What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Nedenleri araştırılip telafi edilir, neticede gorulen dersler ve sistem uc asagi bes yukari ayni, hocalar ayni hoca dersler ayni ders.
İmamhatiplilerin fizik kimya gibi dersleri hiç almadıklarını duymuştum gençler soruyorda.

İmamhatiplilerin fizik kimya gibi dersleri hiç almadıklarını duymuştum gençler soruyorda.

Eger almiyorlarsa buyuk eksik bilen birine sormak lazim bende normal okulda okudum :)

İnkilap bile varmis valla :) ayni ya sadece ilaveten islami dersler veriliyor, yonetmelik ders kitabi ogretmen ayni eksik bir durum varsa uzerine duser cozerler bence.

Padisahımıın hayatı dersi neden yok

Bu bir anadolu imam hatip lisesi. Normal bir imam hatipin programını atsana bir? Ne kadar farklıdır bilemem tabi. Bir imamhatipli kendisi demişti öyle dersler görmediklerini.

Konuya gelirsek benim hiç sorunum yok bu tarz bir imam hatip lisesiyle. Aslında ben bir kapitalist olarak isterimki bütün lise ve üniversiteler özelleşsin, devlet durumu olmayanlar için öğrenim bütçesi oluştursun. Eğitim çok daha kaliteli olur.

Şimdi bakın..

Amerika'nın çok ciddi planları var ve bu iş afrin'le falan bitecek iş değil arkadaşlar

Amerika gördüğünüz gibi her şeyi göze almış, bırakın incirliği nato üssünü falan kapatmayı, natodan çıkma, ruslara üs verme tehdidiyle bile gitsek, bu adamlar bu planı yapacak.

Ben bunu bu forumda tam 3 yıl önce yazdım,

Bu karar obama'nın, israil'in feci şekilde İRAN'I vudurymak istemesi üzerine, obama yönetiminin direnmesi üzerine alınmış bir karar. Bunu iran'ı vurduktan sonra yapacaklardı ama obama yönetimi çok direnci, medyada belli olmasa da, OBAMA israil'e hayır çeken tek liderdi,
Ve buyuk istisareler sonucu, bu karar alındı, sonra bildiğiniz üzere iran ile obama yönetimi, nukleer program konusunda imza attı.(israil'i biraz olsun rahatlatmak için)

iyi takip, analiz ediyorsanız, İsrail hala bu kararı TRUMP'a bozdurtup, İran'ı yok etme derdinde. i

Şimdi size soruyorum, AMERİKA İSRAİL'e direnerek İRAN'I vurmama karsılıgında aldıgı bu karardan vazgecer mi? Ya da öyle bir şansı var mı? İmkansız..

Çok salakça bir şey daha..
bizim dış işler bakanımız salak bi adam falan da değil, hadi RTEYİ geçtik bilse de bilmese de her şeye konuşuyo

Amerikan seçimlernde TRUMP I desteklemek nedir? Cumhuriyetçi, tam israil'in oyuncağı bir adamı? Bunu göremeyecek kadar gerçekten salak mı bizim devlet?

Obama'ya ne derseniz deyin, bugun RTE de eleştiriyor, eğer obama'nın yerinde başkası olsaydı, bugun İRAN tuz ve buzdu. işte o zaman neler olurdu neler..

Tek yapmamız gereken, savunma sanayiinde yerli seferberliği. Bu sektörde çalışan herkese uyku haramdır, bu iş afrin'le falan bitecek iş değil.

Fazla değil, 2-3 sene içerisinde, Amerika'ya göz yumup, her gün onlarca şehit vermeye razı olmayıp, kürdistanın kurulmasına engel olmaya kalkar isek, ihtiyacımız olacak tek şey yerli silahlarımız olacak.

Şundan bizim bazı saf devlet adamlarımız da halkımız da emin olsun, amerika kılıcını kuşanmadı henüz.

Kaybedilen her saniye aleyhimize, inanın amerika'nın başında dengesiz bir şahıs var ve bundan amerika'nın önde gelen entelektuelleri bile rahatsız.

Amerikan CNN bile, her gün TRUMP'ı eleştiriyor. Fox news dışında seveni yok ki (fox news siyonistlerin)

Amerika büyük bir savaş daha istemiyor, ama bu savaşı TRUMP görevi bitmeden yapacak, göreceksiniz.. IRAN'I er ya da geç vuracaklar ve binlerce tomahawk'ı durduramadığı karşı koyamadığı için İRAN çok üzülecek.

Tomahawk is coming

Last edited:
Amerikan seçimlernde TRUMP I desteklemek nedir? Cumhuriyetçi, tam israil'in oyuncağı bir adamı? Bunu göremeyecek kadar gerçekten salak mı bizim devlet?
Bende destekledim trumpı, ne var bunda? Lunatic democratlardan ve seri tecavüzcü clintonlardan bin kat daha iyidir trump.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom