What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Why are you missing it ? I can't wait to return Antalya :D

@olcayt0

Bu herif ezik diyip gözlerine kestiriyor olabilirler :D 1-2 kere Ulus a gittim kendimi nasıl dışarı attım hatırlamıyorum :D

Why are you missing it ? I can't wait to return Antalya :D

@olcayt0

Bu herif ezik diyip gözlerine kestiriyor olabilirler :D 1-2 kere Ulus a gittim kendimi nasıl dışarı attım hatırlamıyorum :D

Yahu beyler doğru olcayto'yu mention edin :).

Niye ya Ulus aslında güzeldir, hele o hal'in içindeki pazarcılar. Amk götverenleri yeterki kadın milleti görmesinler, hayvan gibi bakıyorlar. Zikecektim bu sene birisini, götveren aklını başına aldı da dönüp yere baktı.

Beni tinerciler hiç rahatsız etmezdi, falat nedense nerde ruh hastası varsa beni buluyordu.:)

@xenon54 , sanırsam refah veyahut fazilet (belki de ikisi)

Niye ya Ulus aslında güzeldir, hele o hal'in içindeki pazarcılar. Amk götverenleri yeterki kadın milleti görmesinler, hayvan gibi bakıyorlar. Zikecektim bu sene birisini, götveren aklını başına aldı da dönüp yere baktı.
@olcayto? :o:

@olcayto

Alışmısız temiz, sakin ortama, Ulus bana ağır geldi :) ha birşey daha hatırladım, bu tinerci yolumu kesti dediğim caddenin kenarındaki parkta abuk subuk orta yaşlı adamlar var toplanıp şarap içiyorlar gündüz vakti :D Kurtuluş parkının karşı tarafları oluyor bu dediğim yer, Cemal Gürseldi galiba caddenin ismi.

edit: pardon haritadan baktım Celal Bayar diye geçiyormuş.

Xenon'cum, bilmeyen bilmez, ama bilen çok iyi bilir. Adamın gözü kayar anlarım.
Fakat bile bile, öküz gibi bakıyorsa orda dur demek lazım.
Yok tabiki dur de ama adamlari tarif etme tarzin biraz orjinal oldu. :lol:

@olcayto

Alışmısız temiz, sakin ortama, Ulus bana ağır geldi :) ha birşey daha hatırladım, bu tinerci yolumu kesti dediğim caddenin kenarındaki parkta abuk subuk orta yaşlı adamlar var toplanıp şarap içiyorlar gündüz vakti :D Kurtuluş parkının karşı tarafları oluyor bu dediğim yer, Cemal Gürseldi galiba caddenin ismi.

edit: pardon haritadan baktım Celal Bayar diye geçiyormuş.

Allah Allah, bir kaç kere ora'dan geçmişliğim var ama, hiç böyle tinerci it kopuk yerine benzemiyordu. En azından benim o cadde'de yürüdüğüm bölüm de.

Ya böyle büyük şehirler, özellikle merkezlerinde ne ararsan var.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom