What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Samanyolu, Zaman vesayre senelerce AKP'yi ove ove bitiremedi. Ne zaman ki fikirler ayri dusunce ve kavga cikinca, bu ovgu dolu haberler birden degisti. Bir gun baktin ki artik FETO'nin medyasinda AKP degil, CHP ovulmeye baslandi. Kritik donemlerde bir suru asilsiz iddialar ile karalama kampanyalari baslatilip milli ve bagimsiz durus sabote edilmeye calisiliyor. Buna CHP, IP, HDP cok iyi katki sagliyor. Sana gelince dedigim gibi ayni fetoculer gibi her gun karalama haberleri aktariyorsun. Haberlerin gercekciligini arastirdigimizda sonuc olarak manipule edilmis bilgiler yer aliyor. Objektiflik sifir. Gelmisin IP maskesi altinda kendini gizlemeye calisyorsun. Yermiyiz ulan?
Evet. Fetullah ile AKP aşk yaşıyorken birbirlerini överlerdi. Öküz ölüp ortaklık bitince düşman oldular.

Karalama haber dediklerin ulusal basında çıkan haberler. Hangisi yanlış?

Müslüman olduğunu varsayarak söyleyim.

Eğer dediğin gibi; eğer ben hayatımın her hangi bir evresinde bırak ilişki kurmayı, cemaat veya başka her hangi bir şeriatçı tarikata en ufak bir sempati duymuşsam Allah beni kahretsin.

Yok, elinde kanıt olmadan beni olmadığım bir şeyle suçlayıp iftira ediyorsan Allah seni cehennemin en dibinde cayır cayır yaksın, ki yanacaksın da..

Çünkü inandığın Tanrı gerçekse, senin ve diğer kul hakkı yiyenler hakkında davacı olacağım.

Birak bu ayaklari. Sorgu esnasinda fetoculer gulene nasil kufur nasil hakaret ettiklerini biliriz.

Evet. Fetullah ile AKP aşk yaşıyorken birbirlerini överlerdi. Öküz ölüp ortaklık bitince düşman oldular.

Karalama haber dediklerin ulusal basında çıkan haberler. Hangisi yanlış?

Müslüman olduğunu varsayarak söyleyim.

Eğer dediğin gibi; eğer ben hayatımın her hangi bir evresinde bırak ilişki kurmayı, cemaat veya başka her hangi bir şeriatçı tarikata en ufak bir sempati duymuşsam Allah beni kahretsin.

Yok, elinde kanıt olmadan beni olmadığım bir şeyle suçlayıp iftira ediyorsan Allah seni cehennemin en dibinde cayır cayır yaksın, ki yanacaksın da..

Çünkü inandığın Tanrı gerçekse, senin ve diğer kul hakkı yiyenler hakkında davacı olacağım.
Valla niye hala ugrasiyorsunuz anlamakta zor anlari yasiyorum. Anlamayi istemeyen bir adam nasil bir sey anlayacak? Sayilari bilinmeyen sehit vermisiz bu iliskilerin yuzunden. Halka acik bir olaya bir baksinlar. Kasif KOZINOGLU. Neyin uzerinde calismis bir arastirsinlar ama hayir. Onlar vatansever vatanini icin seve seve can veren insanlara hain demekten utanmazlar. Yillarca kendini gelistirmis guzel vatanimizi icin aylesi geride birakmis insanlara hain demekten utanmazlar cunku onlar kor ve okumayi, dusunmeyi sevmeyen insanlardir. ALLAH sehitlerimizin sehadetleri kabul etsin. Gazilerimize sifalar diliyorum.

Samanyolu, Zaman vesayre senelerce AKP'yi ove ove bitiremedi. Ne zaman ki fikirler ayri dusunce ve kavga cikinca, bu ovgu dolu haberler birden degisti. Bir gun baktin ki artik FETO'nin medyasinda AKP degil, CHP ovulmeye baslandi. Kritik donemlerde bir suru asilsiz iddialar ile karalama kampanyalari baslatilip milli ve bagimsiz durus sabote edilmeye calisiliyor. Buna CHP, IP, HDP cok iyi katki sagliyor. Sana gelince dedigim gibi ayni fetoculer gibi her gun karalama haberleri aktariyorsun. Haberlerin gercekciligini arastirdigimizda sonuc olarak manipule edilmis bilgiler yer aliyor. Objektiflik sifir. Gelmisin IP maskesi altinda kendini gizlemeye calisyorsun. Yermiyiz ulan?

yemin ediyorum bu hollandada yasayan türkler, biz almanyada yasayanlardan daha beter cahil. amk, ya tassak geciyorsun yada kafayi siyirmisin sen. :haha:

"mili ve bagimsiz durus" - hic gülecegim yoktu :D

Last edited:
Şok iddia! 'Yunanistan Türk helikopterine uyarı ateşi açtı'
Ege’de Onikiadalar bölgesinde, Meis (Kastellorizo) adasının yakınında bulunan Karaada’daki (Ro) Yunan askerlerinin, pazartesi gecesi saat 22.30 sularında bir Türk Sahil Güvenlik helikopterine izli mermilerle ve ters istikamette uyarı ateşi açtıkları iddia edildi.
Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/dunya/so...-turk-helikopterine-uyari-atesi-acti-40800417

Bir musibet bin nasihattan evladır... Ülkeyi ve milleti Ortadoğu'da Arap/k.rt çıkarlarına meze etmeyi bırakırlar.

''
1425692705135.jpg

''

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/03/07/dolar-alan-yaya-kalir

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom