What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bu ibne fena konuşmuş.

Bence haklı.
İngilizce yazıp, diğerlerini sevindirmek istemem. Kol kırılır yeb içinde kalır ama bok mu vardı suriyeyi bu hale getirmeye.

Bu ibne fena konuşmuş.

Bence haklı.
İngilizce yazıp, diğerlerini sevindirmek istemem. Kol kırılır yeb içinde kalır ama bok mu vardı suriyeyi bu hale getirmeye.

Gelmiş burda ulusal tv kepazesini paylaşmışsın, açıp izlemeye bile değmez, kalkıp bu iki yüzlülerin lafına göre mi hareket edecez...

Gelmiş burda ulusal tv kepazesini paylaşmışsın, açıp izlemeye bile değmez, kalkıp bu iki yüzlülerin lafına göre mi hareket edecez...
FETOculerin dusmaniydi Ulusalcilar, sende Ulusalcilari sevmiyorsun demekki?

Senin begenmedigin bu adamin lafiyla RTE hareket ediyor.
Tayyip Doğu Perinçek üzerinden Rusyayla temasta. Ulusalcılar RTE'nin her tarafını sarmış durumda.
Bu ulusalcıların agzindan cikanlar aynen Rusya'nın istekleri. Şimdi RTE Rusyaya karsi gelebilir mi?

Neyse bu Husnu Mahalli yani Esad rejiminin sesi olan adam birsey dedi kimse itibar etmiyor:
Turkiye Suriye siniri 900km ,Afrinden Firata kadar yaklasik 200km yi Turkiye kontrol altina aldi dedi.
Peki firatin dogusu esas 500kmlik kurdistan-abd bolgesi nolacak dedi?
Simdi siz bu firatin dogusunda kurulan devleti bastan desteklediniz mi?desteklemediniz mi?
ABD ve Suudilerle isbirligi yaparak kendi ayaginiza siktiniz.

Last edited:

Şunu okuduktan sonra gerisini okumaya bile gerek yok, bir gün PKK'yı öven bir gün faşist olan bir gün kominist diğer gün atatürkçü bir gün sunni kışkırtıcısı diğer gün alevileri kışkırtan bir gün islam düşmanı diğer gün sahte hocayla reyting yapan, iki yüzlü çizgisi olmayan kanallarla kişilerle bizim işimiz olmaz, Allah selamet versin top çeken katırlara, yükleri ağır.

Peki bu ulusalcilar dandik adamlar, Suriye'de ABD ve Suudi kardeslerimiz tarafindan kurdistan nolacak? Perisan hale getirilmis Suriye'den gelen basbelalari nolacak? Oyle bir konusuyorsunuz ki, sanki bunlari siz yapmadiniz?
Hicbirseyde sorumlulugunuz yok, herseyi dusmanlar yapiyor.

Peki bu ulusalcilar dandik adamlar, Suriye'de ABD ve Suudi kardeslerimiz tarafindan kurdistan nolacak? Perisan hale getirilmis Suriye'den gelen basbelalari nolacak? Oyle bir konusuyorsunuz ki, sanki bunlari siz yapmadiniz?
Hicbirseyde sorumlulugunuz yok, herseyi dusmanlar yapiyor.

Siz biz sucu bucu diye konuşarak zaten hata yapıyorsun, ben şucu bucu değilim ben vatan severim, islam vatan devlet millet bayrak kültürüm benim kutsalım. Hükümet neyi gerektiriyorsa onu yapıyor, diğer siyasi partilerde hükümete gereken desteği versin ki devlet güçlü ve dirayetli olsun, her sorunumuzu çözsünler bunlar halkın değil siyasilerin çözmesi gereken meseleler, bizim meselemiz oy günü geldiğinde kime oy atacağımızdır.

Vatanına ihanet eden devletinin önüne taş koyan partileri gördük tanıdık oy vakti geldiğinde biz de gereğini yapacağız.

Bu ne idüğü belli olmayan dışardan destekli kanallara çok güvenip bel bağlamayın derim, ülkede ki siyasi yapıların aslında kimler olduğunu tanıyın yeter.

Fetullahçılar Perinçek'i sevmezler. Ergenekon-balyoz kumpaslarında TGB Silivri mahkemeleri önünde eylem yapan tek gruptu. Ara sıra da CHP'li bazı vekiller giderdi. MHP bile sırt çevirmişti AKP&Fetullah mafyasının haksız yere hapsettiği vatanseverlere...

İnsanlar ne kadar da, "ben artık doğru yolu buldum" deseler de kalplerinin bir köşesinde sümüklü Nurcu vaiz aşkının kırıntıları kalıyor demek ki...

--------------------------------

Ekmek arası bedava döner yok, ayran yok, devletin imkanlarından faydalanma derdi yok. Aksine fişlenme olasılığı var, AKP'li olmadığı için devlet personel alımlarında kendilerinin ve yakınlarının mülakatlarda elenme durumu var.

Bunlara rağmen insanlar tsunami olmuş salonu doldurmuşlar.

Fetullahçılar Perinçek'i sevmezler. Ergenekon-balyoz kumpaslarında TGB Silivri mahkemeleri önünde eylem yapan tek gruptu. Ara sıra da CHP'li bazı vekiller giderdi. MHP bile sırt çevirmişti AKP&Fetullah mafyasının haksız yere hapsettiği vatanseverlere...

İnsanlar ne kadar da, "ben artık doğru yolu buldum" deseler de kalplerinin bir köşesinde sümüklü Nurcu vaiz aşkının kırıntıları kalıyor demek ki...

--------------------------------

Ekmek arası bedava döner yok, ayran yok, devletin imkanlarından faydalanma derdi yok. Aksine fişlenme olasılığı var, AKP'li olmadığı için devlet personel alımlarında kendilerinin ve yakınlarının mülakatlarda elenme durumu var.

Bunlara rağmen insanlar tsunami olmuş salonu doldurmuşlar.

Eski sözde ulusalcılar birbir Fetö artığı partiye üşüşmeye başlamışlar.

Fetö artığı olduğun söylemek için IYI Parti demem gerekiyordu haklısın.
aynen belirtmen gerekiyor, iyi partide gülenle aynı masada fotoğraf çektiren felan kimse yok çünkü, AKP bu tarz tiplerle dolu, haliyle akla AKP geliyor.

Parti fetö artığı dolu, leş

O kadar dedik bunun siyasi ayağı da araştırılsın diye ama yok.

aynen belirtmen gerekiyor, iyi partide gülenle aynı masada fotoğraf çektiren felan kimse yok çünkü, AKP bu tarz tiplerle dolu, haliyle akla AKP geliyor.

Parti fetö artığı dolu, leş

O kadar dedik bunun siyasi ayağı da araştırılsın diye ama yok.

Fetöcü olanlar için Fetö ile resim çektirmesi gerekiyor gibi bir gerekçe mi varmış? IYI Parti gibi Fetö artığını temize çıkarmanın yeni trendi bu olsa gerek

Fetöcü olanlar için Fetö ile resim çektirmesi gerekiyor gibi bir gerekçe mi varmış? IYI Parti gibi Fetö artığını temize çıkarmanın yeni trendi bu olsa gerek
Bilmiyorum ben yakın dostlarımla resim çektiririm genelde, sokaktan geçen adamla resim çektirmem. Öyle bir alışkanlığım yok belki siz öylesinizdir. :)

Glad someone recognizes my brilliance :lol:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom