What's new

Iranian Chill Thread

Guys, just saw that Liverpool FC is looking to take Sardar Azmoun from FC Rostov, any news in your press about that?

Guys, just saw that Liverpool FC is looking to take Sardar Azmoun from FC Rostov, any news in your press about that?
Don't follow sport news and believe the best thing that can happen to Iran sport is to Shut the door of Iran Football federation for good and cement it.(well in Persian language we wont say cement it we say shut the door with clay)

Reformists media were talking about crushing victory of Clinton ..... I feel pity for them

عامو تُرامپ!
-------------------------
امروز هرکس با روحانی و ظریف حرف بزنه، جز فحش چیزی نصیبش نمیشه!

Look like Democrats are losing at all fronts .... Just go and see reformists media's , they begin to insult Americans people ...

We need Babak Zanjani to run for President next year on a Principalist ticket. Imagine Trump & Zanjani negotiating!

به نظر شما خانم ابتکار رفته مراکش که تجربیات خودش رو به اونا منقل کنه یا رفته تجربیات کشور فوق پیشرفته مراکش رو برامون بیاره؟

1947324_100.jpg

روایت حجت‌الاسلام رسایی از تبرئه در پرونده شکایت حسین فریدون؛
باید سرنوشت پول‌های کثیفی که در انتخابات‌ها هزینه می‌شود، مشخص شود/ ماجرای کمک 5000000000 تومانی بابک زنجانی به یک ستاد در انتخابات ریاست‌جمهوری چه بود؟
بعد از انتشار این مطالب، حسین فریدون از بنده شکایت کرد و موضوع طی چند جلسه بررسی و در نهایت، بنده تبرئه شدم. اما ای کاش خط قرمز کابینه دولت کلید، اینقدر گسترده و وسیع نبود تا سرنوشت پول های کثیفی که در انتخابات ها هزینه می شود، مشخص می شد از جمله انتخابات های قبل و انتخابات اخیر مجلس که به اعتراف رسانه های اصلاح طلب اعتدال گرا لیست امید آن، با رانت و پول بسته شد.
رجانیوز - گروه سیاسی: حجت‌الاسلام حمید رسایی در کانال تلگرامی خود نوشت: این پست تصویری را یک سال قبل در صفحه اینستاگرامم منتشر کردم.

photo_2016-11-17_13-52-29.jpg

بعد از انتشار آن حسین فریدون، در حاشیه مراسمی در برابر سئوال خبرنگاران در باره کمک ۵ میلیارد تومانی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی بنفش با عصبانیت گفت : «بی جا کرده هر کس گفته من پول گرفتم! این ادعا نوعی فرار به جلو برای دوستانی است که پول مفت گرفتند و امروز می‌خواهند کثافت‌ کاری‌هایشان را با این حرف‌ها جبران کنند.»

همان ایام در پاسخ به وی نوشتم: «بالاخره هر کس گفته، بی جا کرده یا با جا کرده مهم این است که از این سخنان همراه با عصبانیت و کلمات دوپهلو، تکذیب فهمیده نمی شود. بر اساس اسناد منتشر شده در روزنامه رسمی حسین فریدون به همراه علی صدقی، مدیرعامل اسبق بانک ملی و مانی مهاجان، از اعضای مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و علی اسدیان در بهمن 1390 اقدام به راه اندازی و تاسیس شرکت خرید وفروش نقدی ارز و مسکوکات و طلا ونقره در محل صرافی نموده بودند. شایان ذکر است پیش از بروز بحران‌های ارزی جدی در کشور، دقیقا در دو سال پایانی دولت دهم، برخی از اعضای منتسب به حزب کارگزاران به صورت ناگهانی به تاسیس صرافی و شرکت‌های تضامنی متعدد در حوزه خرید و فروش ارز و مسکوکات طلا و نقره علاقمند شدند که حسین فریدون تنها یکی از این افراد است!»

بعد از انتشار این مطالب، حسین فریدون از بنده شکایت کرد و موضوع طی چند جلسه بررسی و در نهایت، بنده تبرئه شدم. اما ای کاش خط قرمز کابینه دولت کلید، اینقدر گسترده و وسیع نبود تا سرنوشت پول های کثیفی که در انتخابات ها هزینه می شود، مشخص می شد؛ از جمله انتخابات های قبل و انتخابات اخیر مجلس که به اعتراف رسانه های اصلاح طلب اعتدال گرا لیست امید آن، با رانت و پول بسته شد.

اما متن اصلی که قبلا حجت‌الاسلام رسایی در این زمینه نوشته بود، این بود:

«درخت گردوان به این بزرگی، درخت خربزه الله اکبر! این ضرب المثل فارسی، حکایت این روزهای اخبار مرتبط با دریافت کمک های مالی انتخاباتی این و آن است. شنیده ها حکایت از کمک مالی ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی بنفش در انتخابات یازدهم می کند که در مقایسه با کمک ۱۰ یا ۱۵ میلیون تومانی رحیمی به برخی نمایندگان مجلس هشتم، هیچ است، هیچ!

ما بابت محاکمه رحیمی از دستگاه قضایی تشکر می کنیم و برای دیگر متهمان مالی مثل مهدی هاشمی و یا دیگر کمک بگیران انتخاباتی، همین قاطعیت و صدور احکام متناسب را انتظار داریم. رحیمی در سال ۸۷ و به هنگام انتخابات مجلس هشتم، پیشنهاد این کمک ۱۵ میلیون تومانی را به بنده هم داد که نپذیرفتم. در سال ۹۱ هم وقتی در مصاحبه ای این موضوع را افشا کردم، از من شکایت کرد که در نهایت در دادگاه تبرئه شدم.

9d.jpg

اکنون با اینکه ۷۰ درصد از نمایندگان مجلس هشتم تغییر کرده اند، برخی برگه ای دستشان گرفته اند که بعله باید معلوم شود کدام یک از نمایندگان این کمک مالی را برای انتخابات گرفته اند! به نظرم خوب است این مشخص شود و بررسی شود که آیا این نمایندگان مطلع بوده اند که این مبالغ از کجاست یا نه، اما قبل از آن بهتر است تکلیف دریافت کمک ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیاردی ستاد انتخاباتی بنفش از بابک زنجانی مشخص شود.

اصحاب بنفش پاسخ دهند که این مبلغ هنگفت بر چه اساسی و از کدام منابع بابک خان بوده است؟ آیا این همان پولی نیست که هر از گاهی وزیر نفت دولت یازدهم از خوردن و بردن آن سخن می گوید و آقای جهانگیری صفت و نشانی آن را می دهد؟! ظاهرا با هنر رسانه های این جماعت، چوب بابک زنجانی را دیگران می خوردند و پیازش را این جماعت به رنگ بنفش!

راستی درخت گردوان به این بزرگی، درخت خربزه الله اکبر! حکم رحیمی آن بود که صادر شد، حکم دریافت کمک ۵ میلیاردی از بابک زنجانی چقدر است؟

آیا حالا که (ح - ف) برای ادای توضیحات احضار شده، آقایان مسئول عصیانی که تاکنون47 ناسزا نثار منتقدان کرده اند، خودشان را کنترل می کنند یا باز هم در یکی از سخنرانی های بعدی، ناسزایی نصیب منتقدان می کنند؟ آیا باز هم با فضاسازی به وسیله شوهر خواهرهایی که در هیأت های مختلف کاشته اند، برای منتقدین احکام شدید و غلیظ ساختگی صادر می کنند تا با فضاسازی رسانه ای به قول خودشان، زبان منتقدان را کوتاه کنند؟

راستی فراموش کردم یادآوری کنم که بهترین دفاع، حمله است.»

Thanks Amir jan, I can barely handle my communications right now! But thanks again
However you like it brother. Its just a friendly chat with a small number of active members (I mute it anyway). If you ever change your mind, let me know :-)

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom