorum. Öz be öz Türk topragi Süleyman Sah türbesini, düsmandan mal kacirir gibi kaciriyoruz. Pesmerge kilikli PKK lilara pis postallari ile topraklarimizi cigneterek kendi elimizle PKK/YPG Rojavasini kuruyoruz. Son anda Cerablus harekati ile 300-500 teröristin 50-100 Bati askeri ile Menbic ile Afrini birlestirmesini zar zor önlüyoruz, sonra ise tam bir tikaniklik.Benim kizdigim bu. Asker mi yapamiyor, yoksa siyasi irade mi yok ? Cevremiz ise cok tehlikeli kusatma altinda.Bu durum cok can sikici.

Ekonomik politikasi tam facia idi. Bugünlerde ise herkesin kafasi cok karisik. Dün hakli olarak Irak Borazani'nin tepesine bindi diye sevindik. Cünkü Borazani tam bir firsatci hirsiz mantigi ile teröristlele isbirligi yaparak Irak, Suriye ve hatta Türk topraklarina göz dikerek ikinci bir Israil kurmaya kalkti. Irak'ta bir yere kadar haddini bildirdi.
Ama gelismeler hayra alamet degil. Yezidi milisleri Sengalde Pesmerge kontrol noktalarini ele geciriyor. Bu adamlarin zaten PKK ya diyet borcu var ve onlara cok büyük sempati ile bakiyorlar. Eskiden 50.000 kisi ile Irak'a
70 -80 km girip eskiya temizliyorduk ( m.s. Celik harekati)., hatta Saddam'in Kuzey Irak'taki Sarayini harekat merkezi olarak kullaniyordu. Bugünlerde ise ne oldu ? Basiretimiz mi baglandi anlamiyorum. Öz be öz Türk topragi Süleyman Sah türbesini, düsmandan mal kacirir gibi kaciriyoruz. Pesmerge kilikli PKK lilara pis postallari ile topraklarimizi cigneterek kendi elimizle PKK/YPG Rojavasini kuruyoruz. Son anda Cerablus harekati ile 300-500 teröristin 50-100 Bati askeri ile Menbic ile Afrini birlestirmesini zar zor önlüyoruz, sonra ise tam bir tikaniklik.Benim kizdigim bu. Asker mi yapamiyor, yoksa siyasi irade mi yok ? Cevremiz ise cok tehlikeli kusatma altinda.Bu durum cok can sikici.

Muhtemelen hala daha şu FETÖ ve artıklarıyla uğraştığımız için biraz elimiz kolumuz kısmen bağlı, zaten ne zaman elimiz kolumuz açıktı ki üzerimizde ki ağırlığı atmaya ayağımız da ki zincirleri kırmaya çalışıyoruz bu esnada bir yandan da rakibimizi mindere indirmeye çalışıyoruz, işimiz zor devlet kendi içinde kurumlar ne kadar iyi irtibatlı ne kadar etkin görev yapabiliyor bizim açımızdan muamma, ama gün geçtikçe elimizin kolumuzun bağı da çözülüyor içeride çok olumlu gelişmeler var ama biraz zaman biraz sabır, bu sebeple devletimiz sürekli oyalama taktiğiyle günü kurtarıp geleceğe yatırım yapıyor. Gün gelir birini birine kırdırırız gün gelir kısmen müdahale ederiz gün gelir masaya yumruğumuzu vururuz, aksilik olmazsa inşallah bizim için her şey zamanla düzelecek ve devlet istediğimiz noktaya gelecek.

Daha feto diyor adam, ulan 30 sene geçse hala bahane olarak feto felan der bunlar. Her şeye bahane, liderlerine toz kondurmazlar.
Ahmet e haksizlik yapiyorsun. Yillardir iyi niyetli milliyetci forumcudur.

Last edited:
@kartal1 yaraticiligin nasil ?
Oyun oynamaktan bahsetmiyorum . Kafanda proje yaratip sanal ortamda calistirmak istermisin? Istersen sana bir engine tavsiye edecegim.

Pakistan Affairs Latest Posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom