What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
O halde Israil terorist bir devlettir diyecen eger bunu demiyorsan beni koydugun o kefeye kendin girmis olursun.
Kardesim HAMAS bu saldirilarin cogusunun sonunda ben yaptim diyor. O halde yazan siyonist midir degil midir benim icin onemli degildir. Sivil hedefi vurduktan sonra cikip ben yaptim ve bununla gurur duyuyorum diyorsan.... o artik butun sinirlari asiyor.

HAMAS'in ve Israilin savas yontemlerine baktigimiz zaman goruyoruz ki bu ikisi bir birine cok yakin yontemler kullaniyor. Yakin yontemler, ayni aciklamalar, farkli boyut. Ikisinin de karsi tarafta sizmis yeterli sayida ve yeterli egitim seviyesinde kadrolar var. Ikisi de sert gucu kullanmaktan cekinmiyor. Ikisi de hem askeri hem sivil hedefleri vurmaktadir fakat bir kac farki var.

1: Boyut
2: Imkan farki oldugu icin farkli teknik
3: Farkli psikolojik harp yontemleri
4: Ideoloji

Israil bir teror devletidir acikca soyluyorum. Israilin kullandigi bazi yontemlere karsiyim. Hep Filistin halkinin yaninda duruyorum. Filistin halkinin yaninda durdugum ve kendimi Musluman oldugum icin bunu soyluyorum. HAMAS Filistin halkini ve Islam'i iyi bir sekilde temsil etmiyor. HAMAS'in uyguladigi propaganda faaliyetleri ve gencligin uzerinde psikolojik programlari kesinlikle desteklemiyorum. Kucuk cocuklara Al Kassam gibi silahli gruplarinin askeri gecitlerinde yer yoktur. Filistin halkinin adina mucadele surduren savascisinin uzerinde "Sehit yelegi" yer yoktur. O savascinin
Israilin otogarlarda isi yoktur.

Adam harbiden zırcahil. İsrail, Hamas'ın varlığından en çok menfaat elde eden ülke, adam gelmiş İsrail karşıtı gibi davranıp Hamas'ı bize övüyor.

Tiyatroya bak hele; Hamas 50 havaifişek yolluyor, göya İsrail ile savaşıyor (yersen). Hamas'ın attığı her havaifişek başına İsrail 1 hektar Filistin arazisi işgal ediyor, bin de sivil öldürüyor. Sistemi ne de güzel oturtmuşlar.

Hamas'ı savunan insan net vatan hainidir ve İsrail destekçisidir.

Last edited:
Birincisi İsrail'in PKK desteği çok önceye dayanır ne AKP ne de Erdoğan ile ilgisi vardır.Bu İsrail'in devlet stratejisidir
İkincisi belirttigin mazeret cok iyiymiş bırakalım israiİ istediğini yapsın o zaman ,tam strateji forumunda olması gereken bir mantık.
Ayrıca bu küreselleşme ortamında bütün devletlerin pragmatik bir politika uygulayıp proxylerle birbirine savaş açtığı bir zamanda tam da gecerli bir bakış açısına sahipsin tebrik ederim.
Bak sana bir örnek vereyim de bugünün dünyasının siyasetine örnek olsun,biz bir Rus jetini düşürdük ve bir büyük elçileri öldü adamlar dogalgazı kesti mi? Hayır esasında bu anlayana devletler arası ilişkilerde hem rekabetin hemde menfaatin nasıl yönetildiğini gösteren mukemmel bir ?

Ne kadar eskiye? Öcalan i yakalayip Türkiye ye teslim eden de Mossad dir.

" Birakalim istedigini yapsin"
Boyle bir şey soylemedim.
Akp partisi ic politikada kullanmak icin İsrail e dusmanligi birakmalidir. Sivilleri bombalayan Filistinli terör orgutlerine yardimi kesmelidir.

Eskiden Turkiyeden giden "komunist" örgüt militanlari da FKÖ tarafından eğitilirdi.
Filistin dostumuz degildir. Tarih de boyle soyler.

Adam harbiden zırcahil ve gerizekalı. İsrail, Hamas'ın varlığından en çok menfaat elde eden ülke, adam gelmiş İsrail karşıtı gibi davranıp Hamas'ı bize övüyor.

Tiyatroya bak hele; Hamas 50 havaifişek yolluyor, göya İsrail ile savaşıyor (yersen). Hamas'ın attığı her havaifişek başına İsrail 1 hektar Filistin arazisi işgal ediyor, bin de sivil öldürüyor. Sistemi ne de güzel oturtmuşlar.

Hamas'ı savunan insan net vatan hainidir ve İsrail destekçisidir.
Kardesim dedigin her sey bence dogru ama su kisisel seviyede hakaretleri yapmayalim. Ustamizi cagirmisim biliyorsun ki adam isini iyi yapiyor. Bu olaydan birinin ban yemesi istemiyorum. Sadece gerekli uyari yapilmasini istiyorum. Seni kaybetmeyelim bari :D

Ne kadar eskiye? Öcalan i yakalayip Türkiye ye teslim eden de Mossad dir.
Kaynak?
Eger doğruysa bu zaten kendi kendini ihbar etmek gibi birşey değil mi? Öcalan ı verenler ona ihtiyaç kalmadığı için teslim edenlerdir. Ve eğer gerçekten onu bize kim teslim ettiyse oyunu kuran da PKK yi yöneten de odur. Gerçi PKK bircok ülkeyle bağlantılıdır ama demek ki gerçek patron odur.

Yariya kadar okudum.

Rusyadan Alecrandra ya iltica etmis, o tarihteki iletişim ve egitim şartları göz onu6ne alındığında büyük olasilikla Türkiye yi daha once belki de hiç duymamış, kimlik para ve kendini kabullendirmek isteyen işsiz gücsüz serserilerden olusturulan ve cepheye malzeme tasimakla görevli katır birliği...

Yahudiler Türk ordusunda cesitli görevlerde de bulunmuş ülke icin savasmis.

http://www.salom.com.tr/haber-98644-canakkale_savasinin_bilinmeyen_yuzu_yahudi_askerler.html

Tek derdi daha iyi bir hayat olan az sayidaki mültecinin eylemi Yahudi milletinin genelini bağlamaz. Nasil ki, Raina katliamini gerçekleştiren Özbek in butun Özbekleri veya TSK ya karsi savasan Dogu Türkistan li ışid lilerin tüm Uygurlari baglayamayacagi gibi...

Akp gelip anlamsiz van minut ile başlayan, mavi marmara sacmaligi ile devam eden ve İsrail i surekli bebek katili suclamalariyla Türkiye-İsrail iliskileri koptu. Oysa Abd deki Yahudi lobileri bu sacma politikalardan önce bizim yanimizdaydi. Simdi lobi şirketlerine para veriyoruz. Dusmanca tutumumuz yüzünden bizden kopan ve bolgede yalniz kalan Israil, Guney Kıbrıs ve Suudilerle işbirliğine girdi. Artik eskisi gibi Israilli turist de gelmiyor. Bize de Ortadogu da dost olarak sadece Katar kaldi ki, arabin doğasi gereği firsatini buldumu aninda satacaktir.

Kişisel olarak bazi israillilerle ticaret de yaptim. Dürüst, sözüne guvenilir saygili insanlar.

Yahudi mi Arap mı derseniz, her zaman Yahuxiyi tercih ederim. Bana ne Filistinliden...
Iyiymiş.

Last edited:
1. Dünya Savaşında binlerce Yahudi Alman askeriydi. Ölenleri ve gazi olanları bir sürü. Hitler 2.DS' da yahudileri katlederken, bir sürü yahudi" biz geçen savaşta madalya almış Almanlarız" demişti.
Sonuçta 1. DS'da araplar bize kurşun sıkarken , Yahudiler İngiliz'e, Fransız'a karşı bizimle aynı tarafta savaştılar. Galiçya' da omuz omuza savaştı Türk askeri.

Hiçbir zaman kürdistan diye bir devlet olmadığı gibi , filistin diye bir devlet olmadı.
Oralar Osmanlıydı, İngilizler aldı. Sonrada yahudilere verdiler. Arap hainlerde isyan ettikleriyle kaldılar.
Bizimle hiçbir alakası olmayan bir konu. Umman, Suudi Arabistan , Mısır bile ilgilenmiyor.

1990-2000 arası yüksek enflasyonun sebebi özal denen yaratığın 1980den sonra sıcak para politikası gütmesidir.Devlet tahvilleriyle yurtdışı kredilerle kamu kesimini 200 milyar borçlandırmış , 2000 yılınafaizlerle 400 milyar dolar borç bırakmıştır. Kurulan sahte Holdinglere kredi veren devlet bankaları, ANAPlı sahışların kendi holdinglerini içlerini boşaltmaları sonucu devlet bankaları yerle bir olmuştur. O gelen paralarla göya sanayii yatırımı yapacaklardı hain anaplılar, bütün holdinglerin içlerini boşalttılar.Çaldıklarını Emlak ve inşaata yatırdılar. Devlet battı , bunlar emlak zengini oldu. Ne kadarda benziyor de mi?
400 milyar dolar dış borcu Ecevit almadı , muhafazakar ve bugünkü akapenin orijini olan anap aldı.

Last edited:
Çok iyi bir çalışma. Sözler, çalgılar ve görseller Genç seçmeni çok iyi yakalamakta. Müzik paylaşım sitelerinde de yer verilmiş.

Sn. Ümit ÖZDAĞ konuşmaya başlamış.

Last edited:
İsrail devlet terörü yapan bir terör ülkesidir.

Hamas sivil katleden bir terör örgütüdür.

Her kim ikisinden birini savunuyor ise terör destekçisi insanlık vasfı taşımayan yaşam formudur.

Hamas ve İsrail birlikte hareket eden iki yapı ve amaçları müslüman katletmeyi yasal hale getirmek.

"Listelerde adamlarımı tasfiye ettiler, yarın Kılıçtaroğlu ile görüşecem, partide liste depremi yaşanıyor" demiyor da, sesim kısıldı diyor.

33020804_209033783218787_4192579360177258496_n.jpg

Her gün Şii mezhepçiliği üzerinden halkı galeyana getirmeye çalışan Eren Erdem, Alevilere sabah akşam sövüp mezhep çatışması çıkartmaya çalışan FETÖ'cülerden biri çıktı! FETÖ üyesi olduğu kesinleşince yurt dışına kaçmaya çalışan CHP vekili Eren Erdem'in Atatürk havalimanından çıkışına izin verilmedi!

https://www.cnnturk.com/turkiye/eren-erdemin-yurt-disina-cikisina-izin-verilmedi

ULAN NE KADAR KAHPESİNİZ, YAVŞAKSINIZ, ŞEREFSİZSSİNİZ....

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom