What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Dun Erbakani zulum edenler ve Abdullah Gulun Cumhurbaskani olmamasi icin elinden geleni yapanlar Gulun bugun Cumhurbaskani olmasi icin calisanlar:-). Anlasilan askenere fazla guvenmiyorlar...

31239302_2703382889695258_4157397062557630464_n.jpg

Erbakan bugun hayatta olsaydi ne derdi? Erdogan ne kadar guclu bir siyasetci oldugu ah yukaridaki fotorafta parliyor. Kimleri birlestirmediki?:-)

O degilde ölmeden önce AKP hakkinda ne dediklerini hatirliyorum ben.

Erdogan gerekeni yapti, eski Saadetcilerde farkinda ve Akp katildilar topluca. Suan Saadet dinozor takimindan ibaret, Saadet partizan bir partidir cok gordum Milli Gorusculerde. Erbakan ne dediyse ikisinin arasinda, sonucta Erdogan Erbakana zulum etmemistir. Yane isi Akp kadar getirdin:-). Cokta onemli degil, onemli olan dun Saadetti yada Refah vs vs. Bunlara zulum edenlerle abudik gubidik olmalari, saadet kendisine gercek manada oldurmustur. Bu solun ve sag kolun el sIkIsmasina benzemiyor, ezeli dusmanla hasr nesr olmalari.

Benim mesajiin en onemli kismi Ataturkculer Erbakana sahip cikmalaridir ahahaha. Diyorum Erdogan buyuk bir siyasetci, kimleri birlestirmediki...

Bu ülke pkk'ya sahip cikan AKP'liler gördü sen ne diyosun, Atatürkcüler Erbakana sahip cikmis cokmu? :)

abdullah-ocalan_1069419.jpg

C4Kv6X6WcAE6U3z.jpg

Ucuz siyaset ve yapmaciligi kenara koy. Ataturkculer hele TSK icinde generaller Erbakan yaptikleri zulum solcu pkk kesime yapmamistir nihahah sahip cikmakmis. Timsah gozyaslari baska birsey degil... Irticacilar ne cabuk unutulmus ahahah...

Irtica pkk'dan daha tehlikeli diyen Ataturkculer bugun koyu Erbakanci oldular. Hayirli olsun diyelim....

Ucuz siyaset ve yapmaciligi kenara koy.
Ucuz siyset yapmaciligi dedigin yüzlerce sehite maloldu ama nede cabuk unutuldu.

Ataturkculer hele TSK icinde generaller Erbakan yaptikleri zulum solcu pkk kesime yapmamistir nihahah sahip cikmakmis. Timsah gozyaslari baska birsey degil... Irticacilar ne cabuk unutulmus ahahah...

Irtica pkk'dan daha tehlikeli diyen Ataturkculer bugun koyu Erbakanci oldular. Hayirli olsun diyelim....
Bilmedigimden soruyorum, ne zulümü yapildi? Bir yillik hapistenmi bahsediyorsun?

Ucuz siyset yapmaciligi dedigin yüzlerce sehite maloldu ama nede cabuk unutuldu.

Bilmedigimden soruyorum, ne zulümü yapildi? Bir yillik hapistenmi bahsediyorsun?

28 subat zulmu, atilan iftiralar ve mansetler. Kac sefer partisi kapatilmadi ama 28 subat en fecisi. Sonra omur boyu siyaset yasagi.

Once neden gurbete gittigimizi arastir. Dedelerimiz cok mu isterdi vatan topragindan ayrilmak? Turkiye rezil anayasa ve darbeci zihniyetlerle idare edilmeseydi bugun cok farkli noktalarda olurduk.

Çok farklı değil bugun de gençler kaçıyo ülkenin ekonomik ve baskıcı durumunda hiçbi değişme yok.

https://twitter.com/meral_aksener
takipçi sayısı hiç az değil kısa zamanda.
Rtenin arab takipçileri falan olduğunu ve bulunduğu makamı dikkate alırsak ajanslar vs takipçisi sayısı 12m civarı. buradan matematik yapın iyi parti'deki uçuşu ;)
bu arada salaklar için verilmiş bir örnek bu, kafası çalışan zaten halkın hareketinden dilinden anlıyodur ;)

bi de şu var kaapaaaak

iyi_partinin_8_kurucu_il_baskani_daha_belli_oldu_iste_o_isimler_1510820643_59.jpg

ulan siktir git be, millet uzerine gidince cocuk gibi agliyon. Kendin ariyorsun buluyorsun sonra inkar ediyorsun. kucuk beyinliler sahsi konusur senin gibi ve buyukler sistemi hadi siktir git simdik. Ugur dundar gibiler eskiden Erbakana iftira ve hakaretlerinden bahsediyordum, buyuk ihtimal ozamanlar sperm yada vitaminden ibarettin. Anlamasin cocuk bas git... Ignorelik adamsin...

şu ağza bak cevap vermiyorum forumun kalitesi iyice düştü sayenizde
benim yaş 27, senin 34 gözüküyo şu yazdığın kufurlere cevap vermemem, bu işlerin yaşla değil de başla olduğunu gösteriyor evlat.

Bakın bakın zamanında fethullah gülen deyince nasıl saldırıyolardı.

zamanında rahmetli milletvekili, türkiye'ye karşı bi tehdit var bu tehlikeyi görelim dediğinde, akpli kursulerden saldırılara bakın.

şu ağza bak cevap vermiyorum forumun kalitesi iyice düştü sayenizde
benim yaş 27, senin 34 gözüküyo şu yazdığın kufurlere cevap vermemem, bu işlerin yaşla değil de başla olduğunu gösteriyor evlat.

Bakın bakın zamanında fethullah gülen deyince nasıl saldırıyolardı.

zamanında rahmetli milletvekili, türkiye'ye karşı bi tehdit var bu tehlikeyi görelim dediğinde, akpli kursulerden saldırılara bakın.

Bunlara bakiyorum icim kayniyor. Bunlari Ankaranin gobeginde Fethullah Gulenin kitaplari ile oldurene kadar doveceksin. Pis agizlari parfumle doldurup yakacaksin. Resmi olarak Amerikan buyukelciliginin butun personellere davet gondereceksin izlesinler. Hocaefendi yi alacaksin, dar , karanlik ve nemli bir odada kitleyeceksin, sehitlerimizin isimleri ve istiklal marsi kuvvetli hoparlor uzerinden dinleteceksin. Sadece su ve tuz vereceksin, kopek gibi olsun vatan haini. Hayal gucumu calistiriyor bunlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom