What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bizimkiler fransa-amerika-ingiltere'nin suriye operasyonundan memnuniyet duyuyomuş. Dünyada bu kadar dengesiz amaçsız politika yürüten başka bi ülke yok, adeta hatalar yapıla yapıla bedel ödeye ödeye ilerliyoruz ve bu başarı gibi gösteriliyo halka.

Rusyanın yerinde olsam türkiye'ye suriye konusunda hiç güvenmem

Ne kadar anti Tayyipçi olduğum belli ama Osmanlı ve anadolu Türkleri bu topraklarda güvenliğimizi biraz çift taraflı olmamıza borçluyuz.
Batı'nın işgalinde Ruslardan yardım aldık, Rus tehditine karşı NATO ya girdik. Böyle hamleler, gayet normal.
Keşke baştan Suriye'ye bulaşmasaydık ama şartlar mecbur bırakıyor.
Suriye'ye kürt devletini engellemek girmek için girmiştik şimdi ABD'nin operasyonuna destek vermemizde bir sakınca yok demek isterdim ama ABD'de Esad'da bu ypg yi kolluyor.
Sonuç: Yesinler birbirlerini ete para vermesinler.
Batı Saddam'a yaptığının aynısını yapıyor. 5-10 sene daha böyle çatışmalar sürer, 10 sene sonra ABD tamamen saldırır, Esadı alaşağı eder. Hedef esadı uzun sürede perişan etmek sonra alaşağı etmek.

Ne kadar anti Tayyipçi olduğum belli ama Osmanlı ve anadolu Türkleri bu topraklarda güvenliğimizi biraz çift taraflı olmamıza borçluyuz.
Batı'nın işgalinde Ruslardan yardım aldık, Rus tehditine karşı NATO ya girdik. Böyle hamleler, gayet normal.
Keşke baştan Suriye'ye bulaşmasaydık ama şartlar mecbur bırakıyor.
Suriye'ye kürt devletini engellemek girmek için girmiştik şimdi ABD'nin operasyonuna destek vermemizde bir sakınca yok demek isterdim ama ABD'de Esad'da bu ypg yi kolluyor.
Sonuç: Yesinler birbirlerini ete para vermesinler.
Batı Saddam'a yaptığının aynısını yapıyor. 5-10 sene daha böyle çatışmalar sürer, 10 sene sonra ABD tamamen saldırır, Esadı alaşağı eder. Hedef esadı uzun sürede perişan etmek sonra alaşağı etmek.

2 yuzluyuz
guven olmaz

Hilal ile Haç savaşında AKp partisi Haçlılardan yana tavır aldı.
Siyasal islam müslüman düşmanıdır.

İki yüzlü olmayan ülke var mı? Komşularımız beşyüzlü. Ayrıca bizimle işbirliği yapanlar bize güvenfiğinden değil çıkarlarından dolayı işbirliği yapıyorlar. İsteyen güvenmesin istediği yere gitsin.Türkiye kimsenin hizmetçisi olmadı, şimdi de değil, olmayacakta.
Arabı da , Rus' u da , Avrupalısı da bunu anlayacak. Egemen ve bağımsız bir ülkeye hürmet edecekler.

Hilal ile Haç savaşında AKp partisi Haçlılardan yana tavır aldı.
Siyasal islam müslüman düşmanıdır.

''Siyasal İslam'' olarak adlandırdığınız kesim, Cumhuriyet mirası yerine yeni bir ''İslam'' yaratmakla meşkul su sıralar; sorun şu ki, her zamanki gib fikri derinlikleri olmadığı için tüccar zihinlere yaslanıp yine ellerine yüzlerine bulaştıracaklar, olan vatandaşa ve İslam'a olacak.

Son zamanlardaki sapkınlıkların bir sebebi de bu... olanı yıkmak.

Rusya ve İran mı Hilal'i temsil ediyor? Beyler bu da farklı bir taassup şekili , kendinize gelin.
Ayrıca kurtarın kendinizi şöyle sembollerden. Kırım savaşında İngilizlerle ve Fransızlarla bir olduk Ruslarla savaştık. Tarihi önyargılı okumayın.

Rusya ve İran mı Hilal'i temsil ediyor? Beyler bu da farklı bir taassup şekili , kendinize gelin.
Ayrıca kurtarın kendinizi şöyle sembollerden. Kırım savaşında İngilizlerle ve Fransızlarla bir olduk Ruslarla savaştık. Tarihi önyargılı okumayın.

Kurtulus savasinda Ruslardan parasal yardim alip Ingilizlere,Yunalara ve Fransizlara savastik...

Silah, mühimmat ve para yardimi...

The Turkish Grand National Assembly Government made an agreement with Russia to procure supplies. The Trabzon Shipping Detachment, which was founded on 21 September 1920, was renamed the "Trabzon Naval Shipping Command" with the directive issued by the Ministry of National Defense on 26 October 1920.

Throughout the Turkish War of Independence, 300,000 tons of supplies of every kind were transported to the Turkish Harbors, particularly from the Russian Black Sea Ports by 26 ships and boats of various sizes, to support the military fronts in Anatolia.

Ortadoğu'da dönen dolapların "hilal-haçlı savaşı" olduğunu düşünmüyorum zaten.

Bu "hilal-haçlı" söylemi ABD için Fetullahçı İslami Terör Örgütü'ne destek olduğu , Rıza Zarrab üzerinden Türkiye'ye kumpas kurulduğu, PKK'ya destek verildiği gerekçeleri ile AKP tarafından sıkça kullanılan bir söylem.

Amerika'nın müslüman bir ülkeyi , Irak savaşındaki gibi aslında hiç olmayan kimyasal silahlar bahanesiyle, üstelik Miraç kandili gecesi bombalamasına alkış tutarak kendileriye nasıl çeliştiklerine dikkat çekmek istedim.

Dünün "üst akılı" ile bugün kolayca dost olup destek verebilen güvenilmez bir siyasi parti.

ABD'nin Esat'ı indirerek Suriye'yi parçalamak amacı bellidir ve BOP projesinin de bir parçasıdır. Bunu BOP haritasına bakıp görebiliriz.
Bu durumda bizim tarafımız ABD ve O'nun Türkiye'deki BOP'çu taşeronu AKP değil, mazlum Suriye halkının yanı olmalıdır.

emre-uslu-nun-afrin-tweeti_1623879_m.png

Sende kamera görüntüleri varsa paylasir misin bizim ile?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom