What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Ve eğer ABD AKPye düşmansa neden önceki seçimlerde ABDden heyetler gelip CHP ve MHP ile konuştu? AKPyi kurtarmıştı bu CHP azınlık hükümetinin kuruluşunu engelleyerek.

Sanki içten içe ABD hep AKPyi destekledi ve hala da destekliyor.

Günümüzdeki olaylarda sadece bir numara Erdoğanın 2019 seçimlerini kazanması için!

Nasıl yani? ABD muhalefet liderleriyle görüşerek Erdoğan'a mı çalıştı yani? Peki muhalefet liderleri salak mıydı da hepsi (KK, Demirtaş, Akşener-MHP yoktu hatırladığım kadarıyla) Hillary ile aynı odada görüntü verdi? O halde bu liderler de bir numara varsa, o numaranın aktörleri demek olur. Hiç gerçekçi değil. Kaldı ki Hillary de babayı aldı zaten. (O görüşmeleri ayarlayan da Hillary finansörü fetöydü, onlar da mı Akp'ye çalıştı?)

LQ-wS2q1DEmX0cVDzGkNMg.jpg

fft5_mf767036.Jpeg

aksener-cinton.jpg

Clinton 3 muhalif akımla aynı gün ne konuştu acaba?

Bu görüşmeler 2011 sonunda yapılmış. Daha o zamanlar Akşener'in herhangi bir parti lideri olma durumu da yoktu. Bir de duvardaki saate bakarsanız görüşmelerin arka arkaya yapıldığı bariz.

http://c8.alamy.com/comp/D4EFPD/sec...ples-republican-party-chp-chairman-D4EFPD.jpg

KK 6:30-7:00
Teröristler: 7:00-7:30
Akşener: 7:45-8:00

Fetö Türkiye'de organize etmeye çalıştığı muhalefete Washington ablalarından 1.5 saatlik randevu almış. O kadar bariz ki.

Çoğu kişi cemaat-akp savaşının başlangıcı olarak dersanelerin kapatılması kararını ve arkasından gelen 17-25 Aralık'ı, hafızası daha güçlü olanlar da 2012'de Hakan Fidan'ın ifade vermeye çağrılışını alır. Ama asıl savaş 2011 Haziran seçimleri öncesinde başlar. Fetö Akp'den seçilecek sırada 150 milletvekili ister. Birlikte hareket edecek 150 mv demek Akp'nin iplerini eline almak demek. Dolayısıyla Erdoğan s..tiri çeker ve bunlardan 5-10 mv adayı gösterir. Cemaat Erdoğan'ın ismini çizer ve seçimin ardından sözde şike davasıyla birlikte mesailerine başlar.

Last edited:
Akşener’den Clinton görüşmesi ile ilgili iftiraya sert yanıt

aksener-den-itiraflara-yan%C4%B1t-1b187.jpg

MHP Genel Başkan adayı Akşener, yandaş medyanın uydurduğu Clinton iftirasına belgeyle cevap verdi.
MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, yandaş medyanın Hilary Clinton ile görüşmesi hakkında attığı iftiraları belgeyle çürüttü.

Yandaş medya, 17 Temmuz 2011’de Meral Akşener’in Hilary Clinton ile görüşmesini “MHP’ye FETÖ darbesi” şeklinde vererek Akşener’e iftirada bulunmuştu.

Hilary Clinton’la görüşmeye Devlet Bahçeli tarafından gönderildiğini daha önce de söyleyen Akşener, sosyal medya hesabından bu söylemini kanıtlayan bir belge yayınladı.

meral-aksener-1b523.jpg

Ve eğer ABD AKPye düşmansa neden önceki seçimlerde ABDden heyetler gelip CHP ve MHP ile konuştu? AKPyi kurtarmıştı bu CHP azınlık hükümetinin kuruluşunu engelleyerek.

Sanki içten içe ABD hep AKPyi destekledi ve hala da destekliyor.

Günümüzdeki olaylarda sadece bir numara Erdoğanın 2019 seçimlerini kazanması için!
MHP ile mi gorustu?? Saklaban grubu CHP ilk 2015 secimlerinde cok sevinmisti. Kendine gelin guvey oldu. Zannetti ki MHP kendileri gibi ezik bir parti. Bahceli koltuk sevdalisi. Onu da basbakan yaparsak AKP'nin isi bitmis olur gibi sacma sapan siyaset uretti.

Last edited:
Ben zaten görüşmenin 2011'de yapıldığını yazmıştım yazımda. Bu görüşme yeni olmuş gibi haber yapan ahlaksızlar var tabi. Ama birazcık aklı olan herkes tüm resimlerde Hillary'nin elbisesi ve yanında oturan kişilerin aynı olması nedeniyle bu görüşmelerin çok eskiden yapıldığını anlar.

Bu haberdeki tek ekstra bilgi Bahçeli'nin de haberdar olması. Bunu bilmiyordum. Ama bu çok bir şey değiştirmiyor bence. Çünkü bir ara Bahçeli de Fetö'nün dümen suyuna girmişti. Ta ki 2015 haziran seçimlerine kadar.
Akşener’den Clinton görüşmesi ile ilgili iftiraya sert yanıt

aksener-den-itiraflara-yan%C4%B1t-1b187.jpg

MHP Genel Başkan adayı Akşener, yandaş medyanın uydurduğu Clinton iftirasına belgeyle cevap verdi.
MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, yandaş medyanın Hilary Clinton ile görüşmesi hakkında attığı iftiraları belgeyle çürüttü.

Yandaş medya, 17 Temmuz 2011’de Meral Akşener’in Hilary Clinton ile görüşmesini “MHP’ye FETÖ darbesi” şeklinde vererek Akşener’e iftirada bulunmuştu.

Hilary Clinton’la görüşmeye Devlet Bahçeli tarafından gönderildiğini daha önce de söyleyen Akşener, sosyal medya hesabından bu söylemini kanıtlayan bir belge yayınladı.

meral-aksener-1b523.jpg

Nasıl yani? ABD muhalefet liderleriyle görüşerek Erdoğan'a mı çalıştı yani? Peki muhalefet liderleri salak mıydı da hepsi (KK, Demirtaş, Akşener-MHP yoktu hatırladığım kadarıyla) Hillary ile aynı odada görüntü verdi? O halde bu liderler de bir numara varsa, o numaranın aktörleri demek olur. Hiç gerçekçi değil. Kaldı ki Hillary de babayı aldı zaten. (O görüşmeleri ayarlayan da Hillary finansörü fetöydü, onlar da mı Akp'ye çalıştı?)

LQ-wS2q1DEmX0cVDzGkNMg.jpg

fft5_mf767036.Jpeg

Clinton 3 muhalif akımla aynı gün ne konuştu acaba?

Bu görüşmeler 2011 sonunda yapılmış. Daha o zamanlar Akşener'in herhangi bir parti lideri olma durumu da yoktu. Bir de duvardaki saate bakarsanız görüşmelerin arka arkaya yapıldığı bariz.

http://c8.alamy.com/comp/D4EFPD/sec...ples-republican-party-chp-chairman-D4EFPD.jpg

KK 6:30-7:00
Teröristler: 7:00-7:30
Akşener: 7:45-8:00

Fetö Türkiye'de organize etmeye çalıştığı muhalefete Washington ablalarından 1.5 saatlik randevu almış. O kadar bariz ki.

Çoğu kişi cemaat-akp savaşının başlangıcı olarak dersanelerin kapatılması kararını ve arkasından gelen 17-25 Aralık'ı, hafızası daha güçlü olanlar da 2012'de Hakan Fidan'ın ifade vermeye çağrılışını alır. Ama asıl savaş 2011 Haziran seçimleri öncesinde başlar. Fetö Akp'den seçilecek sırada 150 milletvekili ister. Birlikte hareket edecek 150 mv demek Akp'nin iplerini eline almak demek. Dolayısıyla Erdoğan s..tiri çeker ve bunlardan 5-10 mv adayı gösterir. Cemaat Erdoğan'ın ismini çizer ve seçimin ardından sözde şike davasıyla birlikte mesailerine başlar.
2015 görüşmelerinden bahsediyordum açıkça.....

Bu haberdeki tek ekstra bilgi Bahçeli'nin de haberdar olması. Bunu bilmiyordum.

Şimdi sen Akşener'e iftira etmiş oldun. Kul hakkına girdin. Bence Meral Akşener'in yanına git ve helallik iste. Yoksa, Öte tarafta cehennemde cayır cayır yanarsın. Bilmiyordum demekle olmaz.

Şimdi sen Akşener'e iftira etmiş oldun. Kul hakkına girdin. Bence Meral Akşener'in yanına git ve helallik iste. Yoksa, Öte tarafta cehennemde cayır cayır yanarsın. Bilmiyordum demekle olmaz.
NATOcu meralini ne cok seviyorsun sen. Fitne ve fesatin hesabini nasil odeyecek peki? O gitsin kiliselerde mum yaksin

Yazımda muhalif liderlerin Clinton'la ne görüştüğünü sorguladım. 2011 olduğunu da yazdım. Tek bilmediğim kısmı Akşener'in görüşmesinin MHP'nin adına olduğuydu. Çünkü o zaman MHP milletvekili olduğu konusunda da bilgim yoktu. (Bahçeli'nin izni olup olmaması da çok önemli değil aslında. Akşener oldu olası söz konusu grupla ilişkilidir.)

Helallik istemek için çok basit bir konu yani. Kaldı ki iftira filan da yok :) Komik olmayalım.

O önce 2016 yılı boyunca daha genel seçimler 5-6 ay önce yapılmışken her konuşmasında dile getirdiği çocuk gibi "ben başbakan olacam" ve "yurtta sulh, cihanda sulh" söylemlerinin 15 Temmuzla bir alakası olmadığı konusunda Türk milletinin vicdanını rahatlatsın. Ayrıca 15 temmuzdan sonra uzuuuuunca bir süre suskun kalmasının, ortalarda görünmemesinin sebebini açıklasın. Diğer bütün meseleler ancak bundan sonra konuşulur.

bilmediğim kısmı Akşener'in görüşmesinin MHP'nin adına olduğuydu. Çünkü o zaman MHP milletvekili olduğu konusunda da bilgim yoktu.

Helallik istemek için çok basit bir konu yani. :) Komik olmayalım.

O önce 2016 yılı boyunca daha genel seçimler 5-6 ay önce yapılmışken her konuşmasında dile getirdiği çocuk gibi "ben başbakan olacam" ve "yurtta sulh, cihanda sulh" söylemlerinin 15 Temmuzla bir alakası olmadığı konusunda
Kul hakkının, iftiranın küçüğü büyüğü olmaz. Allah tarafından affedilmeyen tek suçtur. Gidin istediğiniz müftüye sorun inanmıyorsanız.

Konuları tam bilmeden AKP'li trollerin gazına gelmişsiniz. Ama kandırıldım demek de kurtarmaz sizi.

Fatih Portakal Akşener'e (16 Mayıs kongresinden sonra) MHP'nin başına geçtikten sonraki hedefini soruyor. O da "başbakanlık" diyor.
Daha fazla günaha girmeden 5 dakikanızı ayırın ve şunu izleyin:

Meral Akşener parti kurmadan önce Amerika'dan icazet almayan TEK liderdir. Çiller'in yanında gittiği 1995 hariç ABD ye gitmişliği yok.

Bu videoda 4:29 da sorulan soruya ve verilen yanıta bakın:

Last edited:
Last edited:
MHP ile mi gorustu?? Saklaban grubu CHP ilk 2015 secimlerinde cok sevinmisti. Kendine gelin guvey oldu. Zannetti ki MHP kendileri gibi ezik bir parti. Bahceli koltuk sevdalisi. Onu da basbakan yaparsak AKP'nin isi bitmis olur gibi sacma sapan siyaset uretti.

Senin beyin CHP'ye programlanmış

Allah'ım ülkemizi teröristlerden korusun. Sadece dağdakilerden değil, çalan çırpan, soyan, herkesten AMİNNNNNNN

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom