What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bende destekledim trumpı, ne var bunda? Lunatic democratlardan ve seri tecavüzcü clintonlardan bin kat daha iyidir trump.

İyidir iyi kalbi çok temizdir, basimizdakiler de böyle kisisel baktı - kudus - iran pkk derken basimiza neler acacak gorecegiz, demokratların gozunu seveyim Amerikanın basinda 10 yıl kalsalar, abd butun savaslarını keser dunyadaki bill clitondan dolayı tecavuzcu diyosun? Tum demokratlar öyle mi oluyo?

7 secim kaybet sonra bir daha genel baskan secil! Bu durumda oy verenlermi koyun yoksa KK mi diktator? Bir de cikip cikip demokrasiden bahseder simdi! memlekette ki siyaset kalitesini yerle bir etti.

Siyaset kalitesi çok iyiydi de çok normaldi sanki... son 15 yılda yaşamadığımız şey kaldı mı milletce? Boku muhalefet partilerine atarak kendinizi rahat mı hissediyosunuz, vicdanen

İyidir iyi kalbi çok temizdir, basimizdakiler de böyle kisisel baktı - kudus - iran pkk derken basimiza neler acacak gorecegiz, demokratların gozunu seveyim Amerikanın basinda 10 yıl kalsalar, abd butun savaslarını keser dunyadaki bill clitondan dolayı tecavuzcu diyosun? Tum demokratlar öyle mi oluyo?

Siyaset kalitesi çok iyiydi de çok normaldi sanki... son 15 yılda yaşamadığımız şey kaldı mı milletce? Boku muhalefet partilerine atarak kendinizi rahat mı hissediyosunuz, vicdanen

Trump Hillary'den kat ve kat daha iyidir Türkiye için. Bir bakın bakalım Hillary Foundation nedir ne değildir ?
Feto ile bağına bir bakın bakalım?

Eğer bana sorarsanız kim olmalı ABD başkanı diye ? Ben direk Bernie Sanders derim :D

Hic farketmez kim seciliyo amerikada zaten baskalari yonetiyor ulkeyi

Hic farketmez kim seciliyo amerikada zaten baskalari yonetiyor ulkeyi

onu diyoruz biz de, obama sistemi değiştiriyodu, ben adamı öldürmediler diye hayret ettim görevdeyken. hillary gelseydi obama'nın yaptığını devam ettirip, amerika'daki bu dış-derin güçleri yavaş yavaş düşürmeye devam edecekti.

şu saatten sonra, dünya çok kan görür. Trump'ın görev süresi dolmadan büyük bir savaş yapar, amerika tarihi hep böyledir, dönem dönem savaşçı başkanlar gelir, kuklalar. buradaki konuştuğumz her şeyin siyonistlerin lobiler vs. amerikan halkı çok iyi farkında, ama bir şey yapamıyorlar...

dolayısıyla, iyi denilen trump neler yapacak göreceğiz. bu burada kalsın. Hillary fetöcüymüş. Yav yürüyün gidin onun bunun ağzıyla gelip burada tartışmayın.

onu diyoruz biz de, obama sistemi değiştiriyodu, ben adamı öldürmediler diye hayret ettim görevdeyken. hillary gelseydi obama'nın yaptığını devam ettirip, amerika'daki bu dış-derin güçleri yavaş yavaş düşürmeye devam edecekti.

şu saatten sonra, dünya çok kan görür. Trump'ın görev süresi dolmadan büyük bir savaş yapar, amerika tarihi hep böyledir, dönem dönem savaşçı başkanlar gelir, kuklalar. buradaki konuştuğumz her şeyin siyonistlerin lobiler vs. amerikan halkı çok iyi farkında, ama bir şey yapamıyorlar...

dolayısıyla, iyi denilen trump neler yapacak göreceğiz. bu burada kalsın. Hillary fetöcüymüş. Yav yürüyün gidin onun bunun ağzıyla gelip burada tartışmayın.
Obama da tam sistemin kendisiydi , hic degistirme felan cabalari yoktu. Bunu hattaa bakiniz bir zenci basbakanimiz oldu nekadar multikultureliz diye gostermek icin. Adam satanistin ta kendisi ve travesti kocasi micheal ile bu lobilerin oyununu oynadi

Obama da tam sistemin kendisiydi , hic degistirme felan cabalari yoktu. Bunu hattaa bakiniz bir zenci basbakanimiz oldu nekadar multikultureliz diye gostermek icin. Adam satanistin ta kendisi ve travesti kocasi micheal ile bu lobilerin oyununu oynadi

Hele hele adamdaki nefrete bak.
Gören de Amerikan vatandaşısın 40 yıldır obama'yı tanıyosun sanar.
Sen de dolduruşa gelmişin cahil, liderinin ağzıyla konuşuyon

Ben bunları yedim tuttum aslanım sen git liderinin ağzından çıkacak kelimeleri bekle.

482E18C1-A0A0-4E2F-85D2-B596E4865F96.jpeg

15 Şubat 1995
Sözcü yazarı / Rahmi Turan

Bugün Erdoğan'ı kandırılmakla,
Fetulahı bugünlere getirmekle suçlayan,
Rahmi Ruran 22 yıl önce Meydan Gazetesinde;
"Hoşgörü, Aydın hoca,
Öfke, kin ve nefret değil,
YUMUŞAK BİR SEVGİ YUMAĞI" diye
Göklere çıkardığı adam bizzat FETULLAH GÜLEN

Hele hele adamdaki nefrete bak.
Gören de Amerikan vatandaşısın 40 yıldır obama'yı tanıyosun sanar.
Sen de dolduruşa gelmişin cahil, liderinin ağzıyla konuşuyon

Ben bunları yedim tuttum aslanım sen git liderinin ağzından çıkacak kelimeleri bekle.
Kimmiş benim liderim ?

Kürtlerden elektrik faturalarını alamayan devleti burada tartışıp birbirini yiyerek düzeltebileceğini sanmak :D

Kimmiş benim liderim ?

Anlaşılması çok zor değil...
Demokratların Fetöcü falan olduğunu ortaya atan, akp ve yandaş medyası..

Kendinizi böyle kamufule edemiyosunuz, açık açık söyleyin, kendinizi neden kandırıyosunuz?

Salak olmayın salak...
Akp demokratları YPG'ye silah veriyo diye FETÖ'cü yaptı.. karalama yani..

Farkında değil salaklar Amerika'da başkanlar bazı kararları değiştiremiyo..

Eee noldu, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi başkanı, gözünüzde şerefsiz adi oldu...

Bu dünya obama'yı çok arayacak, ülkemize zarar gelirse sizin o küçük beyinleriniz de anlar belki..

Trump trump dediler adam 50 ABD' başkanının almayıp direttiği kararı, bir günde israil'e hediye etti..

Ne oldu? Biz trumpcu hukumet?

@Trimax tedavi olması gereken beyinlerle tartışmaya girmek istemiyorum, kişilere takılıp kalmışınız i, onun üzerinden ilerliyo tartışmalarınız ve hep aynı terane, sıktınız..

Last edited:
Anlaşılması çok zor değil...
Demokratların Fetöcü falan olduğunu ortaya atan, akp ve yandaş medyası..

Kendinizi böyle kamufule edemiyosunuz, açık açık söyleyin, kendinizi neden kandırıyosunuz?

Salak olmayın salak...
Akp demokratları YPG'ye silah veriyo diye FETÖ'cü yaptı.. karalama yani..

Farkında değil salaklar Amerika'da başkanlar bazı kararları değiştiremiyo..

Eee noldu, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi başkanı, gözünüzde şerefsiz adi oldu...

Bu dünya obama'yı çok arayacak, ülkemize zarar gelirse sizin o küçük beyinleriniz de anlar belki..

Trump trump dediler adam 50 ABD' başkanının almayıp direttiği kararı, bir günde israil'e hediye etti..

Ne oldu? Biz trumpcu hukumet?

@Trimax tedavi olması gereken beyinlerle tartışmaya girmek istemiyorum, kişilere takılıp kalmışınız i, onun üzerinden ilerliyo tartışmalarınız ve hep aynı terane, sıktınız..

Yürü git işine! Hala devam ediyorsun konuşmaya ! 16 Nisan seçimlerinde Hayır için kampanya yapan adamım ben. Referandum gününde de sandık görevlisi olarak çalıştım. Referandum geceside Oy ve Ötesi grubunda sabaha kadar taranan oy sonuçlarını sisteme girdim. Ben AKPli yada Fetocü falan değilim. Acaba sen bu ülke için son zamanlarda ne yaptın? Benden sana tavsiye aklını başına topla.

İsrail gazı verip verip üstümüze gönderiyor oyuncaklarını :)

Mısır'dan Türkiye çıkışı! 'Engelleyeceğiz'
Kahire, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Mısır ve Kıbrıs arasında imzalanan münhasır ekonomik bölgelerin belirlenmesine ilişkin anlaşmanın uluslararası hukuka göre herhangi bir geçerliliğinin bulunmadığı yönündeki açıklamalarına yanıt verdi.
'ANLAŞMA ULUSLARARASI HUKUK NORMLARINA UYGUN'

Mısır Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ahmed Ebu Zeyd, "Söz konusu anlaşmanın geçerliliğini hiç kimse tartışmaya açamaz. Zira anlaşma, uluslararası hukuk normlarına uygun ve BM'ye teslim edildi" dedi.
'TACİZ GİRİŞİMLERİNİ ÖNLEYECEĞİZ'
Mısır'ın bu bölgedeki meşru haklarını taciz etmeye veya bu haklar üzerinde şüphe oluşturmaya yönelik her türlü girişimden uzak durulması yönünde uyarıda bulunan Zeyd, bu tür girişimlerin önleneceğini vurguladı.

--------------

Şöyle bir haber var, artık yönümüzü milletçe buluyoruz galiba?

https://tr.sputniknews.com/columnis...r-destek-washington-ortadogu-karsitlik-gorus/

her zaman diyorum ISID'e karşı savaşma bahanesiyle, suriye'de olsa bile, artık bir yolunu bulup her hangi bahaneyle Ruslara üs vermeliyiz. Nato dışında ABD'YE ait olan üs kapatılmalı. Hükümet kendini ve milleti kandırmaktan artık vazgeçsin...

Rusya ile stratejik imzalar atılmalı. İsrail ve amerika ne ise, rusya ile biz öyle olmalıyız.

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom