What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Peki sen kendi yazdığına inanıyor musun?

Adam öyle bir yazmış ki görende AkParti komple IYI Partiye’ye taşındı sanacak :) oy kayması muhakkak olacak bunlar gayet doğal. Adamlar küçük düşünüyor ne yaparsın. 1 AkParti’li oyum IYI Partiye dese adamlar IYI Parti kesin kral sanıyor. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın.

İYİ parti herkese iyi gelecek, büyük bir boşluk vardı o boşluk dolduruldu. Ben çevremi yokluyorum AKP'DEN soğumuş durumda. Seçimlerin zamanında yapılmama sebebi de bu, iyi parti'nin tanınmasını istemiyor hukumet. ama gençler her şeyin farkında tabii, internet var, youtube var. Emekli maaşıyla geçinemeyen ihtiyarlar için de bardak çoktan taştı. Küçük beyinlerinizi birazcık çalıştırırsanız özellikle ekonomik olarak içinde bulunduğumuz şu düşüşü, rezilliği görürsünüz. ama siz bulutlardasınız. İnsanlar borç batağında, borcu olmayan geçinemiyor, aracına benzin alamıyor, lpgli benzine yaklaştı, mazot benzini geçecek. bak et örneği falan vermiyorum hiç, dolar fırladı elektronik ürünler tavan, avrupa'da 4 tane alabileceğin ürünü türkiye'de aynı fiyata 1 adet alıyosun. 50 mbps internet kullanıyorum 120 tl ödüyorum ayda, 200 gb olan adil kullanım kotası denilen siktiri boktan şeyi 100 gb yapmışlar. Neden? vergilerden.
Şirketler de kazanamaz oldu. Götü boklu bir sıfır araba en kötüsü, can güvenliğin yok, 80 bin tl'den başlıyo. Her şey vergi araç 30 bin TL. kalanı vergi.

Bunları gençler görüyor amcalar da görecek yakında.
Öyle aldığımız nefese kadar özelleştirmesini geçmiş hükümetler de çok iyi bilirdi.
Özelleştir ver şirketler halkın agzına sıçsın. arada 3-5 bağır (kul hakkı yemeyiz de, Allah de halkı yatıştır) sonra yatırım de. bak şu video bu forumda paylaşılmıştı. iyi bak iyi.
Çakallar ya nakit alacaklar resmi kayıtlara geçmesin ki, devlet az gorup 40 bine tamamlasın. Sonra kul hakkıydı di mi. hem kopru maliyetinin 4 katını kazan, hem de hgs'siz geçmeye zorla resmi kayıtta geçen araç gözukmesin. Kimdi bunlar yancı firmalar ;)

Altay tankının BMC'YE gitmesine de şaşırdık mı? HAYIR. Ben bu forumda yazdım KOÇ'U bitirecekler diye. Bunlar yapar, siz çok aldandınız dinci kardeşlerim. allah günahlarınızı affetsin.

Last edited:
Tüm oylar İYİ PARTİ'DE RAHAT OLUN COCUKLAR. AKIN AKIN HEMDE, akp'li olduğunu söyleyip oyunu iyi parti'ye atacak çok var. CHP, MHP OYLARI zaten İYİ PARTİ'DE. Dile getirmekten korkuyor insanlar sadece ;)
Sacmalama dozunu biraz daha arttirirsan ayaklarin yerden kesilecek ona gore

oy kullanmiyorum kesin kararimi verdim kimin ne hali varsa gorsun.....sen suncusun buncusun bilmem ne su bu yav bikmadi bizim millet bu muhabbetten ulke kaybediyor kimsenin umrunda degil. sehirlerimizi dogamizi bok goturuyor kirlilik hat safhada turkiye giderek coraklasiyor yagis yok kimin umrunda..herkez bmw mersedese bineyyim iphone kullanayim sonra dolar olmus 4 tl ne diyim arkadaslar bu bilincle nereye gidebiliriz hic umudum kalmadi ...kim gelirse gelsin zihniyet degismedigi surece ulkeden birsey olmaz...

Last edited:
oy kullanmiyorum kesin kararimi verdim kimin ne hali varsa gorsun.....sen suncusun buncusun bilmem ne su bu yav bikmadi bizim millet bu muhabbetten ulke kaybediyor kimsenin umrunda degil. sehirlerimizi dogamizi bok goturuyor kirlilik hat safhada turkiye giderek coraklasiyor yagis yok kimin umrunda..herkez bmw mersedese bineyyim iphone kullanayim sonra dolar olmus 4 tl ne diyim arkadaslar bu bilincle nereye gidebiliriz hic umudum kalmadi ...kim gelirse gelsin zihniyet degismedigi surece ulkeden birsey olmaz...

Şehirleri bok götürüyor ülke ve millet çok gergin evet çünkü din politikası yapılıyor, eskiden komsuluk vardı insanlık vardı şimdi her sey ideolojiye göre.

Milletin IPHONE BMW PEşinde olup olmaması ayrı mesele, en dip örnekleri verdim, en ucuz, güvenliksiz sıfır araç örneğini, en dandik elektronik eşya. Vergiler halkı mahvetti, işin kaymağını da yukarıda attım videosunu kopru yapan firma sahipleri yiyor.

Bu kadar illegal şeylere nasıl göz yumuyosunuz anlamış değilim

Doğru düzgün bir aday bulunamadan seçim vakti gelecek :p Adaylığı ve o mevkiyi İlber Ortaylı gibi kültürlü ve ağırbaşlı aynı zamanda halk tarafından tanınıp saygı gören biri hakediyor. Ama hem o özelliklere sahip olan hem de siyasete ilgi duyan pek fazla adam yok memlekette. Siyasi fanatiklikten uzak böyle insanların eksikliği hakkaten büyük kayıp. Sanırım siyaset gerçekten de boş insanların ilgi alanı.

Tüm oylar İYİ PARTİ'DE RAHAT OLUN COCUKLAR. AKIN AKIN HEMDE, akp'li olduğunu söyleyip oyunu iyi parti'ye atacak çok var. CHP, MHP OYLARI zaten İYİ PARTİ'DE. Dile getirmekten korkuyor insanlar sadece ;)
Dün yaşlı bir amca 65-70 yaşlarında "Akşener'e oy verecegim" dediginde anladim bu iktidarin bittigini...

Afyon Şeker Fabrikası da gitti...

Keşke seçimler 6 ay sonra olsaydı..

Daha yeni almistilar kanali, bismillah ne cabuk kovuldu.
Ne yargi kaldi ne medya.

Maalesef... şimdi bu seçim adaletli olacak mı... muhalif liderlerin tek bi konusmaları medyada yok..

Abdullah gül e de karalama haberleri start vermiş.. kim finanse ediyo haberleri çıkmış..

Last edited:
Bülent Arınç'ın Fetullahçı damadını da serbest bırakmışlar dünkü Rte ile görüşmesi sonrası.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom