What's new

Çay Bahçesi

h%C3%BCseyin-nihal-ats%C4%B1z_492193.png

@cabatli_53 ve PDF deki tüm Türk arkadaşlar!

Ortadoğu bölümünde çok fazla ırkçı ithamlar içeren sözler dolaşıyor! Bölüm modu da destekler tarzda! Buna el atmak lazım!
Saygılarımla

Ortadoğu bölümünde çok fazla ırkçı ithamlar içeren sözler dolaşıyor! Bölüm modu da destekler tarzda! Buna el atmak lazım!
Saygılarımla

Ortadoğu bölümünün modluğunu kim yapıyor hiç tartışma esnasında şahit olanınız oldu mu?

In WW3 russia, china and USA will team up against muslims. Russia and USA are both judeo christian and China is a worthy aly with their idol culture and worship. In fact it is the same religious doctrine of idol worship. Secularism is just a mask to fool muslims worldwide.

In Russia living Jesus Christ (hail zeus!) is reborn. Putin is not atheist. He is luciferian/jesus christ worshipper. Christ is god in the eyes of the idol worshippers.

It is hilarious how turks infight for abondoning their own religion. You are so eager to destroy your own culture for wordly gain, which we will never give you. All technology, money and knowledge funneled into turkey was just to distract turks from truth.

Biggest opposition party chp and biggest company of turkey koc are of masonic origin.

You turks make bad idol worshippers. Your worship of kamal the idol is not god enough. Prepare to die turks! Russia, USA, China will team up against you. Also our saudi polytheist comrades will finance our holy judeo christian war against the muslims.

Secularism was used by us to fool you. :)))

@cabatli_53 bak kim döndü!

Ortadoğu bölümünün modluğunu kim yapıyor hiç tartışma esnasında şahit olanınız oldu mu?

Zaki ve the eagle olabilir, fakat anladığım kadarıyla belli bir topluluk sistemi manipüle ediyor(çoğunlukla mollalar sanırım whatsup benzeri programlar üzerinden organize olmuşlar), netice olarak moderatörlerin ikili ilişkiler temelinde tavır takınmaya zorluyorlar, bizim topluluk özelinde bu tutumu takınmlarına çanak tutan ''Türk'' üyeler var; bilgi içerikli bir ileti dahi yaptırıma uğruyor, GHQ'da da olay Mod/yönetim dayanışmasıyla kapatılıyor.

Kısaca linç kültürü var, bilgi/akıl değil sinir/duygu temelli üye profilli bir forum, zaman ve efor kaybıdır.

Sinirleriniz sağlam, zekanız kıvrak değilse zamanında @LegionnairE 'in dediği gibi... cehaletleriyle boğuyorlar.

Last edited:

Saygılarımla

Last week I got banned for trolling while I was seriously in discussion and read that someone saying that the member reported me. Right after I started explaining how, didn't even had the chance.

Btw there isn't any proof, sentence etc of trolling.

I wished I wasn't involved with it.

Şu oyun çıkmadı gitti be

Oynayan Adamın okçuluğu berbat ben 2000 lerde ilk çıkan serisini oynardım head shottan aşağısı kurtarmazdı, bir zaman sonra bu ok güdümlü mü arkadaş her attığım kafa diye düşünmeye başlamıştım :D Oyunu geliştirmişler belli ama grafikler yine berbat...

Back
Top Bottom