What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Tokatlananlarda hep ayni kisiler, Ahmet Hakan demiyor ama ben diyorum, size müstehaktir bu. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

BUNA MI KIZILIR, YOKSA BUNA PARA KAPTIRANA MI?

5aa9848c7af5073a8408a9a4

ŞU fotoğrafta görmüş olduğunuz Tosun, 25 yaşında kurduğu bir alavere dalavere şirketi aracılığıyla iki yılda...

77 bin kişiden 550 milyon tokatladı.

Ve sırra kadem bastı.

*

- Biraz ‘din iman’ dedi.

- Biraz ‘ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar’dan söz etti.

- Biraz tekbir getirdi, biraz dua etti.

- Biraz Osmanlı dizileri göndermesi yaptı.

- Biraz ‘dış güçler’, biraz da ‘algı operasyonu’ dedi.

Ve işi bitirdi Tosun.

Şu fotoğrafta gördüğünüz Tosun’a bakar mısınız lütfen.

Buna para kaptırılır mı yahu!

Jet Fadıl var ya Jet Fadıl...

O bile bunun yanında...

Güvenden yapılmış bir anıt gibi kalır!

*

İşte tam da bu yüzden...

Ben bu Tosun’a veryansın etmek yerine...

Buna para kaptıranlara veryansın etmek istiyorum.

*

Neredeyse ‘müstahaksınız’ diyeceğim ama yine de kıyamıyorum.

ya şu güzelleme olayını ne çok seviyorsunuz, dindar bir kaç kişi oyuna gelince hepsi aynı kafadan mı oluyor yada bu şarlatana para kaptıranların hepsinin dindar kesim olduğunu nereden biliyorsun veyahut senin kendini mensup olarak gördüğün kesim çok mu doğru benzer dolandırıcılara hiç para kaptırmamış mı ?

Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz neyin savaşını veriyorsunuz ?!

Bu, günümüzdeki bütün parti diktatörlükleri için geçerli. PKK'lı kılıçdaroğlu da parti diktatörlüğünün başında kalmak için her türlü dalavere içerisinde, partiyi PKK'lı ve FETÖ'cülerle dolduruyor.

MHP'de de Bahçeli, kendi parti diktatörlüğünün başında kalabilmek için her türlü dalavere içerisinde. Meral gibi FETÖ'cü adaylar ile mücadele ederken, FETÖ bahanesiyle, FETÖ ile hiçbir alakası olmayan Sinan Oğan'ı da partiden uzaklaştırmaya çalışmıştı.

Bunun çözümü bir parti diktatörlüğünü yıkmak değil. Biri yıkılır diğeri gelir. Çözüm demokrasiyi ilan etmekte. Ülkeye demokrasi gelmeden, halk kendi vekillerini kendisi doğrudan doğruya seçmeden bu parti diktatörlükleri hep var olacak.

Tokatlananlarda hep ayni kisiler, Ahmet Hakan demiyor ama ben diyorum, size müstehaktir bu. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

BUNA MI KIZILIR, YOKSA BUNA PARA KAPTIRANA MI?

5aa9848c7af5073a8408a9a4

ŞU fotoğrafta görmüş olduğunuz Tosun, 25 yaşında kurduğu bir alavere dalavere şirketi aracılığıyla iki yılda...

77 bin kişiden 550 milyon tokatladı.

Ve sırra kadem bastı.

*

- Biraz ‘din iman’ dedi.

- Biraz ‘ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar’dan söz etti.

- Biraz tekbir getirdi, biraz dua etti.

- Biraz Osmanlı dizileri göndermesi yaptı.

- Biraz ‘dış güçler’, biraz da ‘algı operasyonu’ dedi.

Ve işi bitirdi Tosun.

Şu fotoğrafta gördüğünüz Tosun’a bakar mısınız lütfen.

Buna para kaptırılır mı yahu!

Jet Fadıl var ya Jet Fadıl...

O bile bunun yanında...

Güvenden yapılmış bir anıt gibi kalır!

*

İşte tam da bu yüzden...

Ben bu Tosun’a veryansın etmek yerine...

Buna para kaptıranlara veryansın etmek istiyorum.

*

Neredeyse ‘müstahaksınız’ diyeceğim ama yine de kıyamıyorum.

Hangi taşı kaldırsan altında AKP'nin pisliği çıkıyor..

ya şu güzelleme olayını ne çok seviyorsunuz, dindar bir kaç kişi oyuna gelince hepsi aynı kafadan mı oluyor yada bu şarlatana para kaptıranların hepsinin dindar kesim olduğunu nereden biliyorsun veyahut senin kendini mensup olarak gördüğün kesim çok mu doğru benzer dolandırıcılara hiç para kaptırmamış mı ?

Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz neyin savaşını veriyorsunuz ?!
Iyide jet fadil olayindan, yimpas olayinda sonra insanlar biraz daha duyarli olur saniyordum ama gördümki zihniyet hic degismemis bir bismillah iki masallah deyince hala isi götürenler var.
Bir diger örnek ise cüppeli ahmet hoca, tutuklaninca yok efendim fetö tutulatmis bilmem ne, adam cikti simdi rüyada Peygamber efendimizi gösteren terlik satiyor.

Siz bu din istismarcilarina degilde bunlar hakkinda bahsedenlere kizdikca bunlar taha cok kisiyi tokatlayacaklar, banada artik sadece bunlar hakkinda gülmek kaldi, bir genelleme yok sadece hala akillanmayipta dini duygulari yüzünden paralarini, geleceklerini, özgürlüklerini kaptiranlardan bahsediyorum.
Ve yine diyorum bunlara müstehaktir bu, tosun simdi uruguayda bir villada paralari afiyetle yiyordur. :lol:

Iyide jet fadil olayindan, yimpas olayinda sonra insanlar biraz daha duyarli olur saniyordum ama gördümki zihniyet hic degismemis bir bismillah iki masallah deyince hala isi götürenler var.
Bir diger örnek ise cüppeli ahmet hoca, tutuklaninca yok efendim fetö tutulatmis bilmem ne, adam cikti simdi rüyada Peygamber efendimizi gösteren terlik satiyor.

Siz bu din istismarcilarina degilde bunlar hakkinda bahsedenlere kizdikca bunlar taha cok kisiyi tokatlayacaklar, banada artik sadece bunlar hakkinda gülmek kaldi, bir genelleme yok sadece hala akillanmayipta dini duygulari yüzünden paralarini, geleceklerini, özgürlüklerini kaptiranlardan bahsediyorum.
Ve yine diyorum bunlara müstehaktir bu, tosun simdi uruguayda bir villada paralari afiyetle yiyordur. :lol:

Ben de zaten genelleme yapmana dikkat çektim, yoksa kerizlik yapan her zaman keriz, din milliyet fikir yada lider istismarcılırının ve onlara inananların benim için gözümde farkı yok.

Ben de zaten genelleme yapmana dikkat çektim, yoksa kerizlik yapan her zaman keriz, din milliyet fikir yada lider istismarcılırının ve onlara inananların benim için gözümde farkı yok.

Bir zamanların Titan Saadet Zinciri’de dindar kesimdi zaten. Ayyaş hırsızlar topluğu idi ama kimse genelleme yapmadı. Bunu Yapan arkadaşların büyük sıkıntıları var. Bunu bile Dindarları aşağılamak için kullanıyorlar. Karakter ve kişilik eksikliğinden başka hiç birşey değil.

Fark şu ki, biri yalnızca para hırsı ile hareket ederken, diğeri heme para için hem de"bunların alnı secdeli, zarar gelmez" diyerek saadet zincirine giriyor.

Aynı normal bankalar ile "faizsiz kazanç" verdiğini iddia eden bankalar gibi.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom