What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bayram ziyaretinde köylü teyzeler amcalar arasında tatlı bir iyi parti ak parti çekişmesi var. Tabanda durum buysa bence %10’u geçecekleri artık garanti denilebilir. :p Meral abam diyorlar :p

Bence 24 Haziran seçimleri bu ikisi arasında olacak..
menzil-tarikati-secimlerde-erdogan-i-destekleyecegini-acikladi-464674-5.jpg

2107678_oc575.jpg

Bu arada kinimizi canlı tutalım...!

Dfwd9GwXUAAbXVD.jpg

Ba%C5%9Fl%C4%B1ks%C4%B1z-1-2617.jpg

s-92dc5312452c40b74885e0419c5981bb97fd51d2.jpg

Bir zamanlarin Turkiyesi....

iyi tarafi, hukumetin bu vahim hatalarini fark edip yanlistan donmesi...ve PKK ya guvenilmiyeceginin uygulamayla test edilmis olmasi...

Kotu tarafi, muhalefet cephesinin iktidara geldiklerinde hukumet tarafindan yapilan uygulamayla vahim bir hata oldugunun ispatlanmis oldugu halde ayni hatayi yapmaya niyetli ve kararli olmalari.

Hadi hukumet gaflete dustu diyelim...Peki muhalefet cephesinin derdi nedir...

Sunuda ilave etmek gerekirse benim icin son durus gecmisten daha onemlidir.

Bir zamanlarin Turkiyesi....

iyi tarafi, hukumetin bu vahim hatalarini fark edip yanlistan donmesi...ve PKK ya guvenilmiyeceginin uygulamayla test edilmis olmasi...

AKP'nin bu "vahim" hataları sonucunda, sadece gündüz vakti kazılan hendekleri kapatmak için yapılan operasyonlarda 583 şehit verdik.

Bunun bir yaptırımı elbette olacak..
AKP'li siyasiler için hava hoş. Nasılsa onların çocukları ya bedelli ya çürük..
Şehitlerin annesi, babası, genç yaşta dul kalan eşleri, yetim kalan çocukları ne düşünüyor acaba?

Muharrem Ince said that he will put 1/3 of the money that is gained from bedeli askerlik into the defence industry, with the other two thirds going to families of martyrs and gazis and towards the salaries of full time soldiers.

]

Chinese system downloading....
E ben chinese sistemini överken niye bişi demediniz?

Ve üzgünüm ama AKP yi kapitalist bir parti sandığım için tek parti sistemini istemiştim.

Ama şuan hergün yeni bir etrafa para dağıtma sözü veriliyor. Yok şunlara 300 lira yok şunlara 500 lira yok bağkur borçları siliniyor yok şu borçlar siliniyor, yok maddi cezalar siliniyor.. Son 1 yılda iyice komünist bir ülke yaptı akp Türkiye yi.

Çindeki komünist parti sadece isimde komünist faaliyette ABD den daha kapitalist. Adamların fintech sistemiyle ilgili belgesel var youtube da DW nindi galiba isteyen baksın. Full serbest ekonomi prensipleri.

AKP ise tam tersi kapitalist görünmeye çalışıyor ama içten içe komünist bir oluşum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom