What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bu şekilde düşünmemek lazım. Olay oy atmaya gelince Türk milleti konservatiftir. Eskiyi devam ettirmeyi ister. Yenilik demek sıkıntı , stres demektir o insanlar için. O yüzden daha dikkatli olmak gerek bence.
Hangi bölümde okuyorsunuz bilmiyorum ama bu anket işi son zamanların en karlı işlerinden biri. Kur bir firma, siparişe göre sonuçlar ver. Dön köşeyi. Konsensus.

CHP'de Alevi etkisi kalktı
A+A-
Orhan UĞUROĞLU
orhan@yenicaggazetesi.com.tr
24706_b.jpg

17 Ocak 2018
2016'da yapılan CHP'nin 35. kurultayına katılan Alevi ağırlıklı delegeler Kemal Kılıçdaroğlu'nun Parti Meclisi ve Merkez Yönetim Kurulu listelerini delmişler ve parti yönetiminde söz sahibi olmuşlardı.

3-4 Şubat 2018'de yapılacak CHP'nin en yüksek karar organı olan kurultayda söz sahibi olacak toplam bin 247 delege İstanbul İl Kongresi'nin de yapılması ile tamamlandı.

Yıllardır Cumhuriyet Halk Partisi üst yönetiminde görev yapan ve teşkilatları çok iyi tanıyan eski bir milletvekili, "Seçilen delegeler gösterdi ki CHP bu Kurultay'a Alevi ağırlığı olmadan gidiyor" dedi.

Kaynak Yeniçağ: CHP'de Alevi etkisi kalktı - Orhan UĞUROĞLU

Kaftancioglu da mi Alevi?

Resmen kanım dondu bu gece, Kılıçdaroğlu askere TV'de dua ederken, kendi parti üyeleri tarafından (pkk'lılar tarafından) yuhalanırken. Resmen PKK tam olarak işgal etmiş partiyi, askeri yuhalamak ne be?

Ulan ne rezil bir yere dönüştü tam PKK yuvası. Atatürk'ün CHP'si olsa, o salonda bırak yuhalamayı, herkes ayağa kalkıp esas duruşa geçer, istiklal marşı okurdu.

CHP derhal kapatılmalı, açık kaldığı her gün içindeki irini ülkenin damarlarına akıtıyor.

CHP Deniz Baykal ve öncesinde böyle değildi. CİA (muhtemel) ve AKP destekli Nurcu tarikat operasyonu ile parti başına geçirilen Kılıçdaroğlu geldikten sonra Atatürkçü/milli vasıflarını kaybetti.

CHP Deniz Baykal ve öncesinde böyle değildi. CİA (muhtemel) ve AKP destekli Nurcu tarikat operasyonu ile parti başına geçirilen Kılıçdaroğlu geldikten sonra Atatürkçü/milli vasıflarını kaybetti.
Boşuna çıkmadı o kaset. Deniz Baykalın ulusalcılığıyla yükselmesi tehdit olmuştu.

Sayın Başkan'ın beni bile gaza getiren konuşması.
Durduk durduk vurduk:)
Lan oğlum niye baştan beri böyle konuşmadınız.Yok ümmetçilik yok açılım filan ne gerek vardı ya. Bak ne güzel de oluyormuş Türk Milleti demek.

Sayın Başkan'ın beni bile gaza getiren konuşması.
Durduk durduk vurduk:)
Lan oğlum niye baştan beri böyle konuşmadınız.Yok ümmetçilik yok açılım filan ne gerek vardı ya. Bak ne güzel de oluyormuş Türk Milleti demek.

Turkiye yeni krizden cikmis neyle kafa tutacakti? Bir yandan iktidarda kalmak icin ABD ve Gulen destegi gerekiyordu ama ote yandan akillica hareket edip Turkiye'yi guclendirdi.

Yemedim ama hadi neyse.Türk Ordusu'na destek vermemiz gerekiyor. Bize yakışmaz şimdi ayrımcılık yapmak. Ortada bir başarı olacaksa Türk Milleti'nin olacak.akp nin değil.

Yemedim ama hadi neyse.Türk Ordusu'na destek vermemiz gerekiyor. Bize yakışmaz şimdi ayrımcılık yapmak. Ortada bir başarı olacaksa Türk Milleti'nin olacak.akp nin değil.
Aslında bu AKPninde başarısı biraz. Böyle durumlarda politik kararlılık ve politik istikrar çok önemli. CHP olsa girebilir miydik afrine? HDP girer miydi afrine?

AKP yanlışlarıda olsa ara ara böyle doğru adımları atabilecek kadar kararlılık gösterebiliyor. Tek eksiği dinci bir parti oluşu ama o ayrı bir konu.

Konuya dönersek umarım Erdoğan ülkedeki tüm suriyelileri afrine yollar! Konuşmasından öyle yapacağını çıkardım :p

Aslında bu AKPninde başarısı biraz. Böyle durumlarda politik kararlılık ve politik istikrar çok önemli. CHP olsa girebilir miydik afrine? HDP girer miydi afrine?

AKP yanlışlarıda olsa ara ara böyle doğru adımları atabilecek kadar kararlılık gösterebiliyor. Tek eksiği dinci bir parti oluşu ama o ayrı bir konu.

Konuya dönersek umarım Erdoğan ülkedeki tüm suriyelileri afrine yollar! Konuşmasından öyle yapacağını çıkardım :p
Adam vatandaşlık veriyor sen geri yollasın diyorsun, hangi kafa bu anlamadım

Aylar önce yazmıştım ve tekrar yazıyorum: İYİ parti CHP'nin sorunu, AKP'nin değil. Anlayana.

biraz açsana şunu anlamadım da

hahahahaha

artık sinirden gülüyoruz ya kardeşim siz nasıl bi kafaya burundunuz allah aşkına kafayı mı yediniz büyülendiniz mi noldu size, kıbrıs ı bi hatırla o sevilmeyen ecevit neleri göze aldı o imkanlarla hem de..

bunlar önce bekliyolar önce aylarca milleti gaza getirip sınırın 20 km ötesinde 10 km girince dünyayı fethettik oluyo.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom