What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
In Turkey CHP party,MHP party,BDP party,PKK (terrorists), Fethullah religious community working together with these external power.

Also followers of chp and mhp was well-inttentioned about Fethullah movement, he was good wangler, he deceived lots of people...

no differences between PKK/CHP/MHP/ESAD/HEZBOLLAH/ISIL

Zaten Ak Parti düşüp yerine CHP yada MHP gelse idi yada koalisyon yapılsaydı, bunlar tamamen fetullahın güdümünde olacaktı.

Ne diyelim şimdi...MHP muhalefet yaparken terörist, fetöcü, ajandı. Yancılık yapmaya başladığından beri aslan MHP, kaplan MHP.

Allah akıl fikir versin diyecem de, alakası yok. Bu arkadaş %100 belirli bir ekonomik karşılığını aldığı için böyle yapıyor. Hepsi böyle bunların.

Evet sözlüklerde ve sosyal hesaplarda sanal PR çalışanları varmış. Bayağı maaşlı filan. İnci ve Uludağsözlüğe seçim öncesi para akıtıp fake hesaplardan PR yapıyorlarmış.

@Killuminati arkadaş nedense sana kızamıyorum çünkü tarzın safça biraz. Sinsilik pek yok gibi sende ama biraz saflık var. Senin hep ironi yaptığını gerçek düşüncelerinin bunlar olmadığını düşünüyodum açıkçası.
Gel bırak şu Tayyibi gel deist olalım ikimizde.

Ne diyelim şimdi...MHP muhalefet yaparken terörist, fetöcü, ajandı. Yancılık yapmaya başladığından beri aslan MHP, kaplan MHP.

Allah akıl fikir versin diyecem de, alakası yok. Bu arkadaş %100 belirli bir ekonomik karşılığını aldığı için böyle yapıyor. Hepsi böyle bunların.

Forumda yazılanların bir süre sonra silinmemesi ne kadar güzel bir özellik değil mi? Teknoloji nelere kadir.

Burada sol zihniyetin AKP'yi fetoculuk ile elestirmesi son derecede haksizliktir aslinda. Gecmiste AKP'nin FETO ile birlikteliliginin asil sebebi vesayetci CHP ve ordu icindeki darbecilerdir. Kim ne derse desin. Sen 1960 senesinde askeri guc ile anayasayi bastan asagi Inonu'nun istegi uzerine degistir ve Turkiye'nin gelecek 50 senesini maf et, sonra da gel de ki FETO AKP sayesinde bu kadar ilerleyebildi... 1960'ta Menderes ortadan kaldirildi, siyasi istikrarsizlik yuzunden 1980 darbesi gerceklestirildi, Erbakan musluman oldugu icin 1997'de basbakanlik haksiz ve anti demokratik bir sekilde elinden alindi. 2007'de E-muhtirasi verildi. Muhafazakar kesimde kin, korku ve nefret olusmasinda bunlarin payi yokmudur peki?

Bu vesayetci ve anti demokratik insanlardan kurtulmak icin FETO'yu kullanmak bir acidan dogal oluyor. Nedenler ortada cunku. Ha kullanilan yontemin yanlisligi dogrululugu tartisilir ama payiniz yokmus gibi gelip burda ahkam kesmeyin. Bunlara kalsa devletin kurulusu 1923'te degil 2003'te AKP tarafindan kuruldu.

Ohaaa!! :O Ciddi ciddi maaş alan troll gibi görünüyor bu insanlar!!

Vay bee...

O fikirlerimin yine arkasındayım o dönemde bahçeliye şantajmı yapıyorlardı bilmiyorum ama o dönemde FETÖ ağzıyla konuşuyorlardı bugün Bahçeli'nin duruşu milli olduğu için bazı söylediklerini destekliyorum bundan doğal bir şey olamaz.

Ama siz düne kadar Bahçeli yanlış doğru ne söylerse söylesin desteklerken bugün Erdoğan'ın yanında durduğu için her dediğine karşı duruyorsunuz, esas iki yüzlülük sizin yaptığınıza denir, samimiyetsizsiniz dürüst değilsiniz!

Bunun yanında para karşılığı yazı yazdığımı kanıtlamayan ŞEREFSİZDİR, NAMUSSUZDUR, HAYSİYETSİZDİR.

Sizin fikrinizden olmayan herkes size göre ya cahil ya menfaat karşılığı yorum yapıyor zannediyorsunuz, sizin toplum olarak ciddi manada pisikolojik yardıma ihtiyacınız var, hem karakter hem de fikir yoksunusunuz.

Burada sol zihniyetin AKP'yi fetoculuk ile elestirmesi son derecede haksizliktir aslinda. Gecmiste AKP'nin FETO ile birlikteliliginin asil sebebi vesayetci CHP ve ordu icindeki darbecilerdir. Kim ne derse desin. Sen 1960 senesinde askeri guc ile anayasayi bastan asagi Inonu'nun istegi uzerine degistir ve Turkiye'nin gelecek 50 senesini maf et, sonra da gel de ki FETO AKP sayesinde bu kadar ilerleyebildi... 1960'ta Menderes ortadan kaldirildi, siyasi istikrarsizlik yuzunden 1980 darbesi gerceklestirildi, Erbakan musluman oldugu icin 1997'de basbakanlik haksiz ve anti demokratik bir sekilde elinden alindi. 2007'de E-muhtirasi verildi. Muhafazakar kesimde kin, korku ve nefret olusmasinda bunlarin payi yokmudur peki?

Bu vesayetci ve anti demokratik insanlardan kurtulmak icin FETO'yu kullanmak bir acidan dogal oluyor. Nedenler ortada cunku. Ha kullanilan yontemin yanlisligi dogrululugu tartisilir ama payiniz yokmus gibi gelip burda ahkam kesmeyin. Bunlara kalsa devletin kurulusu 1923'te degil 2003'te AKP tarafindan kuruldu.
Hani İsmet İnönü moskoftu:) Şimdi Rahmetli İnönü'nün Rus ajanı sosyalist olmadığını mı söylüyorsunuz? Moskoflar şimdi iyi oldu. Menderes de bu arada anti amerikancı oldu:)
Ordu'nun 1980de Türk solunun üstünden ezip geçmesini neyle açıklıyoruz?

Hani İsmet İnönü moskoftu:) Şimdi Rahmetli İnönü'nün Rus ajanı sosyalist olmadığını mı söylüyorsunuz? Moskoflar şimdi iyi oldu. Menderes de bu arada anti amerikancı oldu:)
Ordu'nun 1980de Türk solunun üstünden ezip geçmesini neyle açıklıyoruz?
Bu deli sacmasini nereden buldugunu bilmiyorum fakat bu konu uzerinde ciddi tartisma yapmak istiyorsan tartisalim ama yok boyle laga luga yapacaksan hic deneme cunku israf edilecek vaktim yok.

Meral Akşener'den hiç hazetmem ama görünen o ki bu sefer bayağı korkuttu birilerini.
Heralde MHP'nin oylarını alıp Devlet Bahçeli'nin yandaş politikasını ortadan kaldıracak Akşener.
Fetö madurlarının partisine fetöcü diye saldırmalarından dolayı inadına oy veresim geliyor.
Erken seçim kararı iptal edilir mi acaba?

Bir de 2014 yılında yazmış bunları, 2014'te AKP hala PKK ve FETÖ ile aynı yataktaydı :D

PKK ile => Sözde "barış süreci" adı altında güneydoğu illerini PKK'ya satmak, silah depolamarına göz yummak

FETÖ ile => Bülent Arınç, Davutoğlu, Abdullah Gül vb. vb. hep FETÖ'nün iki numaralı isimleri vardı en kritik bakanlıklarda, hükümette ve cumhurbaşkanlığında :D

Sonra adam çıkıp MHP'ye laf çakmış "FETÖ ağzı ile konuşuyor" diye ahahaha

Bu deli sacmasini nereden buldugunu bilmiyorum fakat bu konu uzerinde ciddi tartisma yapmak istiyorsan tartisalim ama yok boyle laga luga yapacaksan hic deneme cunku israf edilecek vaktim yok.
Tamam @Killuminati kardeş sen kızma. avatar değişmiş sakal gidince yüzüne nur gelmiş.

O fikirlerimin yine arkasındayım o dönemde bahçeliye şantajmı yapıyorlardı bilmiyorum ama o dönemde FETÖ ağzıyla konuşuyorlardı bugün Bahçeli'nin duruşu milli olduğu için bazı söylediklerini destekliyorum bundan doğal bir şey olamaz.

Ama siz düne kadar Bahçeli yanlış doğru ne söylerse söylesin desteklerken bugün Erdoğan'ın yanında durduğu için her dediğine karşı duruyorsunuz, esas iki yüzlülük sizin yaptığınıza denir, samimiyetsizsiniz dürüst değilsiniz!

Bunun yanında para karşılığı yazı yazdığımı kanıtlamayan ŞEREFSİZDİR, NAMUSSUZDUR, HAYSİYETSİZDİR.

Sizin fikrinizden olmayan herkes size göre ya cahil ya menfaat karşılığı yorum yapıyor zannediyorsunuz, sizin toplum olarak ciddi manada pisikolojik yardıma ihtiyacınız var, hem karakter hem de fikir yoksunusunuz.

Bahceli'nin durusu ne zaman gayri milli idi?

Bahceli'nin durusu ne zaman gayri milli idi?

O dönemde CHP ile eş zamanlı benzer açıklamalar yapmasından FETÖ ile bağlantılı olduğunu tahmin ediyordum, ama daha sonraları düşünceleri hükümetle uyuşmaya başladı. Bu iki sebepten olabilir ya Bahçeliye şantaj yapılıyordu devlet bu şantaj malzemesini ele geçirince Bahçeli o çiziden çıktı yada Bahçeli o dönemde hükümetin manevralarını makul görmüyor kendi görüşünü söylüyordu ikisinden birisi gibi emin değilim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom