What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Dun feto ile calisiyorsun diyenler bugun feto ile calisiyorlar dogrular bunlar suan. Feto ne oldugu ortada, ama buna ragmen feto ile calismaya inat edenler var. Herhalde yapilacak hatalar icin bahane araniliyor. Bir sukur pilavin yerine birde feto partisi IYI olur:-).

Erdogan guzel is yapti feto yu kullanarak, ne kadar darbeci zihniyet varsa hem ordu ve savcilar icin de temizlendi. Ama Feto doldu onlar simdi temizleniyor, derin devlet icinde bir guc dengelemisi var. O ordu goreve pankarti goremiyoruz cok sukur hahaha.

IYI parti merkez sag tarafindan hicbir oy alamayacak, alacagi sol kesiminden ve pikeke kesimden biraz. Let the game of throne begin... Kufursuz kavgasiz bir tartisme temeni ediyorum herkes sakin olsun. Suan bilgisayari kapatin ne bilim gidin biraz yuryuyun yada uyuyun... sakin olun...

31122695_2701310006569213_6494575440198369280_n.jpg

Bunlar dogrular istediginiz kadar kivirin.

Daha dün kafir diyodun bana, benim dedigim seninkinin yaninda devede kulak kalir.

Ben orda direk seni hedef almadim ortaya bi biyafet dikiyorum sen sen ustune giyiyorsan ben ne yapayim, o kadar alingan olma o zaman.

Ahmet Zeki Üçok... askeri okullara her yıl değişmekle beraber 5000–5200 öğrenci alındığını ve kendisinin hesaplamasına göre son 10 yılda Fethullah Gülen Cemaati’ne mensup 45,000 öğrenci Türk Silahlı Kuvvetleri’ne girdi.
Dogrudur.

Okullara giriş sinavlaydi ama sinav soruları cemaatin öğrencilerine servis ediliyordu.
Sadece Askeri okul degil, yapilan bütün sinavlarda boyle. ÖSYM TUS KPSS ALES..
Ben Akp'lilerin çocuklarina da verildigini düşünüyorum. Çünkü sinav hileleri ortaya çiktiginda hiddetle inkar etmişti Akpli siyasiler..

Akşener geldiginde Akp donemindeki butun sinavlar incelenmeli bence..

Dun feto ile calisiyorsun diyenler bugun feto ile calisiyorlar dogrular bunlar suan. Feto ne oldugu ortada, ama buna ragmen feto ile calismaya inat edenler var. Herhalde yapilacak hatalar icin bahane araniliyor. Bir sukur pilavin yerine birde feto partisi IYI olur:-).

Erdogan guzel is yapti feto yu kullanarak, ne kadar darbeci zihniyet varsa hem ordu ve savcilar icin de temizlendi. Ama Feto doldu onlar simdi temizleniyor, derin devlet icinde bir guc dengelemisi var. O ordu goreve pankarti goremiyoruz cok sukur hahaha.

IYI parti merkez sag tarafindan hicbir oy alamayacak, alacagi sol kesiminden ve pikeke kesimden biraz. Let the game of throne begin... Kufursuz kavgasiz bir tartisme temeni ediyorum herkes sakin olsun. Suan bilgisayari kapatin ne bilim gidin biraz yuryuyun yada uyuyun... sakin olun...

31122695_2701310006569213_6494575440198369280_n.jpg

Bu zihniyete gore ne aksenerin fetocu olması ne de Erdoğan'ın fetoyu bitirmesi muhim degil muhim olan Erdoğan'ın devrilmesi, onlara gore Erdoğan'ın devrilecegi her yol mubah vatanda satilir vatanda bolunur muhim degil.

Aslinda esas muhim olan mesele bunlarin bilinc altinda neyin gizlendigi nicin Erdoğan'a dusmanlar?!?! Her sorunun cevabi burada yatiyor gibi...

''Ne istediler de vermedik?'' işbirliğini itiraf etmeyen AKP'li kalmadı forumda.

Emeği geçenleri Tebrik ederim... Durmak yok yola devam. :angel:

Not: Hakaret ahlaki ve fikri zaafiyetin göstergesidir; ahlak ve akıl ile ''vurmaya'' devam o zaman... imana, ahlaka ve akla gelecekler zamanla.

Last edited:
''Ne istediler de vermedik?'' işbirliğini itiraf etmeyen AKP'li kalmadı forumda.

Emeği geçenleri Tebrik ederim... Durmak yok yola devam. :angel:

Not: Hakaret ahlaki ve fikri zaafiyetin göstergesidir; ahlak ve akıl ile ''vurmaya'' devam o zaman... imana, ahlaka ve akla gelecekler zamanla.

Hakikatlar ortada sen once dev ayna da kendine bak, durmak yok yola devam. Pikeke ve feto ile siz yola devam edin, yarin aksenerin foyasi ortaya cikacak ve secim basarsiz cikacak. Ozaman suclu lazim olacak, ne bilim koyun dediniz koyuyorlar.

Ağziyla itiraf ediyor. Amerika ve cemaatle ortak olup TSK'ya kumpas kurduk diyor.
Hepiniz yargilanacaksınız allahsiz kitapsizlar..

Hakikatlar ortada sen once dev ayna da kendine bak, durmak yok yola devam. Pikeke ve feto ile siz yola devam edin, yarin aksenerin foyasi ortaya cikacak ve secim basarsiz cikacak. Ozaman suclu lazim olacak, ne bilim koyun dediniz koyuyorlar.

Not:
  1. Hakaret ahlaki ve fikri zaafiyetin göstergesidir; ahlak ve akıl ile ''vurmaya'' devam o zaman... imana, ahlaka ve akla gelecekler zamanla.
  2. ''Ne istediler de vermedik?'' deseydim/k... alınırdım/k.
  3. İleti geçmişinizde kayıtlı itiraflar önünüze gelene ''FETÖ''cü dediğiniz üyelerin 1 tık uzağında paylaşılmayı bekliyor olacak, hayırlı olsun... :angel:

Last edited:
AKP'liler neden kızıyor anlamış değilim. Sonuç itibariyle CHP'nin ve MHP'nin oyları bölünüyor...

Bu zihniyete gore ne aksenerin fetocu olması ne de Erdoğan'ın fetoyu bitirmesi muhim degil muhim olan Erdoğan'ın devrilmesi, onlara gore Erdoğan'ın devrilecegi her yol mubah vatanda satilir vatanda bolunur muhim degil.

Aslinda esas muhim olan mesele bunlarin bilinc altinda neyin gizlendigi nicin Erdoğan'a dusmanlar?!?! Her sorunun cevabi burada yatiyor gibi...

Boşa yoruyorsun kendini. Ignore et gitsin. Bunlara laf anlatamazsın emin ol. Dertleri daha önceki yorumlarımda dediğim gibi Fetö falan değil. Erdoğan’ın karşısına bir rakip çıksın Hükümet yıkılsın da kim ile yıkılırsa yıkılsın. Bilmiyorlar mı Meral Akşener’in Fetöcü olduğunu? Bal gibide biliyorlar.

Erdoğan düşmanlığının sebebi basit. Artık istedikleri gibi saldıramıyorlar, Özgür değiller, başı kapalılara istedikleri gibi saldıramıyorlar. İstedikleri gibi haraket edemiyorlar. Bu kinlerini de yok Diktatör yok hırsız, yok dolar 1 liraydı 4 lira oldu falan filan. Ulan aklı olan adam doların bir anda bu kadar yükselmesinin sebebini biraz irdeler. Bunlar bakmak istedikleri gibi bakıyorlar fazlasını anlatamazsın asla. Yorma kendini zamanına yazık.

DA5CD4F7-EE33-4C15-9465-9FE45CE747BF.jpeg
51E7304D-688E-4F57-9E85-4D046D83BDC7.jpeg
İktidara geldiğimizde ananizin hörekesini göstereceğiz demek istiyor Yusuf Hoca.. :big_boss:

Bu yusuf efendi kimler devleti teslim etti diyeceğine devlet teslim edilirken neredeymiş? Geçecek o işleri.

hesap soracaksa kendilerinden başlasın iki yüzlü yüzsüz herif

Meral Akşener Fetöye mehtileyer dizerken Bu Yusuf efendi nerede siniyormuş?

Geçmişte AkParti yapınca saldırmak için ne yapacağını şaşırıyordunuz Meral olunca sus pus

Last edited:
View attachment 468566 View attachment 468565

Bu yusuf efendi kimler devleti teslim etti diyeceğine devlet teslim edilirken neredeymiş? Geçecek o işleri.

hesap soracaksa kendilerinden başlasın iki yüzlü yüzsüz herif

Meral Akşener Fetöye mehtileyer dizerken Bu Yusuf efendi nerede siniyormuş?

Geçmişte AkParti yapınca saldırmak için ne yapacağını şaşırıyordunuz Meral olunca sus pus
Ya öylede bak şimdi, eğer Erdoğan şuan Fetullahçı değil ise ve gerçekten fetullahçılarla savaşıyorsa o zaman neden içeri tıkmadı merali? Adam ülkenin başında, istihbarat herşey ona bağlı. Bilmiyor mu meralin fetullahçı olduğunu erdoğan eğer gerçekten öyleyse? E o zaman neden fetö üyeliğinden tutuklanmadı hala? Hani temizlik yapılıyordu?

Sence bir ülkenin başında olan ve herşeyin farkında olan biri fetullahçı olduğunu bildiği birisinin ülkenin başına geçme ihtimalini kazanmasına izin verir mi? Bir kere devlet izin vermez. En başta da erdoğan izin vermemeli. Aday olmasına bile izin vermez şuan hapiste olurdu..

Bence olay çok belli, gerçekten tüm partiler fetullah tarafından kontrol ediliyor. Şuan ülkedeki tüm politikacılar fetullahçı.

Ama fetullah izin vermiş bu partilere ve politikacılara "siz aranızda istediğiniz gibi rekabet edebilirsiniz, bu rekabeti kazanan ülkenin başına geçer" şeklinde.

Bu nedenle tüm taraflar, politikacıya hepsi, birbirine pislik atmak dışında birşey yapmıyorlar. Birbirine fetullahçı diyorlar terörist diyorlar, lakin hepsi fetullahçı ve terörist.

Sadece ülkeyi yöneten fetullahçı grubun kendileri olmasını istiyorlar.

Kutsal Roma İmparatorluğunu hatırlatıyor bu bana. İmparatorluk pek çok şehir-devletten oluşuyordu. Son söz imparatorluktaydı lakin imparatorluk bu şehir devletlere çok geniş haklar veriyordu. Bu şehir devletler aynı ülkeye bağlı olmalarına rağmen pekçok kere birbirleriyle savaştılar..

Tıpkı çinin aynı sektörde birbirleriyle rekabet eden devlet şirketleri gibi durum..

İnsanların beynini yıkamak için bu partilerin arasındaki rekabet maksimize edilmiş durumda aynı organizasyona bağlı olmalarına rağmen..

Ya öylede bak şimdi, eğer Erdoğan şuan Fetullahçı değil ise ve gerçekten fetullahçılarla savaşıyorsa o zaman neden içeri tıkmadı merali? Adam ülkenin başında, istihbarat herşey ona bağlı. Bilmiyor mu meralin fetullahçı olduğunu erdoğan eğer gerçekten öyleyse? E o zaman neden fetö üyeliğinden tutuklanmadı hala? Hani temizlik yapılıyordu?

Sence bir ülkenin başında olan ve herşeyin farkında olan biri fetullahçı olduğunu bildiği birisinin ülkenin başına geçme ihtimalini kazanmasına izin verir mi? Bir kere devlet izin vermez. En başta da erdoğan izin vermemeli. Aday olmasına bile izin vermez şuan hapiste olurdu..

Bence olay çok belli, gerçekten tüm partiler fetullah tarafından kontrol ediliyor. Şuan ülkedeki tüm politikacılar fetullahçı.

Ama fetullah izin vermiş bu partilere ve politikacılara "siz aranızda istediğiniz gibi rekabet edebilirsiniz, bu rekabeti kazanan ülkenin başına geçer" şeklinde.

Bu nedenle tüm taraflar, politikacıya hepsi, birbirine pislik atmak dışında birşey yapmıyorlar. Birbirine fetullahçı diyorlar terörist diyorlar, lakin hepsi fetullahçı ve terörist.

Sadece ülkeyi yöneten fetullahçı grubun kendileri olmasını istiyorlar.

Kutsal Roma İmparatorluğunu hatırlatıyor bu bana. İmparatorluk pek çok şehir-devletten oluşuyordu. Son söz imparatorluktaydı lakin imparatorluk bu şehir devletlere çok geniş haklar veriyordu. Bu şehir devletler aynı ülkeye bağlı olmalarına rağmen pekçok kere birbirleriyle savaştılar..

Tıpkı çinin aynı sektörde birbirleriyle rekabet eden devlet şirketleri gibi durum..

İnsanların beynini yıkamak için bu partilerin arasındaki rekabet maksimize edilmiş durumda aynı organizasyona bağlı olmalarına rağmen..

Burada bazı tipler IYI Partinin ve Chp’nin şuan kucağına olduğunu bilmiyormuş veya haberleri yokmuş gibi ikiyüzlülük yapmasınlar. Ben AkPartili olarak AkParti fetö ile içli dışlı diyebiliyor isem bu zatlar da kendi partilerinin Fetö ile içli dışlı olduğunu söyleyecek. Dürüst olacak! Temizlik yapılıyor da biz ne kadarını biliyoruz? Meral Akşener’i tutuklama zor iş şu an. Ülkeyi zor bir süreç sokar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom