What's new

Çay Bahçesi

Bu bok fetö CHP li lerle de resimleri çekildi tanzu çiller le de çekildi
E ne olmuş?
Ben CHP'nin içindeki FETÖ'cüleri falan mı savundum? o_O

X kişinin işlediği suçu örnek göstererek, Y kişinin aynı işlediği suçu aklayamazsın. Hem X kişisi suçludur hem de Y kişisi o_O

Ben CHP'nin içindeki FETÖ'cüleri falan mı savundum? o_O

X kişinin işlediği suçu örnek göstererek, Y kişinin aynı işlediği suçu aklayamazsın. Hem X kişisi suçludur hem de Y kişisi o_O
Maybe he was bluffing, deeply thinking of the day of massacring his sneaky organization in the back of his head?

I dont believe that he could even do half of what he did to Fetullah and his cronies without having planned doing all these things many years back with a special kind of passion.

Maybe he was bluffing, deeply thinking of the day of massacring his sneaky organization in the back of his head?

I dont believe that he could even do half of what he did to Fetullah and his cronies without having planned doing all these things many years back with a special kind of passion.
Yok be nerede, tam anlamıyla "kullanışlı aptal"ın teki adam.

ABD'nin kendisi yerleştirdi onu başbakanlığa, FETÖ ile. FETÖ'nün elemanıydı Erdoğan be, Arınç ile tanışıklığı bu yüzden çok öncelere dayanıyor, büyük ihtimal Arınç'ın talebesi falandı. ABD bir salağı iktidara koydu, sonra o salağı "diktatör" gibi gösterip, iç savaş çıkartıp, kendi koyduğu adama karşı savaşarak dünyaya "bakın islamcılar ile savaşıyorum laik PKK'yı destekliyorum" diyecek idi.

Tam olarak bu yaşanacaktı 15 Temmuz'da eğer Tayyib'i öldürebilselerdi.

İran'da da bunu yapıyor, Humeyni'yi koyan kim? Humeyni'den önce İngiltere, İran'da darbe yapıp Şah değiştirdi, sonra ABD ikinci bir darbe ile Şah'ı güçlendirdi ve baskıcılığını arttırdı, sonra kendi yarattığı baskıcı diktatör'ü, dinci mollaları destekleyip indirdi. Şimdi ise kendi getirdiği mollaları yok etmek istiyor o_O

Ortadoğu bu sayede geri kalıyor, halklar cahil ve olan biteni anlamıyor. ABD ve AB de sürekli iktidarlardan birini destekleyip güçlendiriyor, sonra bir bahane ile karşıtı destekleyip önceyi yıkıyor tabi bu milletleri onlarca yıl geriye atıyor, sonra yeni geleni düşman ilan edip saldırıyor. Irak'ta tekrar bu yaşanacak, Saddam'ı desteklediler, sonra ona diktatör deyip savaş açıp astılar, gelen Sünni çoğunluklu hükümeti Şii'leri destekleyip indirdiler, şuanki İbadi ve ideolojisini de yakında yok edecekler o_O

Erdoş'un FETÖ ile bu kadar iyi mücadele edebilmesinin sebebi, ilk olarak kendisinin de FETÖ'cü olması ve kendisi ile irtibatlı FETÖ abilerini (talimat aldığı adamları) tanıyor olması, TSK'nın yok edilmesi gereken FETÖ listelerini yıllar öncesinden hazırlamış olması, AKP kadrolarındaki FETÖ'cülerin, diğer FETÖ'cüleri yakınen tanıması.

İçinde olduğun örgütü tanırsın, bulmak tanımak hiç zor olmaz.

Yok be nerede, tam anlamıyla "kullanışlı aptal"ın teki adam.

ABD'nin kendisi yerleştirdi onu başbakanlığa, FETÖ ile. FETÖ'nün elemanıydı Erdoğan be, Arınç ile tanışıklığı bu yüzden çok öncelere dayanıyor, büyük ihtimal Arınç'ın talebesi falandı. ABD bir salağı iktidara koydu, sonra o salağı "diktatör" gibi gösterip, iç savaş çıkartıp, kendi koyduğu adama karşı savaşarak dünyaya "bakın islamcılar ile savaşıyorum laik PKK'yı destekliyorum" diyecek idi.

Tam olarak bu yaşanacaktı 15 Temmuz'da eğer Tayyib'i öldürebilselerdi.

İran'da da bunu yapıyor, Humeyni'yi koyan kim? Humeyni'den önce İngiltere, İran'da darbe yapıp Şah değiştirdi, sonra ABD ikinci bir darbe ile Şah'ı güçlendirdi ve baskıcılığını arttırdı, sonra kendi yarattığı baskıcı diktatör'ü, dinci mollaları destekleyip indirdi. Şimdi ise kendi getirdiği mollaları yok etmek istiyor o_O

Ortadoğu bu sayede geri kalıyor, halklar cahil ve olan biteni anlamıyor. ABD ve AB de sürekli iktidarlardan birini destekleyip güçlendiriyor, sonra bir bahane ile karşıtı destekleyip önceyi yıkıyor tabi bu milletleri onlarca yıl geriye atıyor, sonra yeni geleni düşman ilan edip saldırıyor. Irak'ta tekrar bu yaşanacak, Saddam'ı desteklediler, sonra ona diktatör deyip savaş açıp astılar, gelen Sünni çoğunluklu hükümeti Şii'leri destekleyip indirdiler, şuanki İbadi ve ideolojisini de yakında yok edecekler o_O

Erdoş'un FETÖ ile bu kadar iyi mücadele edebilmesinin sebebi, ilk olarak kendisinin de FETÖ'cü olması ve kendisi ile irtibatlı FETÖ abilerini (talimat aldığı adamları) tanıyor olması, TSK'nın yok edilmesi gereken FETÖ listelerini yıllar öncesinden hazırlamış olması, AKP kadrolarındaki FETÖ'cülerin, diğer FETÖ'cüleri yakınen tanıması.

İçinde olduğun örgütü tanırsın, bulmak tanımak hiç zor olmaz.
Ok but the main question is.. why did he start fighting against this organization to begin with? That is my point.

If you were brainwashed by a cult, it is really and really hard for you to set them as your enemies and start fighting them!

Tgat is why I think he was planning this fight all along.

they had fighting between them suddenly after that some tapes released and then all gone to full fight. but why in the firstplace i dont know

Ok but the main question is.. why did he start fighting against this organization to begin with?
Oldukça bariz değil mi o_O Adam senin vaktinin geldiğini düşünüp seni ortadan kaldırmaya çalıştığında, mal gibi durmazsın, karşılık verirsin. Adam hayatta kalmaya çalıştı, hala daha çalışıyor o_O

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ VE MİLLETİNİN BEKASI... TÜM SİYASİ DÜŞÜNCELERİN ÜZERİNDEDİR...

Bizim tek bir vatanımız ve bayrağımız var.. gideceğimiz başka bir ülke yok.. Biz karşımızda kim olursa olsun parmağımız son nefese kadar tetik çekecek ve bu topraklarda öleceğiz..
Pkk, Isis,dhkpc,Feto... Avrupa ve Abd nin Uşağı ve hizmetkarıdır.

KUKLALARINA VE SAHİPLERİNE AÇIK ÇAĞRIMIZDIR.. SON NEFER DÜŞENE KADAR BİZ ÖLMEYE HAZIRIZ YA SİZ..

BİZLER BU MİLLETİN EVLATLARIYIZ SİZ KİMİN ÇOCUKLARISINIZ..

Anyone care to guess who this clown is ? :sarcastic:
BAz0NV.jpg

Latest posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom