What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bunlar çok iyi laf oyunları yapıyo
Söylenmeyen şeyleri cümleyi evirip çevirip küçük dokunuşlarla oynayıp manşet yapıyolar.

Şimdi İYİ partiye başladı bu karalama...
Sonra din ALLAH derler.

Bu video sanırım AKP'nin PYD'ye yardım gönderdiği zamanlarda çekilmiş. O zamanlar PKK güzellemeleri moda idi.
Evet, tam o dönemlerdeydi. Umarım yakında KK'nın ve diğer PKK destekçilerinin dar ağacında sallanışını görürüz.

Evet, tam o dönemlerdeydi. Umarım yakında KK'nın ve diğer PKK destekçilerinin dar ağacında sallanışını görürüz.
Önce bunlardan başlamak gerek. Urgan boşaldıkça diğerleri...

FR%2B9.jpg

E bunlar PKK destekçisi değil mi?
Hem de tam destekçileri. Havuz medyası da bir zamanlar AKP doğrultusunda çözüm açılım adı altında terör ve terörist PKK'yı övüyorlardı. AKP düştüğünde bu suçlardan dolayı siyasilerle birlikte yargılanacaklarını bildiklerinden var güçleri ile AKP'ye çalışıyorlar.

Ama kaçışları yok. Hepsi demir parmaklıkların soğuğunu yiyecekler. Yakındır.

Hem de tam destekçileri.
E tamam ben de "KK'nın ve diğer PKK destekçilerinin dar ağacında sallanışını görürüz" dedim, bu adamlar destekçi, dolayısıyla KK ile aynı kaderi paylaşacak? Karşı olduğun yeri anlayamadım o_O

E tamam ben de "KK'nın ve diğer PKK destekçilerinin dar ağacında sallanışını görürüz" dedim, bu adamlar destekçi, dolayısıyla KK ile aynı kaderi paylaşacak? Karşı olduğun yeri anlayamadım o_O
karşı olduğum yer yok.

Her kim teröre destek vermişse, bu F-Tipi islamcı örgüt olur, CHP olur, AKP olur hiç farketmez, hepsi suçludur.

Ya bu parti %25 nasil oy aliyor insanin akli ermiyor, dusunun sokakta ki her 4 insandan birisi bu partiye oy kullanmakta. Akil tutulmasimi aklini kiraya vermek mi anlamak cok zor.
Cünki ülkenin politik ortami berbat, dogru düzgün muhalefet yok, bircogu AKPye oy vermektense CHP'ye oy veririm diyor.
Bu böyle olmicak, CHP'nin icini bosaltip yeniden gercek Atatükcü olarak yapilandirmak gerek.

Cünki ülkenin politik ortami berbat, dogru düzgün muhalefet yok, bircogu AKPye oy vermektense CHP'ye oy veririm diyor.
Bu böyle olmicak, CHP'nin icini bosaltip yeniden gercek Atatükcü olarak yapilandirmak gerek.
Nerden bulucaz o kadar Atatürkçüyü? Atatürkçü kaldı mı ülkede?

Nerden bulucaz o kadar Atatürkçüyü? Atatürkçü kaldı mı ülkede?
Var korma sen, su CHP'ye bi ceki düzen verilse belli olur, simdiki %25 bile hem alternatifsizlikten hemde sirf Atatürkün partisi oldugundan yoksa alki selim biri bugün CHP'sine oy vermez.

Var korma sen, su CHP'ye bi ceki düzen verilse belli olur, simdiki %25 bile hem alternatifsizlikten hemde sirf Atatürkün partisi oldugundan yoksa alki selim biri bugün CHP'sine oy vermez.
Alternatif var.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom