What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
"20-25 şehit" arasındaki 1 rakamı bu şehit babası için çok şey ifade eder.

Ya bu tipler hep ayni kendi zihniyetini gizlemek icin ya ataturkcu maskesi takarlar ya dindar ya milliyetci ya baska bir sey, lafa geldimi aslan is basa dustumu arada bulasin. İlk gunden bu yana yazdiklari yorumlara bakin devlet ve millet menfaatine tek bir yorum atmislar mi? .
Merakımdan soruyorum. Acaba bunu yazan şahıs hayatında hiç 96 saat ayağındaki postalı çıkarmadan dağ başında kalmış, yürümüş mü? Acaba askerliğini yapmış mı? İnternette insanların içindeki vatan sevgisini ölçmek ne kolay değil mi?
DUHtBs0VwAEvHmG.jpg

Bu vatan için ne yapmadık ki.. Kimimiz şehit oldu, kimimiz "yorum"attı.

Last edited:
He ulan he. Girdi Turkiye artik Suriye'ye daha ne istiyorsunuz?

@Killuminati Ne demiştim hatırlıyor musun?

hadi eleştir şimdi bakalım şimdi boş iş boş adam felan diye
hadi bekliyorum

Siz paylaşırken çok vatan millet edebiyatı yapıyorsunuz nasıl saldıracağınızı bilmiyorsunuz. Bunu paylaşınca boş gelir tabii. İşinize gelmiyor çünkü.

Siz paylaşırken çok vatan millet edebiyatı yapıyorsunuz nasıl saldıracağınızı bilmiyorsunuz. Bunu paylaşınca boş gelir tabii. İşinize gelmiyor çünkü.
ya Türkçe bilmiyorsun ya da anlamak istemiyorsun
aynı hareketi CHP li DSP li yahut herhangi başka bir sol partili bir cumhurbaşkanı yapsaydı bu "boş" tartışmayı sen yapıyor olacaktın.
demiştim şehitlerimizin olduğu gün Erdoğan-Papa buluşması için.

24 saat içinde birisi CHP li ile HDP linin yan yana otururken fotoğrafı yollandı fotoğrafta hiç samimi felan da değiller. İkisi de şehitlerimizin olduğu gün.

Umarım anlatabilmişimdir.

CHP yi savunmuyorum, CHP benim savunduğum değerlerden çok uzaklaştı. Riyakarlığa, iki yüzlülüğe tepki gösteriyorum.

demiştim şehitlerimizin olduğu gün Erdoğan-Papa buluşması için.

''Ziyareti hemen birakip donmesi lazim...'' Donmedigi taktirde de sehitleri umursamiyor algisi yaratmak sehitleri istismar etmenin daniskasi degil mdir?

Su sol kafa hic mi duzelmeyecek...

''Ziyareti hemen birakip donmesi lazim...'' Donmedigi taktirde de sehitleri umursamiyor algisi yaratmak sehitleri istismar etmenin daniskasi degil mdir?

Su sol kafa hic mi duzelmeyecek...
yok anlamadın sen... cemaatte Türkçe okuma anlamaya fazla önem vermiyorlar sanırım.
Tekrar oku.

Tabi senin ustun zekana ayak uydurmak biraz zor oluyor bizim icin.

Ikile kardesim vaktimi bos seylere harcatma

Aq ogrencilerin arasinda ilk okul dedikodulari fitne fesat cabalari gibi.

Hocam bu arkadaşın sıkıntısı insanlar onun gibi düşünmedi zaman yok okuman yok mu yok anlamıyor musun gibi ucuz klişe laflar ile üstünlük kurma derdindeler yoksa bir cacık yok yani.

Hocam bu arkadaşın sıkıntısı insanlar onun gibi düşünmedi zaman yok okuman yok mu yok anlamıyor musun gibi ucuz klişe laflar ile üstünlük kurma derdindeler yoksa bir cacık yok yani.
ben mi? anlamıyorsunuz oğlum.

11 asker şehit olmuş Erdoğan papanın yanında
11 asker şehit olmuş CHP li bilmemkim HDP li bilmemkimin yanında oturuyor

Bunların arasında bir fark yok, birini eleştirip öbürünü savunmak iki yüzlülük.
Tek fark birisi Cumhurbaşkanı işte.

Erdoğanı eleştirince boş işlerle uğraşıyosun boş adamsın felan dedi
ben CHPli yahut herhangi sol partili biri yapsa eleştirirdiniz dedim
24 saat içinde CHP li biri aynı şeyi yaptı eleştirdiniz

Müneccim gibi adamım :D
çözmüşüm artık

Ben de mi tarikat kursam? geleceği görüyorum

Hala mı inanmazsınız? :D

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom