What's new

Cay Bahcesi

Status
Not open for further replies.
just get Tor browser, get bridge relays, you can't just watch youtube videos, you can surf deep web :)
I heard Deep Web makes something like 90% of total internet traffic, do you know whats there?

Deep-Web.jpg

Aww yeah its works, is it safe ?

I did some research, this is a collection of pictures from deep web, you can really find everything such as guns, drugs and even slaves. :o:

Deep Web Pics

So is it safe ? :D
I guess its safe enough for you, or are you trying to hire a Killer? :what:

Jokes aside, i just looked throught the reddit page above, seems like there are some fvcked up shit on deep web. o_O

Bugün enteresan bi olay oldu. @LegionnairE dinle bak sen seversin. :)

İş çıkışı, Atatürk bulvarından Kızılay'a gidiyorum. Trafik acaip sıkışık.... sonra bi sesler duydum.. bildiğin protesto sesleri. La noluyo la falan derken bi baktım. 50 kişi kadar Mısır Büyükelçiliği önünde toplanmışlar protesto ediyorlar. Ellerinde "Rabia" posterleri. "Mursi'ye selam, direnişe devam" diyorlar.

"Hey allahım" dedim, tam yola devam ediyorum bi baktım. Polis gelmiş, bunların bulunduğu yolu kukalarla kapatmış, trafiği de alt geçite yönlendiriyor.

Bu polis Kızılayda 20 kişi bir araya gelse, göz yaşartıcı bomba atan polis......... "Allah belanızı versin, şerefsizler" dedim. (içimden tabii :) )

Bizim polis tam rejim polisi olmuş. Kimse aksini iddia etmesin bundan sonra bana.

-------------------------------------------------------------------------------

Şu anda Ankara Swiss otelde "Kazakhstan Armed Forces Day" kutlanıyormuş, onu da paylaşıyım dedim. :)

I heard Deep Web makes something like 90% of total internet traffic, do you know whats there?
Yeah, the figure is just about right, more than %90 of the web is unreachable by mainstream search engines. Most of that %90 is useless stuff, but if you know your way around there are interesting things they say...

So is it safe ? :D
People evade FBI using this, and a few other things.... what do you think?

@Sinan
Sana Kadıköy'de iskelenin karşısında yapılan BDP mitingini, açılan öcalan posterlerini, kürtçe çalınan nefret içerikli şarkıların kadıköyü inletişini, çevik kuvvetin barikatlarla bunları koruyuşunu gösterirdim ama sinirlerin kaldırmaz.

rest assured, sürüden ayrılan bir tanesinin PKK bayrağını bir tarafına monteledim ayak üstü, ama yapılabilecek fazla birşey yoktu

Last edited:
Benim Mouse ikide bi çalışmıyor sıkıntısı ne olabilir ? pilden falan değil, sadece bazen çalışmıyor öyle, özellikle oyuna girdiğimde falan oluyor.(Sadece oyunda değil yalnız komple gidiyor)

İnsansız hava aracı düştü diye son dakika haberi var. Anka mı yine? :disagree:

Öylseyse yine fena taşşak konusu oluruz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom