What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Akşener bu konuda;
“İstanbul’daki Türkçe Olimpiyatlarına (Fethullah Gülen’in organize ettiği) Bahçeli adına gönderildim. Orada çok sayıda MHP’li vardı” dedi.
http://odatv.com/aksener-mhpden-atilirsa-yildizi-daha-da-parlayabilir-2808161200.html

Akşener Atatürkçü, laik, aydın, vatansever bir akademisyendir. Her hangi bir irticacı tarikatla ilgisi olması mantığa aykırı.

İlker Başbuğ ilerde siyasete atılmayı düşünürse İyi Parti'yi tercih edeceğini düşünüyorum.
Akşener'i tanımak için Akşener'in ne dediğini kendi kulaklarım ile dinlemem yeterli, onun izahatnamelerini dinlemeye hiç ihtiyaç duymuyorum, duyulmasına da anlam veremiyorum. Arınç da çıkıp "Ben PKK söylemleri yasak olmaktan çıkarıldı demek istemedim, beni Davutoğlu zorladı" diye, hemen barışalım onunla da o_O

Tekrar ediyorum, ben, şununla;

Şunu

tamamen aynı görüyorum, şahısların Taksim meydanında idam edilmesini arzuluyorum. Akşener'e "Atatürkçü" demek ile Arınç'a "Atatürkçü" demek arasında, mantıksızlık babında hiçbir fark bulunmamakta. Atatürk yaşasaydı, oraya konuşmacı olarak katılanlar istisnasız dar ağacını boylardı. Aslında katılınabilinecek bir organizasyon bile varolmazdı ya o da ayrı bir konu o_O

Last edited:
Erdoğan sonunda bizim yıllardır dediğimiz şeyi Ağrı konuşmasında söyledi; "PKK Kürt ırkçısı bir örgüttür, biz Kürt ırkçılığına da karşıyız"

Ohh bee, biz yıllardır PKK'nın Pan-Kürdist ırkçı faşist bir örgüt olduğunu söylerken adamlar barış süreci yapıyordu faşistlerle. Faşist ile masaya mı oturulur? Faşist ile barış mı yapılır? Faşist senin kanını dökmek, hayali ırklar uydurup onların siyasetini güderek milleti hayali ırklara parçalamak gayretini güder.

Sen bununla neyin barışını yapacaksın, ne konuşacaksın bu kafatasçı vampirlerle?

Türkiye'de bir "kürt sorunu" yok, zira kürt diye bir ırk yok. Tüm Türk milleti'nin genetik kodu Homo Sapiens'tir. Türkiye'de tek bir sorun var, Kürt ırkçılığı sorunu. Kürt ırkçılığı yok edildiğinde ülkede sorun da kalmaz.

Vatandaş dışında herkes her şeyi önceden biliyordu. Malta, Zarrab ve Man Adası patlamasaydı düzen sürüp gidecekti. Bence hırsızlar şimdiye kadar zaten çoktan paraları yurt dışına kaçırdılar. Türkiye'de kalan 5-10 daire arsa vs çerez parası onlar için. Tedbir koysan ne olacak...

Ümit Hoca Rezzab olayını çok güzel özetlemiş.

O dönem İran’a yönelik ‘gerçek’ ticaret yapan iki büyük şirketin ismini veren Zarrab, savcının “Bu iki şirket sizin rakiplerinizmiş” şeklindeki soruya ilginç bir şekilde cevap verdi.

“HEM EVET HEM DE HAYIR”
Zarrab savcının bu sorusuna “Hayır değillerdi çünkü onlar gerçekten İran’a gıda gönderiyorlardı. Biz göndermiyorduk. Evet rakiptik çünkü onlar Halkbank’taki, İran’ın mevcut parasını kullanıyorlardı.
Bizim çıkaracağımız parayı kullanıyorlardı. Bankada ne kadar para kalırsa benim için o kadar iyiydi. Bu iki şirket İran’a iş yaparak parayı eksiltiyordu”

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/zarrab-en-buyuk-iki-rakibini-acikladi-2118099/

Last edited:
Ümit Hoca Rezzab olayını çok güzel özetlemiş.

O dönem İran’a yönelik ‘gerçek’ ticaret yapan iki büyük şirketin ismini veren Zarrab, savcının “Bu iki şirket sizin rakiplerinizmiş” şeklindeki soruya ilginç bir şekilde cevap verdi.

“HEM EVET HEM DE HAYIR”
Zarrab savcının bu sorusuna “Hayır değillerdi çünkü onlar gerçekten İran’a gıda gönderiyorlardı. Biz göndermiyorduk. Evet rakiptik çünkü onlar Halkbank’taki, İran’ın mevcut parasını kullanıyorlardı.
Bizim çıkaracağımız parayı kullanıyorlardı. Bankada ne kadar para kalırsa benim için o kadar iyiydi. Bu iki şirket İran’a iş yaparak parayı eksiltiyordu”

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/zarrab-en-buyuk-iki-rakibini-acikladi-2118099/

Olayın tamanını, gerisi ve ilerisini anlatmadı; arada kısıtlı değindi.

AKP'li konuklar içeriğe değil konuğa sataşarak olaydaki çaresizliklerini afişe etti.

Bu çaresizlik forumdaki ''AKP''lilerin sessizliğin de sebebi.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom