What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Yazık bunlara. Vekilleri kaçıp gitti. Twitter’de Chp’liler tam açıklayacak iken yayını kesti ayağına yatıyorlar. Yayın kesilmiyor. Kendi yalanlarını kendisi bile kıvıramadığı için kaçtı.

https://m.takvim.com.tr/guncel/2017/12/01/aciklayamadan-kacti

Takvim gastesi yalan söylüyor. Bülent Tezcan para transfer belgelerini tek tek açıkladı.
Basın toplantısının tamamını izlerseniz görülüyor.

Belgeleri açıklarken yayını kestiklerine ben de şahidim.

Takvim gastesi yalan söylüyor. Bülent Tezcan para transfer belgelerini tek tek açıkladı.

Zeka içerikle, duygu görünüşle ilgilenir; insan ile hayvanın ortak noktaları çoktur, duygu/dürtü gibi; fakat ayırt eden tek nokta bu zekadır.

Tarihsel olarak, siyasi olarak, ya da bu konudaki sayfaları okurken tekrar eden bir davranış türüne rastlayacaksınız; ''iftira'' ve ''şekilcilik'', yani duygu/dürtü temelli davranış.

Bu davranışı ''İçerikle'' yani Zeka ile vurdukça insan ve hayvan arasındaki tek farkı ispat etmiş olacaksınız; bunun yanında ahlak, şeref ve inançsal olarak da ifşa gerçekleşecek.

I would recommend you to watch the whole 5 part series but espacially this part is explaining the split in Muslim societies very well.

Burada yayın kesme falan yok arkadaş. Yayın kesildi kisvesine bürünmeyin. HayatInda hiç mi haber izlemedin? Zorlasak haber ne diyeceksiniz. Sen haberlerde işlenecek haberin ististanalar dışında ne zaman tam verildiğini gördün? Cumhurbaşkanının konuşması bile tam verilmeyip diğer habere geçiliyor. Kalkıp bizde Cumhurbaşkanının konuşması kesildi diyelim mantığınıza göre. Kendiniz de çok iyi anladınız Sayın Vekilin konuşmasından bir cacık olmayacağını bari yayın kesildi falan sallayayım tutar nasıl olsa hevesinden başka birşey değil

Burada yayın kesme falan yok arkadaş. Yayın kesildi kisvesine bürünmeyin. HayatInda hiç mi haber izlemedin? Zorlasak haber ne diyeceksiniz. Sen haberlerde işlenecek haberin ististanalar dışında ne zaman tam verildiğini gördün? Cumhurbaşkanının konuşması bile tam verilmeyip diğer habere geçiliyor. Kalkıp bizde Cumhurbaşkanının konuşması kesildi diyelim mantığınıza göre. Kendiniz de çok iyi anladınız Sayın Vekilin konuşmasından bir cacık olmayacağını bari yayın kesildi falan sallayayım tutar nasıl olsa hevesinden başka birşey değil
Aradaki fark ama canli yayinda olmasi.

Guys I wanted to ask you what is your opinion about the last developments in Egypt. Egypt arrested 29 people suspected in spying for Turkey https://defence.pk/pdf/threads/egypt-arrests-29-people-suspected-of-spying-for-turkey.531367/ . Can some of the more informed members introduce me the situation because at the moment in my brain is full of mess. I cant understand right who is who and all the schemes between Qatar, the Muslim Brotherhood, Erdogan and AKP and the rest of the middle east opposing it like Egypt and Saudi Arabia. Who is who and who is fighting for what? Everybody is free to explain it to me. I also would especially want to hear your point of view @ATALAY BTW Welcome.

Guys I wanted to ask you what is your opinion about the last developments in Egypt. Egypt arrested 29 people suspected in spying for Turkey https://defence.pk/pdf/threads/egypt-arrests-29-people-suspected-of-spying-for-turkey.531367/ . Can some of the more informed members introduce me the situation because at the moment in my brain is full of mess. I cant understand right who is who and all the schemes between Qatar, the Muslim Brotherhood, Erdogan and AKP and the rest of the middle east opposing it like Egypt and Saudi Arabia. Who is who and who is fighting for what? Everybody is free to explain it to me. I also would especially want to hear your point of view @ATALAY BTW Welcome.

Dumb arabs are fabricating enemies...
]

Milleti hipnotize etmişler sanki. Hala bunlara inananlar var.

DP_11xEW0AA12SR.jpg

Kendiniz de çok iyi anladınız Sayın Vekilin konuşmasından bir cacık olmayacağını bari yayın kesildi falan sallayayım tutar nasıl olsa hevesinden başka birşey değil
Sayın kardeşim, CHP ile işim olmaz. Ama bu doğruları inkar edeceğimiz anlamına gelmez. Kediye kedi, hırsıza hırsız deriz. Hırsızı bilerek savunan da suça vicdanen ortaktır.

Senden sadece 1 dakika ayırıp şunu izlemeni ve elini vicdanına koyup tekrar düşünmeni rica ediyorum. Video 11inci dk'da Tezcanın belgeleri gösterdiği noktadan başlıyor.

Sayın kardeşim, CHP ile işim olmaz. Ama bu doğruları inkar edeceğimiz anlamına gelmez.

CHP bir terör örgütüdür, ne mahkeme ne savcı değil.

Kişisel olarak, kesin şekilde rüşvetin döndüğüne inanıyorum. Fakat bunun kanıtlanması gereken yer mahkeme. Şuan hedefte Erdoğan ve AKP yok. Suriye'de sınırlar çizildi, şimdi PKK'nın Türkiye'de sınırları çizmesinin miadı geldi ABD nezdinde, bunun ön hazırlığı yapılıyor.

ABD'ye "hırsızlıkla mücadele ediyor yha .s" diyen ya aptaldır yada hain.

CHP bir terör örgütüdür, ne mahkeme ne savcı değil.

Kişisel olarak, kesin şekilde rüşvetin döndüğüne inanıyorum. Fakat bunun kanıtlanması gereken yer mahkeme. Şuan hedefte Erdoğan ve AKP yok. Suriye'de sınırlar çizildi, şimdi PKK'nın Türkiye'de sınırları çizmesinin miadı geldi ABD nezdinde, bunun ön hazırlığı yapılıyor.

ABD'ye "hırsızlıkla mücadele ediyor yha .s" diyen ya aptaldır yada hain.
Haklısın. Bizim ülkemizde dönen rüşvet, yolsuzluğun ABD'nin umurunda olmayacağı açık. Tabii ki kendi çıkarlarını düşünüyordur. Buradaki yanlışlık bizim ülkemizde pisliğe bulaşmış olan siyasilerin AKP ile aklanmış olması. Oysa zamanında bu hırsızlar yargılansaydı, yeni yetme İranlı çakalı kahraman ilan etmeseydik durum daha farklı olacaktı. En azından ABD'nin eline koz verilmemiş olacaktı.

AKP ne Fetullahçı islami terör örgütü ne de hırsızlarla tam olarak mücadele edebilir. Çünkü Feto ve hırsızlık kılcal damarlarına kadar işlemiş. Çoğunun geçmişi bozuk. Bugün cemaate söven AKP'li siyasilerin çoğunun da hala kripto Fetullahçı olduğunu düşünüyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom