What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bir sene sonraki seçimi dişe dokunur hiçbir sebep olmadan geriye çekip muhtemelen seçim sonucunda toplumun ciddi bir kısmını temsil edecek bir partiyi devre dışı bırakmaya çalış, senin demokrasi katliamına bulabildiği tek yöntemle karşı koyan partiye bunun üzerinden çamur atıp bir de yaparken utanmadan milletin iradesinden, demokrasiden falan bahset. Diyorum ya omurga meselesi :p

ilelebet iktidarda kalmayacaklar ya. bir gün adalet herkese lazım ;)

Kul hakki ne oldu? Hani allah bana kul hakkı ile gelmeyin demisti? Bunlarin dini de yalan mezhebi de.

Bunlarin dinini reddediyorum artik.

Bu tür örnekler saymakla bitmez ta ki başlarına bir gün gelirse o zaman ne tür pisliğin içinde olduğunu anlarlar.
Allah bizleri maskeli dinci görünümlülerden korusun.

Ne zamandan beri vadan hayini muğaliflerin fikirleri umrunuzda? Tepkiden çekinmişler, vaaaay be ne kadar da düşüncelisiniz. Demek ki kadının arkasında devasa bir kitle var ki tepkilerinden korkuyorsunuz, alenen fetöcü olan birinin iktidara aday olmasına sırf bu yüzden göz yumuyorsunuz.

Seni ağlatana kadar cevap vermekten vazgeçmeyeceğim. İstediğin kadar görmezden gelip aynı zırvaları tekrar et.

Komiksin cevap ver tabi edebinle konuşabildikten sonra sıkıntı yok. Bu arada en son %2,4 oyu gözüküyordu maralın, FETÖ'cülerin oy kapasitesi %2 %0,4 de sağdan soldan almış bundan mı hükümetin korkması gerekiyordu ? ilginç bir bakış açısı doğrusu...

Benim MHP'li olarak tanıdığım bütün çevrem MHP'ye oy vermeye devam ediyor acaba kim oy verecek bunlara çok merak ediyorum, genelde zaten her yerde gürültü yapıp boy gösteren partiler %1 i geçmiyor, meralinde olacağı o %2 + %0,4!

Emre Uslu yıllardır Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı adayı olmasını istedi.

DH6ZySeW0AAux8o.jpg

6 gün önce Erdoğan: Kasım 2019, Bahçeli: 26 Ağustos 2018 dedi... 5 gün önce Erdoğan: 24 Haziran olarak alelacele seçim ilan etti.

Neden?... Kısaca...

• Omurgalı Dış Siyaset:

• Omurgalı Dış Siyaset Filistin-İsrail:

• Omurgalı Dış Siyaset Rusya:
6 gün önce Erdoğan: Kasım 2019, Bahçeli: 26 Ağustos 2018 dedi... 5 gün önce Erdoğan: 24 Haziran olarak alelacele seçim ilan etti.

Neden?... Kısaca...

• Omurgalı Dış Siyaset:

• Omurgalı Dış Siyaset Filistin-İsrail:

• Omurgalı Dış Siyaset Rusya:
Twitter sayfasini göremiyorum neden acaba?
screenshot_20180423-172022-png.468715

Emre Uslu yıllardır Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı adayı olmasını istedi.
O yillarda Akpli siyasiler anasini avradini bacisini Pensilvanyaya gonderip Fetullah'a peşkeş cekiyordu.
Twitterda cevap vermis cok mu?
page_fethullah-gulenu-ziyaret-eden-akpli-milletvekilleri-izinli-gittik_291485328-jpg.468721

Attachments

• Screenshot_20180423-172022.png
    Screenshot_20180423-172022.png
    33.4 KB · Views: 198
  • page_fethullah-gulenu-ziyaret-eden-akpli-milletvekilleri-izinli-gittik_291485328.jpg
    page_fethullah-gulenu-ziyaret-eden-akpli-milletvekilleri-izinli-gittik_291485328.jpg
    168.5 KB · Views: 375
Ne diyelim şimdi...MHP muhalefet yaparken terörist, fetöcü, ajandı. Yancılık yapmaya başladığından beri aslan MHP, kaplan MHP.

Allah akıl fikir versin diyecem de, alakası yok. Bu arkadaş %100 belirli bir ekonomik karşılığını aldığı için böyle yapıyor. Hepsi böyle bunların.
Hoop, Gümm. Kapak gibi oturmus. :D

Fetullah Gülen icin bu paradan tam 1 milyon adet basildi. Masrafi Akp'li siyasilere ödettirilecek.
images-jpg.468727

Attachments

• images.jpg
    images.jpg
    26 KB · Views: 161
O fikirlerimin yine arkasındayım o dönemde bahçeliye şantajmı yapıyorlardı bilmiyorum ama o dönemde FETÖ ağzıyla konuşuyorlardı bugün Bahçeli'nin duruşu milli olduğu için bazı söylediklerini destekliyorum bundan doğal bir şey olamaz.
E noldu ozaman santaj malzemesine, birde kaybolu verdi herhalde. :lol:
Asil santaji simdi Erdogan yapiyo bence, artik nasil kaset varsa elinde adam tüm partiyi feda etti. :D

Bunun yanında para karşılığı yazı yazdığımı kanıtlamayan ŞEREFSİZDİR, NAMUSSUZDUR, HAYSİYETSİZDİR.

Nasilda erdoganin agziyla konusuyorsun, onun gibi yalancimisin bari? Valla tam komedisiniz ya, hangi gezegenden musallat oldunuz bu milletin basina merak ediyorum. :rofl:

O yillarda Akpli siyasiler anasini avradini bacisini Pensilvanyaya gonderip Fetullah'a peşkeş cekiyordu.
Twitterda cevap vermis cok mu?
page_fethullah-gulenu-ziyaret-eden-akpli-milletvekilleri-izinli-gittik_291485328-jpg.468721

Az bile yapmiş Meral Hanim. Gizli gizli Fethullah Gülene ibadet edeceğine, gitsin kıblesini dogrudan Pensilvanyaya yöneltsin. Böylece ne ara yollara gerek kalır nede Emre Uslu gibi arabulucularına.
Sadece yolunu kaybetmesinden endişe ederim çünkü Pensilvanya Berlin'e taşındı.
Boşu boşuna yanlış yere secde edip namaz kılmasın.:lol:

Az bile yapmiş Meral Hanim. Gizli gizli Fethullah Gülene ibadet edeceğine, gitsin kıblesini dogrudan Pensilvanyaya yöneltsin. Böylece ne ara yollara gerek kalır nede Emre Uslu gibi arabulucularına.
Sadece yolunu kaybetmesinden endişe ederim çünkü Pensilvanya Berlin'e taşındı.
Boşu boşuna yanlış yere secde edip namaz kılmasın.:lol:

Gizli ibadeti kanitlayamazsan müfteri olursun. Biliyorsun degil mi? Sen nasil muslumansin. Sizin yuzunuzden millet ateist deist oldu.

Allah i da oyuncak ettiniz.

Şimdi buraya
Eski yeni butun fetullahcilarin ve ona sempati duymuslarin ve dahi ayni yolda yürüyenlerin ta anasini avradini bacisini ********!@@@!

Yazsam kimler üstune alinir?
:pop:

Ne olursa olsun sözünüzün bir kıymeti var, seviyorum sizi :D

FG butun bu karilari cezbelemistir kesin. Bunun kedicikleride boyle, gergedanciklar.

Ilker Basbug'u Baskan Adayi yapsinlar.

Ilker Basbug'u Baskan Adayi yapsinlar.

Ben kendisine teklif geldiğini biliyorum. Kabul eder mi, etmez mi bilemiyorum. Sonrada düşünüyorum; perde arkasında devleti yönetenlerden biri olan bir adam niye perde önüne çıksın ki...

Nasil yani?
Guya Tayyible beraber hareket ediyor demeye getiriyorlar. Birak sunlari.

Ilker Basbug bu feto davasinin samimi kurbani, tayyip bu pasanin davasinin savcisi benim demisti.
akapelilere gore darbeci.
Bana gore piril piril aydin ve serefli bir Turk Subayi.
Herkesimin oyunu alir. Keske IYI Parti ona teklif goturse.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom