What's new

Iranian Chill Thread

سلام .

شرمنده که دیر جواب میدم .

به نظرم اگر میتونی بخر .

سربازی هم مثل همه ی دوره ها نکات مثبت و منفی خودش رو داره .

مثبت از این نظر که برای شما یه تجربه ی جدیده که توی اون آدم پخته تر میشه و دید خیلی بهتر ، عمیقتر و واقع بینانه تری نسبت به زندگی و آینده پیدا می کنید .

منفی از این نظر که شما رو دو سال عقب میندازه و اگر بدشانس باشید دو سال سخت رو باید توی زندگی تجربه کنید که بعضی ها واقعا دووم نمیارن . هر چند الان کسانی هستن که سربازی رو یه فرصت خیلی خوب برای خودشون دیدن ، یه توفیق اجباری که بهشون کلی وقت آزاد داده که درس بخونن ، یه حرفه ای رو توی سربازی یاد بگیرن و ...

در کل محیط سربازی چیزی نیست که بشه خیلی راحت در موردش نظر داد ، برای مثال توی پایگاه ما و توی طبقه ای که من خدمت می کنم اتاق با اتاق محیطش 180 درجه فرق می کنه . بستگی داره که شما با چه افرادی سر و کار داشته باشید .

اما برای سرباز صفر ها قضیه کاملا متفاوته . بندگان خدا فقط توهین و تحقیر و بیچارگی دارند و چون حق و حقوق خودشون رو نمیدونند بدجوری ازشون سو استفاده میشه . .

بندگان خدا انقدر باهاشون بد برخورد میشه و از لحاظ روحی تحت فشارن که سه هفته قبل یکی از سرباز صفر ها خودش رو کشت .
داداش خیلی مخلصم.

ببخشید کامنتت رو دیر دیدم. خیلی ممنون از توضیحاتت امیدوارم همیشه پیروزکام باشی.

5204666_827.jpg

تهرانیا :disagree:

دوستان سلام .

من فردا میخوام برم انقلاب . کسی دست دوم فروشی خوب بلده ؟
به جز علایی تو دوازده فروردین البته .

Nemedoanm chera dorost ean amaliyat a ro beh mardom tozeeh nemedan!!!

ba kamtareen talafat dar arzeh yeh rooz zadeem 3/4 Nirou daryaii Saddam o 8 ta havapayma o eskeleah nafteeshon o bandarashoon o nabood kardeem!!!!!!! Vaghti dustoneh Morvareed o megeem bayad tak tak ean bord a ro dorost tozeeh bedeen key zad ba chee zad chejori zad!!!

upload_2016-9-29_12-19-15.png

دوستان سلام .

من فردا میخوام برم انقلاب . کسی دست دوم فروشی خوب بلده ؟
به جز علایی تو دوازده فروردین البته .
سلام داداش خوبی؟ تو انقلاب کتاب دست دوم زیاد میشه پیدا کرد. یه پاساژ روبروی در ورودی دانشگاه تهران 50 قدم به طرف غرب هست که متاسفانه الان اسمش یادم نمیاد ولی طبقه ی یکش یعنی یه طبقه از همکف بری بالا چند مغازه هست که کتاب های دست دوم کمیابی میفروشه.

یه پاساژ دیگه هم هست به نام مهرناز که دقیقا روبروی در خروجی شماره ی یک مترو هست یعنی اونیکه یه کوچولو اونورترش سینما هست. اینم عکسش: :D

View attachment 339178

تو اینترنت هم بگردی کتاب دست دوم میتونی پیدا کنی مثلا
سایت دیوار
حتی تو دیوار میتونی یه تبلیغ بدی که من مثلا فلان کتاب رو میخام هر کی داره ازش خریدارم. divar.ir
از دست فروش های انقلاب هم میتونی میپرسی.
اگر کتاب مذهبی هم میخای میدون انقلاب رو حدود 500 متر برو پایین میرسی به پاساژ مهستان هر جور کتاب و سی دی مذهبی چه نو چه دست دوم بخای هست.
اگه دوست داشتی به من بگو چه کتابی میخای شاید بتونم کمکت کنم من خودم خونمون یه کتابخونه باحال دارم خخخخخخ

یا علی.
Don't use sectarian language...
عزیز من 'دیگه اینکه عربستان هر کاری از دستش بر میاد انجام میده ضد شیعه و ایران طی 50، 60 سال اخیر' رو همه میدونن. منظورت چی بود از لفظ فرقه گرایی استفاده نکن. بابا دیگه این وهابی ها رو همه میشناسن چه موجودات کثیف و ضد شیعه ای هستن. همه جای جهان جهان رو به گند کشیدن و بزرگترین قربانی ها هم شیعه ها هستند. اینا دارن از تمام قدرت و وجودشون ضد ایرانی ها و شیعه ها استفاده میکنن اینو دیگه همه میدونن، من که دروغ نگفتم. لازم هم نیست سعودی ها رو به سونی ها بچسبونیم چون اینا رژیمشون یه رژیم تروریست آدم کش هست که کلا نه مسلونن نه سونی. من گفتم این کثافت ها در نهایت در جنگ با شیعه شکست میخورن و حرفم هم درست هست حالا اگه شما اینو حذبی گرایی تشخیص دادی من به نظرت احترام میذارم. به هر حال هر چیزی که ضد سعودی ها گفته بشه فرقه گرایی نیست چون کاملا حقیقت هست. موفق باشی.

سلام داداش خوبی؟ تو انقلاب کتاب دست دوم زیاد میشه پیدا کرد. یه پاساژ روبروی در ورودی دانشگاه تهران 50 قدم به طرف غرب هست که متاسفانه الان اسمش یادم نمیاد ولی طبقه ی یکش یعنی یه طبقه از همکف بری بالا چند مغازه هست که کتاب های دست دوم کمیابی میفروشه.

یه پاساژ دیگه هم هست به نام مهرناز که دقیقا روبروی در خروجی شماره ی یک مترو هست یعنی اونیکه یه کوچولو اونورترش سینما هست. اینم عکسش: :D

View attachment 339178

تو اینترنت هم بگردی کتاب دست دوم میتونی پیدا کنی مثلا
سایت دیوار
حتی تو دیوار میتونی یه تبلیغ بدی که من مثلا فلان کتاب رو میخام هر کی داره ازش خریدارم. divar.ir
از دست فروش های انقلاب هم میتونی میپرسی.
اگر کتاب مذهبی هم میخای میدون انقلاب رو حدود 500 متر برو پایین میرسی به پاساژ مهستان هر جور کتاب و سی دی مذهبی چه نو چه دست دوم بخای هست.
اگه دوست داشتی به من بگو چه کتابی میخای شاید بتونم کمکت کنم من خودم خونمون یه کتابخونه باحال دارم خخخخخخ

یا علی.

عزیز من 'دیگه اینکه عربستان هر کاری از دستش بر میاد انجام میده ضد شیعه و ایران طی 50، 60 سال اخیر' رو همه میدونن. منظورت چی بود از لفظ فرقه گرایی استفاده نکن. بابا دیگه این وهابی ها رو همه میشناسن چه موجودات کثیف و ضد شیعه ای هستن. همه جای جهان جهان رو به گند کشیدن و بزرگترین قربانی ها هم شیعه ها هستند. اینا دارن از تمام قدرت و وجودشون ضد ایرانی ها و شیعه ها استفاده میکنن اینو دیگه همه میدونن، من که دروغ نگفتم. لازم هم نیست سعودی ها رو به سونی ها بچسبونیم چون اینا رژیمشون یه رژیم تروریست آدم کش هست که کلا نه مسلونن نه سونی. من گفتم این کثافت ها در نهایت در جنگ با شیعه شکست میخورن و حرفم هم درست هست حالا اگه شما اینو حذبی گرایی تشخیص دادی من به نظرت احترام میذارم. به هر حال هر چیزی که ضد سعودی ها گفته بشه فرقه گرایی نیست چون کاملا حقیقت هست. موفق باشی.

من فقط میگم که نباید همش بگیم شیعه شیعه شیعه. این موجودات ادمکشن، نه فقط شیعه کش. بعدش وقتی میگی شیعه هیچوقت شکست نمیخوره انگار میخوای با همه بجنگی.

راستی، هر کسی که با شما مخالفت میکنه واهابی نیست.

ولشون کن اهمیت نده. اگر میخوای خیلی ترولشون بکنی چند تا جوک درباره ی راننده های زن بگو و خفه میشن :lol:

من فقط میگم که نباید همش بگیم شیعه شیعه شیعه. این موجودات ادمکشن، نه فقط شیعه کش. بعدش وقتی میگی شیعه هیچوقت شکست نمیخوره انگار میخوای با همه بجنگی.

راستی، هر کسی که با شما مخالفت میکنه واهابی نیست.

ولشون کن اهمیت نده. اگر میخوای خیلی ترولشون بکنی چند تا جوک درباره ی راننده های زن بگو و خفه میشن :lol:
چشم. امیرجان عجب هواییه تهران با اجازت جمعه صبح ها میریم کوه ,اون بالا کلکچال خیلی حال میده.

360509.JPG

Nemedoanm chera dorost ean amaliyat a ro beh mardom tozeeh nemedan!!!

ba kamtareen talafat dar arzeh yeh rooz zadeem 3/4 Nirou daryaii Saddam o 8 ta havapayma o eskeleah nafteeshon o bandarashoon o nabood kardeem!!!!!!! Vaghti dustoneh Morvareed o megeem bayad tak tak ean bord a ro dorost tozeeh bedeen key zad ba chee zad chejori zad!!!

View attachment 339133
they better call it Airforce day.
honestly 90% of what you said were destroyed by air-force not navy .

Iran RQ 170,MQ1c,ScanEagle,Hermes reverse engineeredمهندسی معکوس پهپاد های خارجی

image.jpg

مرتیکه بی همه چیز با اون قیافش ماهی 65 میلیون میگرفته!

یکی مثل این زگیل پشت میز میشینه ماهی 65 میلیون میگیره یکی هم شبها باید اشغال ها رو بگرده تا غذاش رو پیدا کنه.

پیر ترین کابینه ی ایران در دولت روحانی رقم خورد:

IMG_1035.jpg

View attachment 339735

مرتیکه بی همه چیز با اون قیافش ماهی 65 میلیون میگرفته!
متاسفانه این چیزا هست تو کشور ما.
احمدی نژاد هی ادعای مبارزه با فساد کرد. هی داد میزد آقا یه فهرست تو جیبم قایم کرده ام. خیلی از بزرگان دلسوز هم ازش حمایت کردند ولی همش ادعا بود
جالبه که دولت روحانی اصلا محکومشون هم نکرد و یه سری قول و قرار احمقانه داد که فقط به درد خودشون میخورد. لینک پایین :
mashreghnews(DAT)ir/fa/news/624655/عقب‌نشینی-گام-به-گام-دولت-از-برخورد-با-حقوق‌بگیران-نجومی
tafsir-news(DAT)ir/news/189724/تهدید+روحانی+توسط+حامیان+هاشمی+خبر+خوش+برای+نجومی+بگیران

ریشه فساد آقازاده هایی ان که خودشون رو بالاتر از قانون میدونن.

Back
Top Bottom