What's new

Çay Bahçesi

Gulelim mi yoksa aglayalim mi?

13710469_1224130217620540_7194177042130045446_o.jpg

13690936_1224130257620536_3832204282496196092_o.jpg

En cokta Askerimizin bu fotograflarina yaniyorum, simdi gelde terörle mücadele et doguda.
Su andan itibaren hem Askerin hemde devletin yani kisacasi Türkiyenin itibari sifir, sanirim yakin tarihin en hafizalara kazinacak resimlerini malesef böyle verdik dünyaya.

Arkadaslar ciddiyim son bir yildir artik bundanda kötü olamaz herhalde dedikce 10 misli beter seyler oluyor vatanimda, eskiden ülkemin en yüksek medeniyet seviyesine cikacagina inaniyordum , artik hicbir umudum kalmadi, icimde cok büyük bir burukluk var, genede Allah beterinden saklasin diyelimde artik neye inanacagim neye itibar edecegim bilmiyorum.

@xenon54

İşte bahsettiğim yıkılış hızlanarak geliyor. Bundan artık kaçış yok.

Sorun şu ki bu bitişin ardından kimler sevdiklerini kaybedecek onun yıkımını yaşayacağız.

Gülenciler her yeri ele geçiriyor denildiğinde buna kediler güler diyenler şimdi gülenciler darbe yapıyor. Birlik zamanı boku yiyorlar.

Biz uyarırken size mi soracağız diyen kansızlar şimdi birlik olalım hede höde....

Beslediğiniz yılan götünüze kaçıyor şimdi.

eğer darbe olsaydi asıl o zaman dünyaya rezil olurduk

@xenon54

İşte bahsettiğim yıkılış hızlanarak geliyor. Bundan artık kaçış yok.

Sorun şu ki bu bitişin ardından kimler sevdiklerini kaybedecek onun yıkımını yaşayacağız.

Gülenciler her yeri ele geçiriyor denildiğinde buna kediler güler diyenler şimdi gülenciler darbe yapıyor. Birlik zamanı boku yiyorlar.

Biz uyarırken size mi soracağız diyen kansızlar şimdi birlik olalım hede höde....

Beslediğiniz yılan götünüze kaçıyor şimdi.
ya arkadaş kim destekliyodu fetoyu ben ömrü hayatımda hiç desteklemedim adam amerikanın koruması altındaydi hiç bi sivil hükümet cesaret edemedi ona dokunmaya orduda temizleyemedi ta bu sızmalar tayyiple başlamadı adam 90 lardan itibaren sızmaya başlamış devlete hatta onun en büyük koruyucularınadan biri darbeci çevik bir di lütfen boş yere iftira atma rezillik rezillik diyorsanızda darbe olsaydı daha mı iyiyda artık ülke 2.sisi vakası mı yaşasaydık ordu hükümet bir oldu sikti fetocuları niye üzülüyonuz onu anlamadımo_O

Yurt disinda Türkiyeyi ücüncü dünya ülkelerinden ayiran seyler ekonomik gelisme, demokrasi ve güven ortamiydi, son bir yilda bu ücüde tamamen gitti, ben TBMM'nin bombalandigini rüyamda görsem ulan ne sacma rüyaymis derdim ozamanlar, suan bile olanlar sanki gercek degilmis gibi geliyor.

Sen hala bundan beter rezil olabiliriz sayniyorsan inan bana cok fena sekilde yaniliyorsun.

Gerçek darbe olsaydı bügünü bizlere yaşatan tayyip başta olmak üzere bir çok sözde siyasetçi sallandırılır ve bizler bir 20 yıl sürünürdük. Sallandırılanlar kıyametine kavuşur biz ise sürünürdük.

Şimdi ne oldu? Onlar yaşamaya devam bizler ise sürünme yolunda gitmeye devam.

Şu resimlere iyi bakın. Bu dünün kankilerinin bugün ki kavgasının halka kalan kısmı.

ya arkadaş kim destekliyodu fetoyu ben ömrü hayatımda hiç desteklemedim adam amerikanın koruması altındaydi hiç bi sivil hükümet cesaret edemedi ona dokunmaya orduda temizleyemedi ta bu sızmalar tayyiple başlamadı adam 90 lardan itibaren sızmaya başlamış devlete hatta onun en büyük koruyucularınadan biri darbeci çevik bir di lütfen boş yere iftira atma rezillik rezillik diyorsanızda darbe olsaydı daha mı iyiyda artık ülke 2.sisi vakası mı yaşasaydık ordu hükümet bir oldu sikti fetocuları niye üzülüyonuz onu anlamadımo_O

Ya arkadaşım sen ya çok gençsin yada mağradaydın bu zamana kadar.

Yurt disinda Türkiyeyi ücüncü dünya ülkelerinden ayiran seyler ekonomik gelisme, demokrasi ve güven ortamiydi, son bir yilda bu ücüde tamamen gitti, ben TBMM'nin bombalandigini rüyamda görsem ulan ne sacma rüyaymis derdim ozamanlar, suan bile olanlar sanki gercek degilmis gibi geliyor.

Sen hala bundan beter rezil olabiliriz sayniyorsan inan bana cok fena sekilde yaniliyorsun.
Gerçek darbe olsaydı bügünü bizlere yaşatan tayyip başta olmak üzere bir çok sözde siyasetçi sallandırılır ve bizler bir 20 yıl sürünürdük. Sallandırılanlar kıyametine kavuşur biz ise sürünürdük.

Şimdi ne oldu? Onlar yaşamaya devam bizler ise sürünme yolunda gitmeye devam.

Şu resimlere iyi bakın. Bu dünün kankilerinin bugün ki kavgasının halka kalan kısmı.

Ya arkadaşım sen ya çok gençsin yada mağradaydın bu zamana kadar.
ya arkdaş mağarada değildim ama inan sen çok safsın

Ya birileri şu saf olmayan arkadaşa akp gülen ilişkisinin kanıtlarını şurada paylaşabilir mi. Mobildeyim olmuyor bununla.

Darbe olsa ne olacaktı? Baraj düşürüp referandum/anayasa işleyiş mekanizmalarına az ayar verip, devlet kademelerindeki islamcılar ayıklanıp hemen en erkenden seçime gidilecekti.

Buradaki tüm tayyipçilerin ayrı ayrı amına koyayım, demokrasi diye anırıyorsunuz ülkede demokrasi diye birşey kalmadığını görmüyorsunuz. ÜLKE SİZİN YÜZÜNÜZDEN BU HALDE!

Demokrasi?

Cumhur başkanı istediğini başbakan olarak atıyor ve geri alıp başkasını atıyor. Buna bu ülkede demokrasi deniliyor ama asker yapınca darbe...

Ya birileri şu saf olmayan arkadaşa akp gülen ilişkisinin kanıtlarını şurada paylaşabilir mi. Mobildeyim olmuyor bununla.
he sen çok zekisin ya ordu komutanlarından o zaman güçlüydü kimse cesaret edemedi ona dokunmaya alooooooo duyuyon mu ordu bile temizleyemedi bu piç kurularını amerikanın koruması altında diyodum aloooo bu piç kurusu ecevit zamanında sızmaya başladı aç kitapları oku o zamanlar hükümet güçsüzdü hiç bir devlet kurumunu yönetimiyodu şimdi güçlendi orduyl beraber sikti bunları sen niye üzgünsün arkadaş ya

ne olursa olsun kendi halkini bombalayacak kadar kani bozuklar var bu ulkede!tanklarla ankara sokaklarina insanlarin kafalarini ezip gecenler !!!

ne olursa olsun kendi halkini bombalayacak kadar kani bozuklar var bu ulkede!tanklarla ankara sokaklarina insanlarin kafalarini ezip gecenler !!!
Bende gördüm gercekten ne diyecegimi bilemiyorum, bin yil düsünsem Türkiyede böyle birsey olmasinin ihtimali bile aklima gelmezdi, Allah yardimcimiz olsun.

Back
Top Bottom