What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.

bunu yapanlar korkak almanlar degil arkalarindaki siyonistler. almanya amerika gibi çoktan elden gitmiş bi ulke. bastakiler tasmasız kopek
mesela şu anda fransa suriyede erkekleniyo
çüklerini neden kesemiyoruz sence?

lütfen topluca kınayın diycem ama
bunlar buna da ağlar.
topluca höggöööö hög hög hög
liderimiz ne yapmış öyle
högöööööö hög hög hög
liderimiz elini yaşa değdirmiş.
högggööö hög hög hög
atam nerdesin atammm naptılar bize atam

Bu Adivar'in propaganda, haber aktarma ve manipulasyon etme bicimi bir zamanlarin samanyolu haberini andiriyor.
Devam dostum, battikca batiyorsunuz =D

Cemaatçi Fehmi Koru, "Hizmet ettiklerini düşündükleri dönemde herkes Fetullahçıydı, herkes cemaatin bir yerlerindeydi, oradan istifade ediyorlardı çünkü orada varlıklarını gösterebiliyorlardı ama bir kayıt olmadığından şimdi 'Ben orada değilim, hiç olmadım' diyebilirler."

"Herkes" demiş.
Biz asla Fetullah ve diğer şeriatçı cumhuriyet düşmanı tarikatlara yakın olmadık. Bu yüzden "ulusalcılık, Kemalistlik, Milliyetçilik, solculuk, kafatasçılık, Askeri vesayetçilik hatta İslam düşmanlığı" ile suçlandık. Bu ülkede AKP&Fetullah suç ortaklığı zamanlarında Türk Bayrağı taşımak bile suç sayılıyordu. Hafıza şaşar ama tarih unutmaz.

PKK'lı Şemdin Sakık'ın tanıklığı ile Genel Kurmay Başkanı'nı terörist başı deyip hapsettiler.

Şimdi çıkıp vatan, millet, milliyetçilik nutukları atıyorlar. Yemezler.

Bu Adivar'in propaganda, haber aktarma ve manipulasyon etme bicimi bir zamanlarin samanyolu haberini andiriyor.
Devam dostum, battikca batiyorsunuz =D
Kardeş sen ne zaman Hollanda'dan welfare ile yaşamayı bırakıp Türkiye'ye gelirsin, o zaman bizi eleştirme hakkın olur. Uzaktan yarım yamalak bilgilerle olmaz bu işler.

Gerçi, Hollanda meclisi çifte vatandaşlar hakkında yeni yasa çıkarıyor haberleri geliyor. Bakacağız kimler hangi vatandaşlığı tercih edecek.

Kardeş sen ne zaman Hollanda'dan welfare ile yaşamayı bırakıp Türkiye'ye gelirsin, o zaman bizi eleştirme hakkın olur. Uzaktan yarım yamalak bilgilerle olmaz bu işler.

Gerçi, Hollanda meclisi çifte vatandaşlar hakkında yeni yasa çıkarıyor haberleri geliyor. Bakacağız kimler hangi vatandaşlığı tercih edecek.

Haber paylasma ve manipule etme bicimini FETÖ'culerin kullandigi usullerle benzettim. Welfare ve cifte vatandaslikla ne alaka simdi? Eger fakirlikten elestirme hakki doguyorsa o halde savundugun Kemal ve Meral'in muhaliflik hakki da ortadan kalkiyor. Guzel mantik. Tebrik ederim seni.

Haber paylasma ve manipule etme bicimini FETÖ'culerin kullandigi usullerle benzettim. Welfare ve cifte vatandaslikla ne alaka simdi? Eger fakirlikten elestirme hakki doguyorsa o halde savundugun Kemal ve Meral'in muhaliflik hakki da ortadan kalkiyor. Guzel mantik. Tebrik ederim seni.
Sen de taaa gavurun memleketlerinde işi öğrenmişsin. AKP yandaşı değilsen ya Fetullahçısın ya DHKP'ci ya PKK..

Tercih zorunda kalırsan Hollanda'yı mı seçeceksin Türkiye mi? 1600 TL ücret ile yaşamayı göze alıp buraya gelirsen,o zaman seni takdir edeceğim. Şimdilik her laf boş..

Sen de taaa gavurun memleketlerinde işi öğrenmişsin. AKP yandaşı değilsen ya Fetullahçısın ya DHKP'ci ya PKK..

Tercih zorunda kalırsan Hollanda'yı mı seçeceksin Türkiye mi? 1600 TL ücret ile yaşamayı göze alıp buraya gelirsen,o zaman seni takdir edeceğim. Şimdilik her laf boş..

Oyle bir sey yazmadim, kendi uydurman.

Tercih hakki falan ne alaka simdi yahu ne sacmaliyon sen?

Nasıl bu kanaate vardın? Hangi sözüm seni böyle düşünmeye sevk etti?

Samanyolu, Zaman vesayre senelerce AKP'yi ove ove bitiremedi. Ne zaman ki fikirler ayri dusunce ve kavga cikinca, bu ovgu dolu haberler birden degisti. Bir gun baktin ki artik FETO'nin medyasinda AKP degil, CHP ovulmeye baslandi. Kritik donemlerde bir suru asilsiz iddialar ile karalama kampanyalari baslatilip milli ve bagimsiz durus sabote edilmeye calisiliyor. Buna CHP, IP, HDP cok iyi katki sagliyor. Sana gelince dedigim gibi ayni fetoculer gibi her gun karalama haberleri aktariyorsun. Haberlerin gercekciligini arastirdigimizda sonuc olarak manipule edilmis bilgiler yer aliyor. Objektiflik sifir. Gelmisin IP maskesi altinda kendini gizlemeye calisyorsun. Yermiyiz ulan?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom