What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
VPN bir sürü ayar gerektirmiyor mu onla uğraşamam şimdi ya, bekleyelim belki açılır, bazen böyle gelip gidiyor ama bu sefer baya uzun sürdü.
Telden Opera VPN’yi indir diğerleri ile uğraşma. Yok reklam kıl tüt hiç birisi yok.

Yav kurt daglari ne kardesim? Nedir kurt daglari? O halde Turkiye'nin guneydogu bolgesi, Irak ve Suriye'nin kuzey bolgesi bundan boyle kendi ordumuz tarafindan Kurdistan olarak tanimlansin cunku dunya o bolgeyi kurdistan olarak goruyor ve kabul ediyor. Bu mudur yani? Kurt kordirou degil kurdistan desin bitsin o halde.
Afrindeki daglarin adi Kürt daglari, Mete Yarar bu videoda anlatiyor, 11:00 a dikkat.

Ya bari sen yapma! İslam birlik olmayı emreder. Ben Kürtüm/Türküm oyum buyum diye ayrılığa dayalı değildir.

Her ne olursa olsun kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. Ben oyun istediğimi yaparım diyemez kimse onu anlatmaya çalışıyorum.

Şeytan neden böbürlendi onu iyi idrak et ondan sonra Milliyetçilik var mı yok mu analizini yaparız. İslam’da Milliyetçilik yoktur. (Üstünlük kurma/kendini üstün görme) Allah şeytanı ilk Milliyetçi olarak taktim eder
İslam'ın birleştirici olamadığını tarihten biliyoruz. Günümüzde de farklı değil. Ümmetçilik'in Türkleri uyuşturmaktan başka bir amacı yok.

Bunlar neden tespit edilip vatandaşlıkları varsa atılmıyor ve mallarına mülklerine el konulmuyor, biz gerçekten terörle mücade ediyor muyuz?
Asker görevini yapıyor, istihbarat, siyasetçiler görevini yapıyor mu? Caydırıcılığı neden yok bu devletin?
Şu videolara bakıp tespit etmesi çok mu zor? Ben gerçekten bu devletin terörle mücadele ettiğine inanmıyorum

3 sene önce dış işleri bakanı ne demiş:
PKK'ya destek veren vatandaşlıktan çıkarılacak
http://www.yeniakit.com.tr/haber/pkk-destekcileri-vatandasliktan-cikariliyor-246197.html

Bak yandaş haber kaynağını attım üstelik. Yani balık hafızalılar bunu da unuttu. Tıpkı AB ile yapılan vize anlaşmasında, şu şu tarihte Türklere vize verilmezse, kapıları açarız Sözü gibi.

Salaklar çabuk unutuyor, yandaşları zaten 2 gün içinde unutur biz zekiyiz unutmuyoruz napalım

@Aykut sen bu sözlerini hatırlıyor musun, merak ediyorum bunları falan da inkar eder misiniz acaba.

Last edited:
Birileri su CHP'ye mudahale etsin artik. Kemalistler CHP'ye mudahale etmelidir. Gercekten de bunlar iyice zivanadan cikmislar

Türlü oyunlarla Baykali indirip CHP'yi pkklilarin eline biraktilar, bu ülkenin politik ortaminin düzelmesi en az bi 10 seneyi alir.

Türlü oyunlarla Baykali indirip CHP'yi pkklilarin eline biraktilar, bu ülkenin politik ortaminin düzelmesi en az bi 10 seneyi alir.

Tamam da bu CHP'nin hali ne olacak boyle? Bak ben CHP'nin ideolojik olarak siyasi anlayisini benimsemiyorum ama bu kadari da fazla. Sonucta anti-emperyalistler tarafindan kurulmus olan bu parti, emperyalist ve onun usaklarina birakilmamali.

Subat ayinda yapilacak olan kurultay acaba derin bir degisiklik getirebilir mi?

Tamam da bu CHP'nin hali ne olacak boyle? Bak ben CHP'nin ideolojik olarak siyasi anlayisini benimsemiyorum ama bu kadari da fazla. Sonucta anti-emperyalistler tarafindan kurulmus olan bu parti, emperyalist ve onun usaklarina birakilmamali.

Subat ayinda yapilacak olan kurultay acaba derin bir degisiklik getirebilir mi?
Bence Kilictaroglu gitmeden hicbirsey olmaz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom