What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
FETO Tayyib'e neyle santaj yapti acaba, yoksa Tayyip mi FETOye santaj yapti?

Yeni bomba.
Muslumanliksa bunlar sizden daha radikal musluman:

saadet partisi gn. başkanı temel karamollaoğlu' nun ibretlik tespiti:
" erdoğan'ın etrafında artık şakşakçılar kaldı."

saadet partisi il başkanları ve il müfettişleri toplantısı'nda konuşan genel başkan temel karamollaoğlu:
" cumhurbaşkanı müzakere etmeye hazır değil. söylediği fikrin müzakere edilmesini istemiyor. kendi içinde bu müzakere yapmak isteyen varsa onları yanından uzaklaştırdı. artık etrafında sadece şakşakçılar kaldı. emin olun, onların elinden de artık ses çıkmıyor..." dedi.
http://www.cumhuriyet.com...ik_saksakcilar_kaldi.html

Last edited:
O dönemde CHP ile eş zamanlı benzer açıklamalar yapmasından FETÖ ile bağlantılı olduğunu tahmin ediyordum, ama daha sonraları düşünceleri hükümetle uyuşmaya başladı. Bu iki sebepten olabilir ya Bahçeliye şantaj yapılıyordu devlet bu şantaj malzemesini ele geçirince Bahçeli o çiziden çıktı yada Bahçeli o dönemde hükümetin manevralarını makul görmüyor kendi görüşünü söylüyordu ikisinden birisi gibi emin değilim.

MHP FETÖ'nun var olusundan hep haberdardi zaten. 2010 referandumundan once FETO Bahceli ile gorusme yapmis. Bahceli bunlarin onerilerini reddetmisti. O gunden beri zaten hedef tahtasindaydi. Eger ortada santaj korkusu olsaydi, Bahceli bir cok konuda AKP'ye destek vermis olurdu. MHP'nin milli ve devlete bagliligi en net 2015 seciminde gozukuyor. Cunku FETO ve CHP tarafindan oynanan oyunu iyi bildigi icin beraber hukumet kurmadi.

Yani kisaca bu olaylar gosteriyor ki MHP ne AKP'ci ne CHP'ci olmustur. Duruma bakar, ulkeye fayda iceren bir konu var ise onu yapar, yoksa elinin tersi ile iter. Ister AKP olsun ister CHP ister her kim ise.

Ben ne Tayyip'in FETÖ'ye, ne de FETÖ'nün Tayyip'e şantaj yaptığını sanmıyorum. Tayyip de bir FETÖ mensubuydu, Fetoş kendi mensubunu başa getirdi CIA desteğiyle, ona saçma açıklamalar yaptırıp onu dünyaya diktatör olarak gösterdi, bu sürede ordu içerisine kendi adamlarını yerleştirdi/varolan adamlarına 5'er 5'er rütbe atlattı.

PKK'nın k*rdistan projesi Suriye ve Irak'ta tamamlanınca, sıra Türkiye parçasına gelmişti, bunun için de Türkiye'de iç savaş çıkmalıydı. FETÖ, kendi adamını iktidardan indirip iç savaş çıkartacak, ABD ise "günün kurtarıcısı" rolüyle güneyden Türkiye'ye girip, sözde "laik kürt savaşçıları" destekleyip "sünni el kaide teröristlere (Türklere, Türkleri el-kaide olarak göstereceklerdi batı medyasında" karşı savaşacaklardı, taa ki Karadeniz ve Akdeniz ile sınır oluşana kadar.

FETÖ, kendi adamı Tayyip'i, kullanılmış kondom gibi kullanıp atmayı denedi. Halk izin vermedi.

MHP FETÖ'nun var olusundan hep haberdardi zaten. 2010 referandumundan once FETO Bahceli ile gorusme yapmis. Bahceli bunlarin onerilerini reddetmisti. O gunden beri zaten hedef tahtasindaydi. Eger ortada santaj korkusu olsaydi, Bahceli bir cok konuda AKP'ye destek vermis olurdu. MHP'nin milli ve devlete bagliligi en net 2015 seciminde gozukuyor. Cunku FETO ve CHP tarafindan oynanan oyunu iyi bildigi icin beraber hukumet kurmadi.

Yani kisaca bu olaylar gosteriyor ki MHP ne AKP'ci ne CHP'ci olmustur. Duruma bakar, ulkeye fayda iceren bir konu var ise onu yapar, yoksa elinin tersi ile iter. Ister AKP olsun ister CHP ister her kim ise.

Belkide söylediğin gibidir, bizimkisi tahmin, lakin bir dönem sanki FETÖ ağzıyla konuşuyor izlenimi bıraktı bende özellikle 2015 seçimi öncesi, lakin seçim zamanı o oyunu bozması ile FETÖ'nün oyuncağı olmadığını gösterdi, belki de Bahçeli o dönemde muhalefete oyun içinde oyun kurdu işin özünü biz bilmiyoruz.

Saadet partisine de Fetö derler artık. :lol:

desinler booooşveeeer muhim olan Erdoğan karşıtı olması gerekirse PKK lı olsun hizbullah olsun deaş olsun Türkiye düşmanı olsun fark etmez, dimi ama ;) nede olsa Erdoğan bütün düşmanlarımızın karşısında DİM DİK DURUYOR!

Belkide söylediğin gibidir, bizimkisi tahmin, lakin bir dönem sanki FETÖ ağzıyla konuşuyor izlenimi bıraktı bende özellikle 2015 seçimi öncesi, lakin seçim zamanı o oyunu bozması ile FETÖ'nün oyuncağı olmadığını gösterdi, belki de Bahçeli o dönemde muhalefete oyun içinde oyun kurdu işin özünü biz bilmiyoruz.

desinler booooşveeeer muhim olan Erdoğan karşıtı olması gerekirse PKK lı olsun hizbullah olsun deaş olsun Türkiye düşmanı olsun fark etmez, dimi ama ;) nede olsa Erdoğan bütün düşmanlarımızın karşısında DİM DİK DURUYOR!

Darbe oncesi durumlar baskaydi zaten.

Aynen, onemli olan bu gibi durumlarda muhalefetligi birakip birlik olmaktir. Beraberligimiz Turkiye icin. Onlarin beraberligi kendi cikarlari icin.

Darbe oncesi durumlar baskaydi zaten.

Aynen, onemli olan bu gibi durumlarda muhalefetligi birakip birlik olmaktir. Beraberligimiz Turkiye icin. Onlarin beraberligi kendi cikarlari icin.

Aynen öyle,

Ben olaya parti yada şahıs olarak bakmam, bugün Erdoğan'ın dış mihraklarla iş birliği yapıp devlete zarar vereceğine emin olayım benim için Erdoğan biter. Muhim olan partilerin ve liderlerin ülke menfaatine göre hareket etmesi, bugün Ak parti ve MHP milli bir duruş sergilemektedir benim için bu önemli, bugün Erdoğan olmuş yarın başka biri olmuş mesele değil mesele memleket meselesi.

Yoksa köken olarak ailecek biz de MHP ve BBP temelliyiz, mesele parti olsaydı Ak partiye geçmezdik bile, vel hasıl mühim olan devlettir partiler liderler gelir geçer ama devlet her daim ayakta olmalı.

Last edited:
Senin için fark etmez tabi, tuzun kuru...gelsin paracıklar. ;)

Saadet partisine de Fetö derler artık. :lol:

Saadet Partisi alman ekolüne mensup bir partidir.
Hans'ın çizmesini yalamaktan çok keyif duyarlar.

WWII%20Deutsche%20Panzer%20Stiefel%20415-42D%20(2a).JPG

Senin için fark etmez tabi, tuzun kuru...gelsin paracıklar. ;)

Attığınız bu iftiralara hep kendinizde çıkıyor ya hadi hayırlısı baksan baksan kendi marifetlerinizi bize sıralıyorsunuzdur, aynaya bakar gibi konuşmayın azcık adam olun.

Saadet Partisi alman ekolüne mensup bir partidir.
Hans'ın çizmesini yalamaktan çok keyif duyarlar.

WWII%20Deutsche%20Panzer%20Stiefel%20415-42D%20(2a).JPG
Biliyoruz tabi....

Milli, Yerli, Vatansever, Müslüman, harika partiler: AKP, MHP, BBP.

Geriye kalanlar: Bölücü, Vatan Haini, Fetöcü, Ateist, Dış güçlere hizmet eden şerefsiz partiler.

Dün söylediği ile bugün söylediği birbirini tutmayan çift kişilikliler vs başından beri aynı şeyi söyleyenler. Kim omurgalı tartışmayalım. Daha çok çamur atan, yalan söyleyen daha vatansever olmuyor.

Attığınız bu iftiralara hep kendinizde çıkıyor ya hadi hayırlısı baksan baksan kendi marifetlerinizi bize sıralıyorsunuzdur, aynaya bakar gibi konuşmayın azcık adam olun.
Sana baya iyi para veriyolar belli, sabah akşam burdasın.....buranın dışında da face, twitter...sabah akşam paylaşım yapıyosundur.

Sana baya iyi para veriyolar belli, sabah akşam burdasın.....buranın dışında da face, twitter...sabah akşam paylaşım yapıyosundur.

Twitter yok face bazen eeeee ne kadar ekmek o kadar köfte, part time çalışıyorum ben, hahaha :woot:

TESPİT GİBİ TESPİT
Akşener chp yi savunuyor. chp hdp yi savunuyor. hdp pkk yı savunuyor. pkk da askerimizi şehit ediyor.
Daha nasıl anlatılır ki....

Twitter yok face bazen eeeee ne kadar ekmek o kadar köfte, part time çalışıyorum ben, hahaha :woot:

TESPİT GİBİ TESPİT
Akşener chp yi savunuyor. chp hdp yi savunuyor. hdp pkk yı savunuyor. pkk da askerimizi şehit ediyor.
Daha nasıl anlatılır ki....

Birşeyi anlatıyorsan karşında anlayabilen birisi var mı diye bak bence

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom