What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Chp İstanbul il başkanı. Hani şu Atatürk'ün partisi varya...

Kardeş dua için el açılan bir ortamda ben açmıyorum diyebileceğimiz seviyede özgür bir ülkede yaşamıyoruz, emin ol ateistim diyen bir sürü adam cuma günü babalarıyla bayram namazına gidecek :p

Canan is a PKK scum, infiltrated into CHP by KK. They will be long gone when KK scum will be removed from his position, with one way or another.

Canan is a PKK scum, infiltrated into CHP by KK. They will be long gone when KK scum will be removed from his position, with one way or another.
Ben bu ülke için KK’nın yerine Muharrem İnce’nin gelmesini istiyorum. Muharre’i beğendiğimden değil, ama yine de ülkeyi ondan daha öne koyuyor. hatta bariz daha çok oy olacak ama ben yine de onun parti başkanı olmasını isterim. Ama buradakiler Erdoğan düşmanlığından şeytanla bile yatağa girerler.

Senin de çok farkın yok, KK ve onların PKK'lılarına bakıp öfkeleniyorsun, sonra bu foruma gelip Kemalistlere hakaret ediyorsun. Aptal mısın sen? Muharrem bu KK ve ekibine iki kez meydan okumuş, bak sen de diyorsun o gelse daha iyi olur, fakat iş icraate gelince Kemalistlere hayvan benzetmesi yapıyorsun. O PKK'lı çomarlardan çok bir farkın yok senin, işin gücün ülkeyi seven kitleyi bölüştürmek ve parçalamak.

Chp İstanbul il başkanı. Hani şu Atatürk'ün partisi varya...

Ne Atatürk’ün Partisi? Terörist dolmuş içi. Oy veren kitlede terör şakşakçısı dediğin zaman sana Şehide kelle dedi Sayın Öcalan dedi diye kendi ihanetlerini örtmek için bunu öne süren asalaklar dolu.

Last edited:
Senin de çok farkın yok, KK ve onların PKK'lılarına bakıp öfkeleniyorsun, sonra bu foruma gelip Kemalistlere hakaret ediyorsun. Aptal mısın sen? Muharrem bu KK ve ekibine iki kez meydan okumuş, bak sen de diyorsun o gelse daha iyi olur, fakat iş icraate gelince Kemalistlere hayvan benzetmesi yapıyorsun. O PKK'lı çomarlardan çok bir farkın yok senin, işin gücün ülkeyi seven kitleyi bölüştürmek ve parçalamak.
Ben Kemalistlere hakaret etmedim hocam, burda elli sayfadır koyun muhabbeti dönüyor.onları kim yapıyorsa onlar üzerine alınsın. Ayrıca benim bölmeyle de işim olmaz. Kaldı ki İlk bölmeyi esas sizinkiler tayyip'in uzattığı eli ısırdıklarında, daha cumhuriyet mitinglerinde yaptılar.

Cumhuriyet mitingleri sırasında Atatürkçü savcılar/polisler/subaylar/profesörler/rektörler harıl harıl hapse tıkılıyor, yerlerine harıl harıl fetöcüler yerleştiriliyordu. El uzatmışmış, adam katletmeye çalıştı bu ülkeyi be.

Ulan gülüp geçiyordum, o Akp'den aday adayı olan Suriyeli ciddi ciddi aday yapılmış.

"diğer siyasi partilerden önce gitmelisiniz, sandık kurulu hakimiyetini elde edersek istanbul'da başlamadan bu işi bitirmiş oluruz"

Noluyor lan, adam açık açık çalın diyor :D
Hiç seçimde görev aldınız mı hocam. Bi görev alın da nasıl olduğunu anlayın. Her sandık başında en az 7-8 kişi var. Kim nereye oy çalıyor. Tek çalınan oy doğuda köylerdeb hdp'ye.

Açıklasana bana İstanbul'da kaybedilmesi olası seçim nasıl oluyor da "başlamadan bitirilmiş" olunuyor sandık kurullarında hakimiyet kurularak? Çok merak ediyorum bunun açıklamasını :lol:

01:10 Ya bir kadin doktorun yaninda bu lafi edecek kadar mal bu ülkeyi yönetenler, sonrada dünya ekonomileri arasinda ilk 10'a girecegiz diye masal anlatiyorlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom