What's new

Iranian Chill Thread

خخخخ اره یاد گذشته ها بخیر قبلا اینجا عرب ها رو
به گریه مینداخیم :lol: :lol:، چه حالی میداد
الان دیگه رفتن گم و گور شدن کسی زیاد نیست حالشون رو بگیریم :cry::frown::lol: :lol:

کلا تو این سایت چند نفر هستن که پوست این عرب های سیاه سوخته رو از چند سال پیش میکندن. یکیش من ، یکیش @haman10 که دیگه این فروم نمیاد ویکیشم @rmi5 :lol: که استاد ین کاره

البته یه کسی هم بود @The Last of us که اشک اینارو بدجور درمیاورد :lol:

خوش به حالت بهترین دوران زندگی آدم دانشگاه هست، من بهترین دوران زندگیم دبیرستان بود. البته الانم خیلی خوبه ولی دبیرستان چه داستانهایی که نداشتیم...

درآمد من ای یه چیزی هست بخور و نمیر مردم زیاد پول خرج کردن ندارن مثل سابق :-)

الان تمام بازار های موبایل جز سامسونگ رکوده :lol:

دعوت کردن از فرانسه و خیلی از موارد دیگه از اشتباه های رو حانی هست :confused:
اره من هم یادمه چند نفر بودن تیز زبان بودن ولی دیگه الان نیستن
اره دوران مدرسه دوران خوبیه ولی بیشتر برای من دانشگاه
به امید خدا وضع ایران خوب میشه فقط نياز به صبر هست همه چیز اوکی میشه.
سامسونگ عالیه ولی گوشی جدیدش میگن بعضی اوقات باطریش مشکل بهم میزنه ممکنه منفجر بشه
من خودم اچ تی سی دارم یک سال نیم خیلی راضیم

اره من هم یادمه چند نفر بودن تیز زبان بودن ولی دیگه الان نیستن
اره دوران مدرسه دوران خوبیه ولی بیشتر برای من دانشگاه
به امید خدا وضع ایران خوب میشه فقط نياز به صبر هست همه چیز اوکی میشه.
سامسونگ عالیه ولی گوشی جدیدش میگن بعضی اوقات باطریش مشکل بهم میزنه ممکنه منفجر بشه
من خودم اچ تی سی دارم یک سال نیم خیلی راضیم
من با اچ تی سی خاطرات دارم. ساسونگ هم خویه ولی یو ای همون ممای ظاهری اچ تی سی خیلی بهتره.

البته من به عوان یه گوشی فروش گفتم بازار همه گوشیا تقریبا تو رکوده جز سامی.

من با اچ تی سی خاطرات دارم. ساسونگ هم خویه ولی یو ای همون ممای ظاهری اچ تی سی خیلی بهتره.

البته من به عوان یه گوشی فروش گفتم بازار همه گوشیا تقریبا تو رکوده جز سامی.

به نظرم هر گوشی که سیستم عامل اندروید داشته باشه عالیه دیگه مارکش مهم نیست.

@SOHEIL
این یاروبا بکه ادعا میکنه بالای سدی جون زیرساعقه با نوار مهارشده، اگه راست باشه که

In the third instance, Melman wrote about a series of national security lapses which damaged Israel’s military-intelligence capabilities.
The censor disqualified one particular incident Melman wished to include in his article.
He appealed this decision as well, pointing out that the year before he’d published a column in Maariv on the same subject and that other publications had also previously had articles approved as well.

It’s likely the incident above involved a figure whom I’ve called in the past Prisoner X2 : the Mossad’s former director of operations for Iran who became a double agent for the Iranians. His case has been covered by Amir Oren in Haaretz and I have written about it as well.

The disgraced agent was exposed, presumably by counter-intelligence, arrested, tried, convicted and sentenced to prison: all in secret. Much like the process Ben Zygier suffered before he committed suicide under the nose of his jailers. Oren begged the prisoner’s wife to speak to him about his case, but she refused out of fear, no doubt, that she would jeopardize his chances of going free. By the time he’s released he’ll serve about fifteen years in prison.

Interestingly, regarding Zygier (who was known as Prisoner X before his real identity was revealed), Rafael Epstein writes in his book that the disgraced Mossad agent also betrayed Israeli secrets to Iran, though inadvertently (Melman writes that Zygier spied on behalf of Iran, but I think that’s an exaggeration). During graduate studies at Australia’s Monash University, he befriended an Iranian businessman and shared stories of his Mossad exploits in Europe. There Zygier worked undercover for an Italian company which sold equipment to Iran. He himself traveled to Iran as part of his job. Zygier’s work was designed to permit the Israelis to penetrate Iran’s nuclear program. These are the secrets which the Iranian relayed back to Iran, causing “tens of millions of shekels worth of damage” (according to Melman) to Israel’s intelligence efforts. Among the secrets revealed to the Iranians by Zygier’s ultimate downfall, was that Israel’s Unit 8200 was monitoring its telecommunications throughout the world. As they discussed the information Zygier was exposing, the Iranians were vetting it through their intelligence channels. The Israelis picked up this chatter and that is how they ultimately discovered their agent’s fatal error.

بعضی از پاکستانی ها و ترک ها از سعودی ها بدتر هستند

من از همین حالا از هرکسی که دشمن پاکستان باشه دفاع خواهم کرد

so you supporting my way ...............
is good you managed to open your eyes.

همه این کار های که عربستان می کنه برای حفظ و بقای سیستم پادشاهی و تاج تخت هست
حلاْ یکی اینجا به من بگه پاکستان با درست کردن طالبان و راه اندازی جنگ داخلی در افغانستان و کشتار فارسی زبان ها حتی بعد از شکست شوروی و خارج شدن انها از افغانستان جه کاری را دنبال میکنه ؟

نسل کشی شیعیان فارسی زبان هزاره توسط چه کسانی انجام شد ؟؟ ایا افغانها این کار را کردن یا محاجمانی که از شمال پاکستان
فرستاده شده بودند

کشتن دیپلمات ایران در مزار شریف کار چه کسانی بود ؟
حتما این فیلم را ببینید

http://www.aparat.com/v/5cKjR

و حالا هم همه دیدند که ریگی با پاسپورت کجا به سفر هاش را انجام می داده

Last edited:
اگه موافقید یه زرت و پرتی بکنم
مشکل ما با مردم پاکستان که نیست. پاکستان یه سیستم امنیتی داره به اسم
ISI
جالبه نماد این سازمان کاملا یک نماد ماسونی است. انفجارهایی که داخل پاکستان رخ میده و حمایت از طالبان همه اش کار این سازمان جاسوسیه که روابط خیلی نزدیکی با ال سعود و سی آی ای داره.
سیاست ایران جذب توده های ملت هاست نه حکومت های حاکم که اکثرا دست نشانده غرب هستند.
گرچه پاکستانی ها از اولش هم تمایلی به ایجاد این سازمان نداشتند چون هر چی هم باشه مسلمان هستند. بمب اتم هند پاکستان رو مجبور به دادن امتیازاتی به آمریکا کرد. واقعا خنده داره اگه فکر کنیم پاکستان خودش به بمبم اتم رسید. شبیه جوکه. پاکستان اون زمان حتی توان تولید سیم خاردار نداشت چطور یک هفته ای به بمب اتم رسید؟ همه اش کار آمریکا بود برای امتیاز گیری از پاکستان و بیشتر علیه ایران و افغانستان. دشمنی با مردم پاکستان از نظر من که باشه ، اشتباهه. باید صبور باشیم و چهره واقعی این سازمان جاسوسی برای مردم پاکستان روشن بشه. این قضیه در مورد ترکیه هم همونه با این تفاوت که ناتو آتیش بیار معرکه است.
من به شخصه خیلی با مردم ترک بوده ام. خیلی هاشون بهشون میگی داعش نمیدونن اصلا چی هست!!! ناتو با مخفی کاری داخل ترکیه تروریست ها رو به سوریه منتقل می کنه. مردمش اصلا نمیدونن چه خبره! حسن مردم ترکیه نسبت به پاکستان و مصر در کودتای آمریکایی روشن شد. اونا شدیدا وطن پرستن دوستان خیلی هم نژادپرست. وقتی دیدند آمریکا داره با یک کودتا اردوغان رو حذف می کنه سریع واکنش دادند. برخلاف مردم مصر که واقعا بدبختن
روشن کردن ملت ها کار اصلی ماست نه دشمنی بی مورد.
راستی سهیل یه لحظه یه پست ازت دیدم نوشته بود آیا پاکستان دشمن ایران است؟ بدترین پستی بود که میتونستی بذاری رفیق.
مطمئن باش اون حرامزاده انگلیسی مایک2000 اولین مثبت دهنده میشد. خدا رحم کرد اون پست حذف شد. خواهشا بیخودی دشمن تراشی نکن عزیز دلم

. پاکستان یه سیستم امنیتی داره به اسم
ISI

سلام برادر
بله ما با مردم پاکستان مشکلی نداریم
ولی فقط مشکل
ISI
نیست . ارتش و دولت بخش عظیمی از مشکل هست
وظیفه دولت پاکستان بازی کردن نقش
double game
هست و ایجاد توطئه
مثال
Pakistan says it has join war on terror and the U.S ally . but in same time they fund and arm and train terrorist . this is called bubble game

و ارتش پاکستان هم بدین ترتیب همیاری و دخالت و فرستادن افسران برای کارهای مستشاری حتی استفاده از گردان های ارتش پاکستان در برخی عملیات ها .

و من از همه ای ایرانیها خواهش دارم که همه جیز را گردن عربستان نندازید و واقیتها راببینید و ببینید چه کشور های جوتر از عربستان به ریختن خون ایرانیان مشغول هستند​

Last edited:

حالا چند تا از این بعضی پاکستانیا هویت واقعی دارن!؟
چند تاشون مزدورن!؟

مشکل به نظر من در یک جمله سردار سلیمانی خلاصه میشه و نه بیشتر:

سردار قاسم سلیمانی در یادواره 1100 شهید ملایر
از دولت‌هایی که دنبال رابطه با دشمنان فاسد هستند هیچ ارزشی بیرون نمی‌آید

@xenon54 Oh and I thought such technology, they don't even need my number or nickname to invite me :D I have to click it from my phone, got it.

Latest posts

Back
Top Bottom