What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bak burada yazan isimleri yazıcıdan çıkar sonra onları Rulo yap, yap kullan

Terbiyesiz bunlarla tartışmak bile zaman kaybı, forumu mahvettiniz ahlaksızlar

96F7DCB1-2B1B-4E60-8EF6-42E0C6C233C3.jpeg
Terbiyesiz bunlarla tartışmak bile zaman kaybı, forumu mahvettiniz ahlaksızlar

Sen önce kendi ahlakını düzeltte sonra başkasının ahlakını sorgularız tek hücreli canlı.

Sen geç terbiye, ahlak edebiyatını sorunu cevabını aldın susar kalırsın böyle. Hadi ikile şimdi.

View attachment 449925

Sen önce kendi ahlakını düzeltte sonra başkasının ahlakını sorgularız tek hücreli canlı.

Sen geç terbiye, ahlak edebiyatını sorunu cevabını aldın susar kalırsın böyle. Hadi ikile şimdi.

Hatırlattığın için sağol tekrar okuyunca ne güzel demişim dedim

Forumda konuları kişiselleştiriren sizlersiniz. Ben kişilere bakmadan tartışıyorum her defasında neden kisileştiryorsunuz

Bi de hepsi birbirnin mesajına teşekkür ediyo :D

Beyniniz o kadar mallaşmış ki yaptığım haklı/olumlu eleştiri de bile hükümeti savunma ihtiyacı hissedip üstelik bana saldırıyosun.

Robot beyinliler

Last edited:
Terbiyeni takin karsindakine saygi duy.
Suan kurulmaya calisan bir Kürt koridorudur, yari öbürgün planlari ciksa oraya Kürdistan bilmem ne bölgesi denilecek tipki kuzey irakta oldugu gibi, anlatilmaya calisan bu, verilen mesaji alamayip kendi kafanda hüküm giydiriyorsun millete.

Teror koridoru nasil isimlendirildigi konusu uzerinde bir aciklama yapti eski genelkurmay baskani Ilker Basbug. Bu koridora PKK teror orgutu koridoru denmesi daha iyi olur ve bunun neden onemli oldugunu ifade ediyor.

Aslinda gecen ki roportajin tamamini izlemedim. Neden koridora kurt ifadesi kattigini da. Ama simdi ki aciklamasina katiliyorum. YPG/PYD fasa fiso, bu teror koridoru PKK'nin dir ve boyle tanimlanmasi gerektigini.

Benim kaygilandigim konu da buydu zaten cunku bati medyasi her seye kurt ifadesini kullanir.

8:30'dan itibaren:

Teror koridoru nasil isimlendirildigi konusu uzerinde bir aciklama yapti eski genelkurmay baskani Ilker Basbug. Bu koridora PKK teror orgutu koridoru denmesi daha iyi olur ve bunun neden onemli oldugunu ifade ediyor.

Aslinda gecen ki roportajin tamamini izlemedim. Neden koridora kurt ifadesi kattigini da. Ama simdi ki aciklamasina katiliyorum. YPG/PYD fasa fiso, bu teror koridoru PKK'nin dir ve boyle tanimlanmasi gerektigini.

Benim kaygilandigim konu da buydu zaten cunku bati medyasi her seye kurt ifadesini kullanir.

Demekki ikimizde ne demek istedigini anlamamisiz zira kendisi kasit olmadigini söylüyor, ama buradan cikarilmasi gereken ders gene ayni, hicbirseye önyargiyla yaklasilmamali.

Btw: thx for sharing, watched the whole interview, he has been pointing to some very important points.
Also the part after 23:30 is important since there have been people in this forum running their mouth about Ilker Basbug regarding anti terror operations.

''
Hükümetin CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun soru önergesi üzerine verdiği cevapta Suriyeliler için son beş yılda 34 milyar dolar masraf yapıldığını açıkladı...
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ yaptığı açıklamaya göre...

AFAD: 5.5 milyar dolar

Güvenlik ve kamu düzeni: 9.2 milyar dolar

Sağlık hizmetleri: 16.3 milyar dolar

Eğitim: 15.4 milyar dolar

Belediyecilik: 17.5 milyar dolar

Yardım: 11.6 milyar dolar

Kamplara yapılan masraflar: 4.6 milyar dolar

Yapılan bu masraflar beş yıla bölündüğü zaman devletin Suriyeliler için yıllık yaptığı masraf 6 milyar dolar oluyor. Bu 6 milyar dolar ise yıllık olarak kabaca şöyle dağılıyor.

AFAD: 1.1 milyar dolar

Güvenlik ve kamu düzeni: 1.84 milyar dolar

Sağlık hizmetleri: 3.26 milyar dolar

Eğitim: 3.08 milyar dolar

Belediyecilik: 3.5 milyar dolar

Yardım: 2.32 milyar dolar

Kamplara yapılan masraflar: 0.92 milyar dolar

''

Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonom...0-milyon-icin-ne-kadar-para-harcandi-2122317/

Geç ilker basbug falan, rte açıklama yapar yapmaz beyniniz oraya odaklandı diyen herkes yanlışlıkla bile olsa terörist oldu.

Bu beyinler tedavi edilmeli

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom