What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
31958084_2715035591863321_2062391309255049216_n.jpg

CHP 60 yildir iktidarda olmayan bir parti.
Sadece Ataturk ve Cumhuriyet dusmanligiyla hareket ediyorsunuz. Ataturkun kurdugu yeni Cumhuriyet'in egitim sistemi olmasa koylu ve cahil nufusun oranini kuran kurslariyla kapatmaya calisirdiniz.

Cumhuriyet egitim sisteminin ancak temelini attiigi, sifirdan yarattigi enstitulerinin meyveleri olan Fikri hur, vicdani hur bilimadamlarinin, muhendislerinin islerini sizin din kardesleriniz yaratsaydida gorseydik. Cumhuriyet dusmanligiyla sadece Cumhuriyeti degil bilimi, teknolijiyi ve sanatida yok ediyorsunuz.
Okullarda fen yerine din ogretirseniz 30-40 yil sonra nufusun yuzde yuzunu keci cobanligina veya tekstil ameleligine geri dondereceksiniz.

ASELSANin, TAInin nerdeyse 50 yillik altyapisinin ustune coreklenmeye kalkanlari goruyoruz. Yemiyoruz.
Begenmediginiz o CHPlilerin cogu muhendis muhendis muhendis.!!!Bilimadamlarinin cogu anti akapeci!!!

Yani sirtinda yuksunuz bu insanlarin.

Sen istermiydin baska bir ulkede yasamak? Keyfimizden gelmedik buraya. Bizleri buraya yollamakla mahkum eden zihniyetleri arastir. Onlari sorgula, bizleri degil.
1960 Muhafazakar Demirel veya Menderes veya 80 Ozal:) Hepsi bugunun AKAPESI.

Bugun Ukyrayna'da supermarkette peceli kadin gordum , manyak oglu manyaklar domuzeti ve ickinin satildigi yerlerde utanmadan peceyle geziyorlar. Dinlerini rahatca yasayabilecekleri memleketlerini terk etmisler. Sanki kafalarina silah dayamislar.
1960larda cagrildigi halde Almanyaya gitmeyen bir suru insan vardi.
1980lerden sonra cagrilmadiklari istenmedikleri halde kendilerini Almanya icin paraliyarak kactilar memleketlerinden. Hemde istenmedikleri yere zorla girdiler. Sevgi bu kadar.

Almanya'dan, Turkiye'ye geri donus yapani hapse mi atiyorlar veya baska bir tehdit mi var?

1960 Muhafazakar Demirel veya Menderes veya 80 Ozal:) Hepsi bugunun AKAPESI.

Yamuk anayasayi icat eden CHP'dir. Demokrasiye tahamul edemeyen ve darbe yaptiran gene CHP'dir.

Yani sen 1.0 3 silindirli araba yap bana ver, git V12'lere karsi yaris de. Mantikli mi bu?
-----------------------------------------------------------
Basladilar gene su geri don polemigine. Baska arguman kalmadi ortada tabi. Isi laga lugaya getiriyorlar.

Yamuk anayasayi icat eden CHP'dir. Demokrasiye tahamul edemeyen ve darbe yaptiran gene CHP'dir.

Yani sen 1.0 3 silindirli araba yap bana ver, git V12'lere karsi yaris de. Mantikli mi bu?
-----------------------------------------------------------
Basladilar gene su geri don polemigine. Baska arguman kalmadi ortada tabi. Isi laga lugaya getiriyorlar.
?? Yamuk Anayasa??? Kurtulus Savasindan cikmis bir ulkenin insanlarinin yaptigi ilk anayasa mi? Yoksa 1980 darebesinden sonra mumla aranan ikinci anayasa mi ?
Ozellikle buraya yanlis yaziyorum ki, uyaniklik yapmayasin diye. Turkiye'de kac defa anayasa deistirldigini biliyor musun? Islamcilari iktidara getiren 1980 Darbe anayasasinin kendisinden o coook once yazilmis eski anayasayla degistirilmesinin ozgurlukler getireceginin kavgalarini biliyor musun? Turkiye'nin ilk anayasalarini okudun mu? Ozgurluklerini degerlendirdin mi? Ben anayasa hukuku okudum ama senin haberin bile yok guya CHP anayasasi sucluymus. Tam bir comarsin ve comara ait davranis bicimi sergiliyorsun .

Sizin gibilere Kurtulus Savasinin kahramanlarindan gonderiyorum.
Onlardan sikayetcisiniz adam gibi anayasa yapamadilar diye heee, yaziklar olsun.
Menderese Demirele oy veren dedelerine sor bu sorulari.

Sizin yaptiklarinizin aynisini o zamanlarda aynisini yapmislar. Tekrar ediyorsunuz. Armut dibine dusuyor.
Demirci Mehmet Efe'de size bir ders olsun.

Last edited:
Karaman: Zarûret halinde halkın malını gasp etmek caizdir

Komünist ve faşist doğalarını göstermeye başladı bu islamist bozuntuları. Hepsi Tanrının kanunlarına baş kaldırıyor islam adı altında, canlı canlı y*kacaksın böylelerini kömür olana kadar!

Kalbinde Tanrı inancı olan herkes, hristiyan müslüman yahudi hindu deist pagan yezidi mormon farketmez, bilirki ne olursa olsun kıyamet bile kopsa sen eşin çocukların açlıktan ölme noktasına bile gelseniz HIRSIZLIK YAPAMAZSINIZ! NOKTA!

Başkalarının emekleriyle çalışıp kazandığı rızka göz dikmenin cezası ÖL*M olmalıdır!

?? Yamuk Anayasa??? Kurtulus Savasindan cikmis bir ulkenin insanlarinin yaptigi ilk anayasa mi? Yoksa 1980 darebesinden sonra mumla aranan ikinci anayasa mi ?
Ozellikle buraya yanlis yaziyorum ki, uyaniklik yapmayasin diye. Turkiye'de kac defa anayasa deistirldigini biliyor musun? Islamcilari iktidara getiren 1980 Darbe anayasasinin kendisinden o coook once yazilmis eski anayasayla degistirilmesinin ozgurlukler getireceginin kavgalarini biliyor musun? Turkiye'nin ilk anayasalarini okudun mu? Ozgurluklerini degerlendirdin mi? Ben anayasa hukuku okudum ama senin haberin bile yok guya CHP anayasasi sucluymus. Tam bir comarsin ve comara ait davranis bicimi sergiliyorsun .

Sizin gibilere Kurtulus Savasinin kahramanlarindan gonderiyorum.
Onlardan sikayetcisiniz adam gibi anayasa yapamadilar diye heee, yaziklar olsun.
Menderese Demirele oy veren dedelerine sor bu sorulari.

Sizin yaptiklarinizin aynisini o zamanlarda aynisini yapmislar. Tekrar ediyorsunuz. Armut dibine dusuyor.
Demirci Mehmet Efe'de size bir ders olsun.

Ya biri su ukranyaliya tarih dersi versin ne dedigini bilmiyor

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom