What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Kardesim HAMAS bu saldirilarin cogusunun sonunda ben yaptim diyor. O halde yazan siyonist midir degil midir benim icin onemli degildir. Sivil hedefi vurduktan sonra cikip ben yaptim ve bununla gurur duyuyorum diyorsan.... o artik butun sinirlari asiyor.

HAMAS'in ve Israilin savas yontemlerine baktigimiz zaman goruyoruz ki bu ikisi bir birine cok yakin yontemler kullaniyor. Yakin yontemler, ayni aciklamalar, farkli boyut. Ikisinin de karsi tarafta sizmis yeterli sayida ve yeterli egitim seviyesinde kadrolar var. Ikisi de sert gucu kullanmaktan cekinmiyor. Ikisi de hem askeri hem sivil hedefleri vurmaktadir fakat bir kac farki var.

1: Boyut
2: Imkan farki oldugu icin farkli teknik
3: Farkli psikolojik harp yontemleri
4: Ideoloji

Israil bir teror devletidir acikca soyluyorum. Israilin kullandigi bazi yontemlere karsiyim. Hep Filistin halkinin yaninda duruyorum. Filistin halkinin yaninda durdugum ve kendimi Musluman oldugum icin bunu soyluyorum. HAMAS Filistin halkini ve Islam'i iyi bir sekilde temsil etmiyor. HAMAS'in uyguladigi propaganda faaliyetleri ve gencligin uzerinde psikolojik programlari kesinlikle desteklemiyorum. Kucuk cocuklara Al Kassam gibi silahli gruplarinin askeri gecitlerinde yer yoktur. Filistin halkinin adina mucadele surduren savascisinin uzerinde "Sehit yelegi" yer yoktur. O savascinin
Israilin otogarlarda isi yoktur.

Anlıyorum, Hamasın geçmişini bilmiyorum ama ortada İsrail tehditi varken beni ilk önce israilin yaptıkları ilgilendirir, hamas yanlış yapıyorsa devletimiz bunu görür ve ona göre tavrını takınır, ben şahsen israilliler için empati yapmam, malum PKK'nın en büyük destekçisi israildir siyonistlerdir.

Havuz medyasının eteği tutuştu akp kaybederse sonlarını az çok tahmin ettikler için var güçleriyle yalan sahte haberleriyle iyi parti ve muharrem inceye saldırıyolar. Bunların hesabı elbet sorulacak bugun güç sende diye bunları yaparsan yarin bu devlet bu halk da sana hesabını sorar

Havuz medyasının eteği tutuştu akp kaybederse sonlarını az çok tahmin ettikler için var güçleriyle yalan sahte haberleriyle iyi parti ve muharrem inceye saldırıyolar. Bunların hesabı elbet sorulacak bugun güç sende diye bunları yaparsan yarin bu devlet bu halk da sana hesabını sorar
Muarremi hangi amerikalilar aramis?

Çok iyi bir çalışma. Sözler, çalgılar ve görseller Genç seçmeni çok iyi yakalamakta. Müzik paylaşım sitelerinde de yer verilmiş.

Sn. Ümit ÖZDAĞ konuşmaya başlamış.

bayağı iyi yapmışlar

Düzenleme: Söylemek istediğim bir kaç şey var.Seçimde adaylarda aradığım bir kaç şey var.Ben insan hakları,demokrasi bunlar benim şuan umurumda olmayan şeyler.Niye diye soracaksınız cevap vereyim.Örneğin çin bugünkü pozisyonuna demokrasiyle gelmedi.bütün muhalifleri bastırdı.Kendisine bir yön tayin etti.Ve hiç yolundan sapmadan o yöne doğru gitti/gidiyor. Diğer avrupa ülkeleride aynı şekilde bu günkü pozisyonlarına gelene kadar çok sancı çektiler.İkinci dünya savaşında churchill hitler için insanlık düşmanı kelimesini kullanırken dünyanın yarısı hala ingiltere ve fransa kolonisiydi. Ingiltere birinci dünya savaşında savaştırmak için anzakları getirdiği gibi ikinci dünya savaşında da hindistanlıları getirdi.
Demek istediğim eğer gelişmemiş bir ülkeysen düşünce özgürlüğü demokrasi gibi değerler sana faydadan çok zarar getiriyor.Ülke tam bi yerlere varacakken yeni gelen birisi yada farklı görüşte birisi ben buraya gitmem deyip ülkenin direksiyonunu ters istikamete kırıyor.Ama butun bunların gerçekten vatansever bir grup tarafından yapılması lazım.Seçim adaylarına bakıyorum en ufak bi vatanseverlik belirtisi arıyorum ama hepsinin afedersiniz seçim havasından mıdır nedir götü başı ayrı oynuyor. Kimisi pkklı birinin kardeşini milletvekili yapıyor kimisi demirtaşa özgürlük istiyor.Herkes çıkıp kısa vadeli vaatlerde bulunuyor.Yok beni seçin size bayram harçlığı vereyim yada beni seçin borcunuzu odeyeyim.Ben siyasetçilerinin açıklamalarını dinlerken o partinin 20 yıl sonra hala iktidardaysa ülkeyi nereye götüreceğini görmek istiyorum.

Düzenleme 2:Twitter da görüyorum insanlar selahattin demirtaşı serbest bırakın diyor sebep ise "Bunu avrupaya nasıl açıklayacağız" oluyor. Evet komik gelsede hayatlarının merkezine avrupayı koymuş insanlarımız mevcut.Olay merkezine kendi ülkesini değil başkalarını koyanlar var.Bununda önüne geçilmesi lazım.Çocuklara ilkokuldan itibaren vatanseverliğin aşılanması lazım özellikle ilkokul bir insanın kişiliğini şekillendiriyor.

Last edited:
bayağı iyi yapmışlar

Düzenleme: Söylemek istediğim bir kaç şey var.Seçimde adaylarda aradığım bir kaç şey var.Ben insan hakları,demokrasi bunlar benim şuan umurumda olmayan şeyler.Niye diye soracaksınız cevap vereyim.Örneğin çin bugünkü pozisyonuna demokrasiyle gelmedi.bütün muhalifleri bastırdı.Kendisine bir yön tayin etti.Ve hiç yolundan sapmadan o yöne doğru gitti/gidiyor. Diğer avrupa ülkeleride aynı şekilde bu günkü pozisyonlarına gelene kadar çok sancı çektiler.İkinci dünya savaşında churchill hitler için insanlık düşmanı kelimesini kullanırken dünyanın yarısı hala ingiltere ve fransa kolonisiydi. Ingiltere birinci dünya savaşında savaştırmak için anzakları getirdiği gibi ikinci dünya savaşında da hindistanlıları getirdi.
Demek istediğim eğer gelişmemiş bir ülkeysen düşünce özgürlüğü demokrasi gibi değerler sana faydadan çok zarar getiriyor.Ülke tam bi yerlere varacakken yeni gelen birisi yada farklı görüşte birisi ben buraya gitmem deyip ülkenin direksiyonunu ters istikamete kırıyor.Ama butun bunların gerçekten vatansever bir grup tarafından yapılması lazım.Seçim adaylarına bakıyorum en ufak bi vatanseverlik belirtisi arıyorum ama hepsinin afedersiniz seçim havasından mıdır nedir götü başı ayrı oynuyor. Kimisi pkklı birinin kardeşini milletvekili yapıyor kimisi demirtaşa özgürlük istiyor.Herkes çıkıp kısa vadeli vaatlerde bulunuyor.Yok beni seçin size bayram harçlığı vereyim yada beni seçin borcunuzu odeyeyim.Ben siyasetçilerinin açıklamalarını dinlerken o partinin 20 yıl sonra hala iktidardaysa ülkeyi nereye götüreceğini görmek istiyorum.

Düzenleme 2:Twitter da görüyorum insanlar selahattin demirtaşı serbest bırakın diyor sebep ise "Bunu avrupaya nasıl açıklayacağız" oluyor. Evet komik gelsede hayatlarının merkezine avrupayı koymuş insanlarımız mevcut.Olay merkezine kendi ülkesini değil başkalarını koyanlar var.Bununda önüne geçilmesi lazım.Çocuklara ilkokuldan itibaren vatanseverliğin aşılanması lazım özellikle ilkokul bir insanın kişiliğini şekillendiriyor.

Varlık bilinçlendikçe önüne ve ileriye; ya da aşağı bakıp anı kurtarmaya devam eder. İnsan varlığının tarihinin gelişimsel sürecinin basit bir tarifidir bu.

Varlık bilinci oluşan Cumhuriyetin ilk yıllarındaki gelişme ile çok partili hayata geçişten günümüze, özellikle son 16 yıl, 2 dönemi kıyaslarsak Bilincin gelişimdeki önemini daha iyi kavrayabiliriz.

Daha basit... başsız tavuğun o anda hırçınca kanat çırparak sağa sola koşturması birazdan gelecek ölümün bilinçsizliğindendir.

Türkiye'de varlık bilinci vardır, var olacaktır; maliyeti ve akıbeti hiç bu kadar aleni ve aşikar değildi,zihinlere nakşoldu, bir daha bu ''ana'' izin vermeyecek.

İyi partili bi kac kisi tutuklanmış, akp medyada iyi partiye fetöcü damgası yapıştırmak için twitterdan 1 iyi partiliyi tutuklatmış. Yandaş medyalar da buyuyunce her sey cok kolay artık... yazık..

İyi partili bi kac kisi tutuklanmış, akp medyada iyi partiye fetöcü damgası yapıştırmak için twitterdan 1 iyi partiliyi tutuklatmış. Yandaş medyalar da buyuyunce her sey cok kolay artık... yazık..
tutuklanma sebebi ney?

33 ERİMİZİN ÖLÜM EMRİNİ VEREN ŞEREFSİZ ŞEMDİN SAKIKIN KARDEŞİ NAMIK SAKIKIN AKP DEN VEKİLLİĞİ KESİNLEŞTİ.
Akp partisi Pkk ya Hdp den sonra en yakin partidir. Akkurtcuk Bahçeli Pkk partisinin yanciligini yapiyor. Ülkücüler bunlara oy vermez.

Last edited:
Akp partisi Pkk ya Hdp den sonra en yakin partidir. Akkurtcuk Bahçeli Pkk partisinin yanciligimi yapiyor. Ülkücüler bunlara oy vermez.

Bir insanın en büyük sorunlarından birtanesi kendi inanmadığı bir şeyi inanırcasına savunmasıdır.

Bir insanın en büyük sorunlarından birtanesi kendi inanmadığı bir şeyi inanırcasına savunmasıdır.
Akp partisi Pkk yı Aynel Arap'ta yok olmaktan kurtaran partidir. Rte k*rdistan savunucusudur. Beyanları ve icraatlari ile sabit.

Aynel Arab dünya çapında medyaya yansıdığı için o konuda yapılabilecek bir şey yoktu. Buraya yardım gitmesine izin vermiyorum demek açık açık İŞİD'i destekliyorum demek olarak algılanacaktı. Ama şöyle bir şey yapılabilirdi. Yardım gitmesine izin vermek yerine İŞİD'i biz vurabilirdik. Belki de çok daha karlı olurdu bizim için. Hem YPG'nin İŞİD ile mücadelenin kaymağını yemesine engel olurduk, hem kendimiz için pozitif reklam yapar Türkiye işid'i destekliyorcuları sustururduk hem de belki bugün YPG'nin sahip olduğu toprakların büyük bir kısmında biz olurduk. Aynel Arab'ı biz kurtarsak ve devamında çevredeki temizlik işlerine biz önderlik etsek belki Menbiç sorunu da olmayacaktı.

Ulan parti icinde bile uyum saglayamiyorlar bunlar mi memleketi yonetecek? =')

Ulan parti icinde bile uyum saglayamiyorlar bunlar mi memleketi yonetecek? =')

FB_IMG_1526937108302.jpg

Dedin ve aklıma bu geldi.

a>

eEHCbT

33 ERİMİZİN ÖLÜM EMRİNİ VEREN ŞEREFSİZ ŞEMDİN SAKIKIN KARDEŞİ NAMIK SAKIKIN AKP DEN VEKİLLİĞİ KESİNLEŞTİ.
Bunlar HDP'yi gececek. Danismanlarindan birisi yeni cozum sureci olabilir diyor. Tamam da bunlari niye orada tutuyorlar anlamiyorum. Sik kafasina gitsin O.C.

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom