What's new

Çay Bahçesi

@1683 Neredeyse her thread'e alelade sırf can sıkıntısından Türkçe/İngilizce yorum yazıp, bold'layıp, milletle ağız dalaşına girme veya gereksiz laf kalabalığı yapma lütfen. Gereksiz yorumlarını silmekten gına geldi ve konu bütünlüğü açısından mevzu can sıkmaya başladı yine bu durum bilgin olsun.

Can you please read his ID card job / visitor / engineer ? Did you listened to the STM official , I linked in a new threat TF-4500 ?
Cant read it,to small but from the badge cord,i can say that he works for Aselsan or got the invite from Aselsan.

@1683 Neredeyse her thread'e alelade sırf can sıkıntısından Türkçe/İngilizce yorum yazıp, bold'layıp, milletle ağız dalaşına girme veya gereksiz laf kalabalığı yapma lütfen. Gereksiz yorumlarını silmekten gına geldi ve konu bütünlüğü açısından mevzu can sıkmaya başladı yine bu durum bilgin olsun.

Chıef alındı, senden ricam sataşanlar bir zahmet yapıcı eleştiri yapsınlar ve abuksabuk alaycı ve hakaretvari yorum yazmasınlar. Bubblegum crisise de sataşıldı. Uyarırsan sevinirim.
OK, Bolt ve Türkce yazılardan uzak. :tup: Can sıkıntısında haklısın, ayak bileğim kırıldı raporlu ve istirahatdeyim Zarvan' a özendim ;), adam 40000 mesajla global rekor kırmada iddialı.
Şİmdi birileri 'beter' ol diye çıkarsa, gülme komşuna gelir başına derim.

@cabatli_53

Last edited:
TRT'de staj yapmış olan biri var mı aramızda acaba? Özellikle TRT'nin yabancı yayınlarından birinde staj yapanlar oldu mu hiç? :-/

Bizim acil uçak gemisi uzun menzilli balistik füzelere ihtiyacımoz var 5000+ km. bu saatten sonra tankla topla cozulecek iş değil bunlar. Uzun menzilli hava savunma ve balistik roketler için projeler hızlandırılmazsa yanımıza tomahawklar düşerken altay atak kurtaramaz bizi. Okyanusa çıkmamız lazım, geç olmadan. ABD kafaya koymus, artık gercekleri gorelim.

Bro.
I am ashamed to say that I now was informed from you,
that a retired captain oTurkish Army is said to be found his tomb 2013.
1382125526211.jpg

Old french photo
344789575085.jpg

We traditional visit Hazret Eyüp Sultan's tomb aka Hz. Halid bin Zeyd Ebu Eyyub El-Ensari El-Hazreci .

Bizim acil uçak gemisi uzun menzilli balistik füzelere ihtiyacımoz var 5000+ km. bu saatten sonra tankla topla cozulecek iş değil bunlar. Uzun menzilli hava savunma ve balistik roketler için projeler hızlandırılmazsa yanımıza tomahawklar düşerken altay atak kurtaramaz bizi. Okyanusa çıkmamız lazım, geç olmadan. ABD kafaya koymus, artık gercekleri gorelim.
Uçak Gemisi'nin aciliyeti nerede hissediliyor şu an? 5000+ Km füzelere 480 Kg RDX, TNT koyup mu tehdit unsuru oluşturacağız?

Uçak Gemisi'nin aciliyeti nerede hissediliyor şu an? 5000+ Km füzelere 480 Kg RDX, TNT koyup mu tehdit unsuru oluşturacağız?

bölgesel güç olmaktan çıkıp global olmak için gerekiyor. nükleer çalışmalar da başlamalı. bu projeler eş zamanlı yürütülebilir savunma harcaması arttırılır. tehlikenin farkında olmayan aptal insanlar oldunuz çıktınız. masada her şey çözülemiyor, askeri güç yoksa bi hiçsin. caydırıcılığın olmuyor. o ülkeyi vurabilecek tehdit edebilecek dolaylı değil direkt olarak bi gücün yoksa, yine bi hiçsin. savunma sanayinde seferberlik ilan edilmeli.

Last edited:
Şu anda herşey görünürde yolunda gidiyor.

nükleer santral demiyorum nükleer güçle çalışan uçak gemisi, denizaltı. artık bu noktalara gelinmeli en azından adım atılmalı. dünyanın en guclu ulkesinin seninle ilgili planları varsa senin de ona ulasabilecek bi gucun olmalı. bunu imzam yapım çok iyi yazdım tam quote.

bi uçak gemisi yapmanın neden komplike olabilecegini anlamıyorum, motoru geçtik hadi. tasarımımı zor, üretimimi zor. bence bi USS nimitz sınıfı gemi tasarlayıp üretebiliriz.

bugun kendi jetimizi tasarlıyoruz motor dışında bir çogu yerli olacak. eş zamanlı uçak gemisi projesi yürütülebilir aralarında teknolojik olarak çok bisey oldugunu sanmıyorum, o ucagi ureten ülke o gemiyi de uretır

Last edited:
nükleer güçle çalışan uçak gemisi, denizaltı

Seni iyi anladim. Bu konuda ben IDEALAB'in alternatif tahrik sistem projesini daha uygun görüyorum. Nükleer tahrik sistemi o kadar basit olsa Israil de yapardi, ama AIP'yi yeterli gördüler ve sadece denizalti torpido kovanlari nükleer Turbo Popeye füzelerine uygun duruma getirmekle yetindiler.
Bugün Cumhurbaşkanı çok sert eleştiri yaptı '' Milli otomobil yapacak tek bir babayiğit çıkmadı, o zaman dükkanı kapatalım dedi ''. Ben burada fantasi projelerle uğraşmayalım deyince ( m.s. zırhlı araç hibrit tahrik, abuk sabuk iş), bakın mıllı otomobil, TR-Jet geberdi ve buna benzer başka konularda eleştiri yapınca bazı yağdanlıklar bana yazmadığını bırakmadı, nerdeyse 1 numaralı milli düşman ilan edeceklerdi.
Ama bugün en yetkili ağızdan duyduk ve fırçayı yediler , bakalım şimdi yağdanlıklar ne yazacak ?

Seni iyi anladim. Bu konuda ben IDEALAB'in alternatif tahrik sistem projesini daha uygun görüyorum. Nükleer tahrik sistemi o kadar basit olsa Israil de yapardi, ama AIP'yi yeterli gördüler ve sadece denizalti torpido kovanlari nükleer Turbo Popeye füzelerine uygun duruma getirmekle yetindiler.
Bugün Cumhurbaşkanı çok sert eleştiri yaptı '' Milli otomobil yapacak tek bir babayiğit çıkmadı, o zaman dükkanı kapatalım dedi ''. Ben burada fantasi projelerle uğraşmayalım deyince ( m.s. zırhlı araç hibrit tahrik, abuk sabuk iş), bakın mıllı otomobil, TR-Jet geberdi ve buna benzer başka konularda eleştiri yapınca bazı yağdanlıklar bana yazmadığını bırakmadı, nerdeyse 1 numaralı milli düşman ilan edeceklerdi.
Ama bugün en yetkili ağızdan duyduk ve fırçayı yediler , bakalım şimdi yağdanlıklar ne yazacak ?

koç otokarda araç üretip dünyaya satıyor kimse zaten bmw mercedes uretmesini beklemiyo ilk etapta, ama riske girmiyolar korkaklar cunku para ve itibar kaybetmekten korkuyolar. rte haklı o konuda o kursuyu devirip terketmeliydi orayı. bizim sirketler yiyici takımı ülkeyi somurduler. sonra istihdam saglıoooyuruzzzuzuujz. 100 bin kisiye is veriyor 300 bin kisinin hakkını calıyor.

devlet arkanda orta ve alt sınıf icin bi yerli otomobil uretsen ne olacak, adın mı lekelenecek. cobranın sivil versiyonunu üret de bari korumalar falan kullansın vicdan yok bunlarda

Back
Top Bottom