What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.

Bu İnce harbi kafayı yedi. Sevdiğim birisiydi ama bu kadar teröristlik olmaz. Sokarım senin rakibim demagojine.

Orada ki sığırlar da alkışlar. Sonra Atatürkçüyüz diye sokakta böğürürler.

Sayın öcalan diyenlerin şaşırdığı şeylere bak ah yalan dünya nelere kadirsin

Ekonomi çökmüş açlık sınırı tavan yapmış gençler işsiz işsiz sokaklarda dolanıyo sonra adları çapulcu oluyo, halkın parasıyla yandaşlarını milyar dolarlara boğanlar, din Allah diyo, utanmadan seçimlerde başkalarını yalan dolan haberler karalıyolar. Adalet bir gun herkese lazım olacak

Ülke mahvolmus kendi halkın ete hasret kalmış, git bi de suriyeliye maaş bağla sırf oy için fakir fukaranın hakkını suriyeliye ver, adamlarda kalsın ulkemizde elini kolunu sallaya sallaya her seye girissin. soruyorum suriyeliler kac dukkan yagmaladı kac turku öldürdü haberiniz var mı. Arada kaynadı tabii hepsi ne de olsa yandaş medya haber yapmıyo. Ülke bildiginiz amerika gibi oldu. Birilerinden izin alınmadan hicbi haber yapılamaz oldu. her sey 1-2 kisinin agzına bakar oldu. yazık ilahi adalet sizin gibi din istirmarcılarından bir gun hesap soracak

Adam avrupada yasiyo rte diye ölüyo @Killuminati yani ve böyleleri. Sen gel önce ülkenin havasını solu bi asgari maaşlı veya emeklilikle geçinmeye çalışan insanlara bak.

Euro kazanıyon orada tabii TÜRK PARASI euro karşısında ölmüş bitmiş can çekişiyo,

1000 euroyla tatile gelsen burada kralsın 5 bin tl para yapıyo. Ülkemiİ ne hale getirdiniz suriyeliler bi yandan mezhepcilik bi yandan ekonomi bi yandan, özelleştirmeler yani satmalar bi yandan, yolsuzluklar bi yandan. nefes alamaz oldu halk.

Bunlar son iyi günleriniz çevremdeki fanatik çoğu akpli bunlardan vazgeçti bunların abartığına öyle kalabalık göründüpüne falan bakmayın. Şimdi tüm güç onlarda da her şeyi yapıyolar, bunlara oy atanların sayısı çok düştü boşuna saadetin kapısında ağlamadılar ittifak diye. MHP Bu ittifakı kabul ederek akpnin tüm günahlarına ortak oldu. Allah ıslah etsin. Oyum meral akşener'e o da olmazsa ince'ye, artık halkı düşünenler gelsin yeter be

Last edited:
Üffff baydınız varya. Papağan gibi aynı boş laflar. Ekonomi bitti o çökmüş bu çökmüş. Bıybıybıy aynı laflar. Sayın öcalan dediğine tepki göstermediğimi nereden biliyorsunda boş boş ötüyorsun? Ama ben sizin terörtlere şiirler düzen partinize tek söz söyleyemediğinizi gayet iyi biliyorum.

Kudurun amk kudurun. Bu ülkede herşey sizin keyfinize göre yapılıyordu. Sesinizi kestiler şimdi böyle kıvranıp durursunuz. Kininizde boğulun.

Öncelikle hakaret ve küfür etmeden konuşmasını öğren.
İkinci olarak, benim desteklediğim parti, iyi parti. Yani öyle arasan tarasan çok bir şey bulamazsın, çünkü eski bi parti değil. Artık baydıysa tartışmazsın olur biter, okumazsın da.

Rezilliğe bakın ülke be hale geldi

Öncelikle hakaret ve küfür etmeden konuşmasını öğren.
İkinci olarak, benim desteklediğim parti, iyi parti. Yani öyle arasan tarasan çok bir şey bulamazsın, çünkü eski bi parti değil. Artık baydıysa tartışmazsın olur biter, okumazsın da.

Kes lan sesini. Senin gibisine insan gibi davranılmaz. Senin gibilerine hep hakaret edip küfür edeceksin, aşağılayacaksın. Senin gibi şeref haysiyet yoksunu birisinin kalkıp küfür etmeden konuşmasını öğren diyeceği son şey.

Kes lan sesini. Senin gibisine insan gibi davranılmaz. Senin gibilerine hep hakaret edip küfür edeceksin, aşağılayacaksın. Senin gibi şeref haysiyet yoksunu birisinin kalkıp küfür etmeden konuşmasını öğren diyeceği son şey.

Hala BAN ATILMIYOR VE 1 değil 2 değil. Ve bunların bu postlarına cabatli gelip teşekkür ediyor. Arkadaslar şu moderatoru siz uyarır mısınız

-----
Yine atılmazsan senin gecmisini

Hala BAN ATILMIYOR VE 1 değil 2 değil. Ve bunların bu postlarına cabatli gelip teşekkür ediyor. Arkadaslar şu moderatoru siz uyarır mısınız

-----
Yine atılmazsan senin gecmisini

Burada kaç kere hakaret ettin küfür ettin. Tek bir ban yemedin! Utanmadan mağdur edebiyatı parçalama. Senin gibi küfürbaz ahlaksız mı var bu forumda.

Burada insanlar ana bacı muhabbeti yapıp sonra madur edebiyatı yaptın. İnsanın bir sabrı var. Sen iki medeni insan gibi tartışılacak birisi değilsin. O yüzden sana düzgün konuşmak hak değil.

Senin geçmişine diye küfür et sonra mağduru oyna. İşte sen bu kadar karakter yoksunu birisin.

Last edited:
Kendilerinden olmayan herkesi tutuklayıp sindirmeye calisiyorlar. Artık yeter amk yeter ulan allahsizlar

dcn4dpfxkaewtzi-jpg.472696

Attachments

• Dcn4DpFXkAEwTZI.jpg
    Dcn4DpFXkAEwTZI.jpg
    101.1 KB · Views: 94
Last edited:
Sahip olabileceğin en zor şeyin karakter olması ne acı.

Yav olm benle ugrasma git sevdigin partiyi savun banane benden ne istiyon herkes senin gibi mi dusunecek bi rahat bırak

:D tamam uğraşma 2 gün sonra yine yazıyon ama
Yeni başkomutanımız kadın olacak inş, ülke olarak daha mutlu olacağız bak göreceksin hepimize iyi gelecek

Hayırdır başkomutan hani Atatürktü demek ki işinize kim gelirse o başkomutan. Karşıt birisi olunca benim başkomutanım atatürk. Ne kıvraksınız böyle.

Hayırdır başkomutan hani Atatürktü demek ki işinize kim gelirse o başkomutan. Karşıt birisi olunca benim başkomutanım atatürk. Ne kıvraksınız böyle.

Biz kişilere takılmayız koçum, hatta hükümetlere bile, kalıcı olan devlettir, biz ülkemizin geleceğine bakarız evlat. Bugün Meral, yarın Ahmet, a-b parti farketmez. Biz Allah'a taparız evlat, kul'a değil.

Saray en başarılı öğrenciler için üniversite olacak.

Diğer projeleri hakkında bilgin var mı? Ya da bir link? Ayrıca bu üniversite projesi hakkında da detaylı bilgi olabilir, bu haliyle biraz içi boş geldi :)

Diğer projeleri hakkında bilgin var mı? Ya da bir link? Ayrıca bu üniversite projesi hakkında da detaylı bilgi olabilir, bu haliyle biraz içi boş geldi :)
Üniversite zaten boş şu anda. Akıllı öğrencilerle dolacak.

Projeler icin Meral Akşener ve ekibini takip edebilirsiniz.
Örnek, öğrencilerin KYK borclarinin 80% i silinecek
Zaten iş vermemissin adama neyin faizini istiyorsun?

Yeter yaw herifte zaten iki gramlik beyin var onu da sen parcalama hahaha

Ben ona daha yorum yapmıyorum. Sonra ağlıyor yetmiyor her türlü iftirayı atıyor kendine yandaş bulmak için. En iyisi ignore edip şutlamak. Görmüyormusun adam küfür edip edip sonra mağduru oynuyor Çay Bahçesinde.

Çok fazla boş beleş üniversite açıldı. Pek çok bölüm ihtiyaçtan fazla sayıda. Her isteyen giriyor. Ben insanları özellikle küçük illerde tarım&hayvancılık, kalifiye eleman yetiştiren bölümlere girmeye teşvik ederdim. Örneğin 2 yıllık ziraat ile ilgili bölüm bitiren modern tarımı en ince detayına kadar öğrenmiş toprak sahibi adama eğitimsiz çiftçiye yapılacak yardımdan daha fazlasını vaad ederdim. Görgüsüzlük külliyesini de sadece üniversite değil, liseden itibaren eğitim veren Türkiye'nin en elit kurumuna çevirirdim. Sadece üniversite yeterli değil, çocuğu keşfedip eğitmeye ne kadar erken başlarsan o kadar iyi.

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom